دانستی پرچم

کاربرد پرچم ساحلی چیست؟

کاربرد پرچم ساحلی چیست؟

کاربرد پرچم ساحلی چیست؟

پرچم ساحلی از مدرن ترین محصولات تولید شده در شرکت ایران پرچم می باشد. این پرچم را می توان به عنوان یک پرچم اهتزاز و المان خارجی در نظر گرفت. دلیل آن هم استفاده در محیط های باز می باشد و تک رو بودن آن. از پرچم ساحلی در تمامی نمایشگاه ها و یا همایش ها و مجموعه های فروشگاهی استفاده می شود. بیشترین استفاده از این محصول در فروشگاه های مواد غذایی، هایپر مارکت ها، نمایشگاه های خودرو و موتور سیلک و مجموعه های درمانی و خدماتی می باشد. پرچم ساحلی را می توان در نمایشگاه ها و رویداد های اقتصادی به عنوان یک ابزار تبلیغاتی استفاده و کاربرد گسترده آن را مشاهده کرد. پرچم ساحلی با ارتفاع مناسبی که دارد می تواند هویت تبلیغاتی خود را به نمایش بگذارد. در این مقاله قصد داریم کاربرد پرچم ساحلی چیست؟ را باهم مرور کنیم.

چاپ پرچم ساحلی با چاپ دیجیتال

مسئله ای که در زمان سفارش باید به آن توجه کرد این است که پرچم ساحلی فقط با چاپ دیجیتال تولید میگردد. پس نباید انتظار قیمت پائین در این محصول را داشت . معمولاً تفاوت میان چاپ دیجیتال و چاپ سیلک علاوه بر کیفیت آن بر قیمت تمام شده نیز تاثیر گذار می باشد. قیمت پرچم بر اساس متراژ پارچه مورد استفاده در تولید پرچم ساحلی به علاوه نوع چاپ پرچم می باشد. پرچم ساحلی ارتفاعی برابر با 3 متر دارد که در قیمت نهایی این پرچم تاثیر گذار می باشد.چاپ پرچم با استفاده از تکنیک دیجیتال باعث کیفیت بالا در تولید و عدم وجود محدودیت در طرح و رنگ می باشد. پرچم ساحلی همواره یکی از اصلی ترین گزینه های مورد استفاده در محیط های باز و نمایشگاهی می باشد.

کاربرد پرچم ساحلی چیست؟

کاربرد پرچم ساحلی چیست؟

تنوع نمونه های پرچم ساحلی

پرچم ساحلی یکی از متنوع ترین نمونه در طرح و مدل می باشد. پرچم ساحلی در مدل های قطره ای، مستطیلی، بادبانی،شمشیری تولید و عرضه می گردد. اخیراً نمونه ای جدید به محصولات تولید شده در این شرکت اضافه شده است . این نمونه های جدید پرچم ساحلی به نام طرح T و طرح F نام گذاری شده است.این دو طرح جدید در محیط های داخلی و هم محیط های خارجی استفاده می شود. دلیل نام گذاری این پرچم ها به خاطر شکل ظاهری پایه پرچم می باشد که نصب می گردد.از این قسمت می توانید وارد بخش پرچم ساحلی شوید.تنوع بالا در پرچم ساحلی به شما دست بازتری برای انتخاب محصول می دهد. پس با توجه به هر نوع فضایی می توانید پرچم مناسب خود را انتخاب کنید.

کاربرد پرچم ساحلی چیست؟

استفاده از پرچم ساحلی در نمایشگاه خودرو

پایه پرچم ساحلی در نمونه و مدل های مختلفی تولید و عرضه می گردد .پایه پرچم ساحلی در نمونه های ایرانی، خارجی و گرانولی موجود می باشد. این سه نوع پایه پرچم دارای تفاوتی های می باشند. تفاوت این سه نوع پایه در کیفیت و مواد استفاده شده در تولید و قیمت آنها می باشد. پایه پرچم ساحلی ایرانی قیمت ارزان تری نسبت به پایه پرچم خارجی دارد. پایه پرچم گرانولی با استفاده از مواد فشرده شده تولید می گردد که دارای وزن و ظاهری متفاوت می باشد.به طور کلی پایه پرچم خارجی دارای کیفیت و ماندگاری بالاتری نسبت به پایه پرچم ایرانی می باشد.پایه پرچم گرانولی از جدیدترین نمونه های تولید شده در شرکت ایران پرچم می باشد.

طول عمر پرچم ساحلی

پرچم ساحلی معمولاً دارای طول عمر بیشتر نسبت به سایر پرچم ها می باشد. استفاده از نوعی خاص پارچه باعث شده که کیفیت پرچم ساحلی بالا باشد. پرچم ساحلی معمولاً به دلیل اینکه با استفاده از چاپ دیجیتال تولید می گردد طول عمر بالایی دارد. پرچم ساحلی به دلیل قرار گرفتن در برابر شرایط جوی متفاوت می تواند نسبت به سایر پرچم ها زودتر کیفیت خود را از دست بدهد. البته این کیفیت در مورد چاپ طرح دلخواه شما بر روی آن می باشد. در حالی که پارچه و خود محصول پرچم آسیب قابل توجهی نخواهند داشت.

نحوه نصب پرچم ساحلی

پرچم ساحلی باید در محلی نصب گردد که بیشترین مخاطب را به خود جلب کند.بیشتر افراد در زمان نصب پرچم توجهی به نحوه ایستایی آن و یا کشیدگی پارچه نمی کنند. ایستایی پرچم ساحلی باید به گونه ای باشد که صاف و زاویه 90 درجه را داشته باشد. پرچم دارای بندهای می باشد که باید آنها را کشید تا پارچه پرچم به حالت صاف و بدون موج قرار گیرد.برای مشاهده نحوه نصب پرچم ساحلی کلیپ زیر را مشاهده نمائید.

[aparat id=”U0QjH” width=”full”]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *