پرچم کشورهای خارجی

چاپ پرچم | درباره پرچم لبنان بیشتر بدانیم

درباره پرچم لبنان بیشتر بدانیم

چاپ پرچم | درباره پرچم لبنان بیشتر بدانیم

پرچم کشورها امروزه یکی از مهم ترین و اصلی ترین نماد ها در تشریفات اداری می باشند. شما هر گاه یک مراسم رسمی، سیاسی، اقتصادی و یا یک همایش را مشاهده می کنید می توانید حضور پرچم را مشاهده کنید. اما چرا استفاده از پرچم تا این حد ضرورت و دارای اهمیت می باشد. پرچم کشورها به عنوان یک نماد ملی در هر کشور دارای بیشترین احترام می باشد.پس استفاده از پرچم نشانی از احترام به طرف مقابل و رعایت آداب تشریفات می باشد.چاپ پرچم باید به نحوی صورت گیرد که دارای بالاترین کیفیت باشد چون کوچک‌ترین مشکل در چاپ پرچم به معنی بی‌احترامی به طرف مقابل می باشد.چاپ پرچم درباره پرچم لبنان بیشتر بدانیم! با ما همراه باشید.

چاپ پرچم کشورها

شرکت ایران پرچم بدون محدودیت، در چاپ پرچم کشورها در خدمت مشتریان گرامی می باشد. چاپ پرچم کشورها در این شرکت در نمونه های چاپ دیجیتال و چاپ سیلک صورت می گیرد. پرچم کشورها امروزه به دلیل کیفیت بالا چاپ دیجیتال از این نوع چاپ در تولید پرچم استفاده می شود. پرچم کشورها همواره باید دارای بالاترین کیفیت در بین محصولات تولید شده باشد.در چاپ پرچم کشورها نیز از پارچه های متفاوت و با معیار خاصی استفاده می شود تا تولید پرچم کشورها دارای بالاترین کیفیت باشد.پرچم کشورهایی که در قانون جمهوری اسلامی تائید شده است در این شرکت تولید و چاپ می‌گردد. برای مشاهده پرچم تمامی کشورها همراه با طرح پرچم به قسمت دانلود پرچم کشورها مراجعه کنید.

درباره پرچم لبنان بیشتر بدانیم!

پرچم لبنان یکی از پرچم های مورد توجه در جهان می‌باشد که به دلیل استفاده از طرح جالب جزء پرچم های محبوب می‌باشد. پرچم کشور لبنان از سه نوار عرضی به رنگ های قرمز و سفید تشکیل شده است. ارتفاع نوار سفید برابر با هر دو نوار قرمز رنگ می‌باشد که دارای نسبت 1 به 2 می‌باشد.در وسط پرچم لبنان یک سرو سبز قرار دارد که به نام سرو لبنانی شهرت دارد. این سرو دارای عرضی برابر با یک سوم عرض پرچم لبنان می‌باشد. طرح سرو از کوه های سرو در لبنان الهام گرفته شده است که نمادی از کشور لبنان می‌باشد. این سرو در کتاب مقدس نمادی از ارزش های اخلاقی و اجتماعی می‌باشد که به آن می‌پردازیم.در کتاب مقدس انجیل هفتاد و هفت با از نام درخت سرو استفاده شده است که بیانگر ارزش این درخت در جایگاه دینی و اجتماعی دارد.

درباره پرچم لبنان بیشتر بدانیم

درباره پرچم لبنان بیشتر بدانیم

 

نماد شناسی پرچم

رنگ های پرچم لبنان نمادی از اصول ارزشی در جامعه و آرمان های مردم کشور لبنان می‌باشد. رنگ قرمز استفاده شده در پرچم لبنان مانند سایر پرچم کشورها نمادی از خون شهدا و کسانی است که در راه وطن از خود گذشتی کرده اند.رنگ سفید پرچم نیز نمادی از پاکی مردم لبنان و کوه‌های پربرف این کشور می‌باشد.رنگ سبز استفاده شده در نماد درخت سرو نیز نمادی از کوه ها، جنگل‌ها و مراتع سرسبز این کشور می باشد و به عنوان نمادی اصلی این کشور است.استفاده از پرچم در کشور لبنان مانند سایر نقاط جهان دارای اهمیت ویژه می‌باشد. به صورتی که در روزهای ملی و راهپیمایی ها به طور گسترده در سطح شهر و خانه ها استفاده می‌شود.

پرچم آمیخته با فرهنگ مردم

چاپ پرچم و تولید پرچم در لبنان یکی از مشاغل رایج می باشد. این شغل به دلیل استفاده اکثریت مردم از پرچم در خانه ها و یا محل کسب و کار خود همواره پر رونق می باشد. پرچم جایگاهی بسیار ویژه و ارزشمند در نزد مردم لبنان دارد.در تمامی مراسم های این کشور مردم لبنان از پرچم به طور گسترده استفاده می کنند.مردم لبنان با توجه به وجود ادیان مختلف در این کشور زیر یک پرچم اتحاد خود را نشان می دهند. سرو پرچم لبنان نشانی از طول عمر در میان مردم لبنان می باشد و یا عمر با عزت می باشد.سرو های لبنان باعث حیرت مردمان هر دوره ای بوده است. به طور که آنتوان دوسنت اگزوپری نویسنده شهیر فرانسوی در سفر خود به لبنان این درختان را مسحور کننده خواند.

درباره پرچم لبنان بیشتر بدانیم

 

رعایت تشریفات با پرچم کشورها

اگر شما میزبان یک مهمان خارجی بوده اید چگونه از او استقبال می‌کردید. آیا احترام زبانی به طرف مقابل کافی است یا نیازمند فعالیت های دیگری نیز می‌باشد. استفاده از پرچم کشورها یکی از موثرترین راه های استقبال می‌باشد. در بیشتر ادارات و مجموعه ها نام این کار تشریفات می‌باشد. پس شما لازم دارید تشریفات محیطی خود را به درستی اجرا و رعایت نمائید.پرچم دارای بالاترین اهمیت در بین پرچم های می‌باشد. زیرا پرچم نماد و نشانه اول از یک کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *