دانستی پرچم

قیمت پرچم تشریفات

قیمت پرچم تشریفات

 

قیمت خرید پرچم تشریفات

پرچم تشریفات جزو محصولات پرچم کاربردی و ویژه می‌باشد. سازمان‌ها، شرکت‌ها، سمینارها و تمامی مراکز تجاری و صنعتی از مخاطبان پرچم تشریفات میباشند.تمامی کسب و کارها برای استفاده از پرچم تشریفات محدودیتی نخواهند داشت. ابزار تبلیغاتی و ابزار تشریفات سازمانی از مزیت‌های پرچم تشریفات می‌باشد. این پرچم دارای سابقه و قدمت بیشتر نسبت به سایر محصولات پرچم می‌باشد. این محصول به دلیل اهمیت آن، در متنوع ترین مدل‌ها و نمونه‌ها تولید و عرضه می‌گردد. همین تنوع سبب تفاوت در قیمت خرید پرچم تشریفات شده است. در زمان خرید پرچم باید به مشخصات فنی و مواد اولیه آن بسیار توجه نمائید. در ادامه به مشخصات این نوع پرچم می پردازیم همراه ما باشید. شماره تماس زیر آماده دریافت سفارش پرچم تشریفات شما می‌باشد.

قیمت پرچم تشریفات

قیمت پرچم تشریفات مخروطی

پرچم تشریفات مخروطی برجسته ترین و متفاوت ترین محصول از خانواده پرچم تشریفات می‌باشد. نام دیگر پرچم تشریفات؛ پرچم ایستاده نیز می‌باشد. از مشخصاتی که میتوان برای پرچم تشریفات مخروطی نام برد به دو رو بودن و قابل شستشو بودن آن اشاره کرد. این مدل پرچم در دو مدل ریشه دار و یا برش لیزری بدون ریشه دار تولید می‌گردد. ساتن مات و ساتن براق درجه یک پارچه مورد استفاده در تولید پرچم تشریفات مخروطی می‌باشد. تعداد سفارش پرچم تشریفات در قیمت پرچم تشریفات بسیار تاثیر گذار می‌باشد. قیمت پرچم تشریفات مخروطی تعداد 1 عدد 550 هزار تومان بوده که بر روی تعداد بالاتر قیمت آن کاهش پیدا خواهد کرد. برای استعلام دقیق قیمت پرچم با ایران پرچم تماس بگیرید.

 

قیمت پرچم تشریفات لمینت

محصولی اقتصادی از خانواده پرچم تشریفات، پرچم تشریفات لمینت می‌باشد. تفاوت این پرچم تشریفات با سایر نمونه‌ها تک رو بودن آن می‌باشد. به دلیل استفاده از یک لایه کمتر پارچه قیمت آن، پائین تر است. از نقاط ضعف این پرچم، غیر قابل شستشو و شکننده بودن آن می‌توان نام برد. پرچم لمینت در دو مدل ریشه دار و بدون ریشه لیزری امکان تولید را دارد. قیمت پرچم تشریفات لمینت 450 هزار تومان روی تعداد 1 عدد است. هر چه تعداد سفارش پرچم تشریفات لمینت بالاتر باشد قیمت آن کاهش پیدا خواهد کرد.

قیمت پرچم تشریفات

قیمت پرچم تشریفات ایران

پرکاربردترین پرچم در بین تولیدات پرچم، پرچم تشریفات ایران می‌باشد. پرچم تشریفات ایران به دلیل اهمیت هویت ملی و سازمانی جایگاهی ویژه دارد. پرچم ایران، پرچم کشورها و پرچم ملل اصلی ترین پرچم برای تشریفات اداری می‌باشد. پرچم تشریفات ایران در دو مدل پرچم تشریفات مخروطی و پرچم تشریفات لمینت تولید می‌گردد. پرچم ایران با بالاترین تنوع در مدل و نمونه پرچم تولید می‌گردد. قیمت پرچم تشریفات ایران همانند قیمت پرچم تشریفات با چاپ طرح دلخواه است.

 

چاپ پرچم فوری ارزان

از خدمات ویژه ایران پرچم، چاپ پرچم فوری ارزان قیمت است. این شرکت با استفاده از مدرن ترین خط تولید پرچم تشریفات در خدمت هموطنان گرامی می‌باشد. بالاترین کیفیت در تولید محصولات در کنار تضمین قیمت محصولات خیال شما را از آسوده خواهد کرد. ما در مجموعه ایران پرچم همواره در تلاشیم تا بتوانیم محصولات مدرن و جذابی را تهیه و تولید نمائیم. اگر به دنبال خرید آسوده و همکاری با مجموعه خوش نام هستید ایران پرچم انتخاب مطمئنی برای شما خواهد بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *