دانستی پرچم

همه چیز درباره پرچم تشریفات لمینت

پرچم ایستاده لمینتی

همه چیز درباره پرچم تشریفات لمینت

در این مقاله سعی داریم به طور کلی و ویژه همه چیز درباره پرچم تشریفات لمینت را بررسی کنیم. پرچم تشریفات لمنیت یک محصول است که نسبت به سایر پرچم ها دارای عمری کوتاه تر می باشد. این پرچم امروزه با توجه به قیمت آن نسبت به سایر مدل های پرچم تشریفات بیشتر مورد توجه قرار دارد. اما به واقع شما چقدر شما درباره پرچم تشریفات اطلاعات دارید. درباره تفاوت قیمت این پرچم با سایر نمونه های پرچم تشریفات چه می دانید؟ دلیل اصلی این تفاوت قیمت در چیست؟ما رسالت خود می دانیم که در جهت ارتقای سطح تولید پرچم و دانش مشتریان گرامی به تشریح این محصول می پردازیم. شرکت ایران پرچم از بزرگترین تولید کننده های پرچم در کشور با ابعاد و اندازه های مختلف می باشد. تخصص ما تولید پرچم در مدل ها و نمونه های مختلف با بالاترین کیفیت می باشد.

همه چیز درباره پرچم تشریفات لمینت

روند تولید پرچم تشریفات لمینت به چه شکل است؟

در ابتدا بهتر است به روند و چگونگی تولید پرچم تشریفات لمینت بپردازیم. این مدل پرچم تنها با استفاده از چاپ دیجیتال قابلیت تولید را دارد. پس شما هیچ گونه محدودیتی برای انتخاب طرح و رنگ پرچم خود نخواهید داشت. بعد از چاپ طرح لوگو و یا طرح دلخواه بر روی پارچه پرچم روند تولید نسبت به سایر پرچم ها تغییر خواهد کرد. در این مرحله یک لایه مخصوص پلاستیکی که به نام لمینت فشرده شناخته می شود به پارچه چسبانده می شود. این لایه پلاستیکی به پشت پارچه پرچم که روی آن چاپ صورت گرفته با استفاده از حرارت چسبانده می شود. پس پرچم تشریفات لمینت به صورت تک رو می باشد یا دو لایه نمی باشد و فقط یک لایه پرچم دارد. این نوع پرچم دارای ضخامت کمتری نسبت به مدل مخروطی و ساده می باشد. با استفاده از حرارت بالا این لایه به پارچه چسبانده می شود که به اصطلاح پرچم پرس می شود. حالا می توان پرچم با ریشه و یا بدون ریشه را انتخاب کرد.

مزایای پرچم تشریفات لمینت

در این مرحله به مزایای پرچم تشریفات لمینت نسبت به سایر پرچم ها می پردازیم.از مزایای این پرچم تشریفات می توان به قیمت پائین آن اشاره کرد. این مقوله امروزه به اندازه ای مهم و تاثیر گذار است که معایب این پرجم را تحت الشعاع قرار داده است. تولید سریع این نوع پرچم نسبت به سایر پرچم های تشریفات نیز یکی از مزایای آن است.ایستایی بسیار مناسب و داشتن نمایی همچون پرچم تشریفات مخروطی را می توان جزئی از مزایای این نوع پرچم دانست. این ایستایی به خوبی تک رو بودن پرچم  را پوشش داده است که سبب زیبایی چند برابر این نوع پرچم تشریفات شده است. استفاده از این پرچم برای مراسم ها و همایش ها و نمایشگاه ها موقتی بسیار مفید و در قیمت تمام شده عالی می باشد. در ادامه به معایب این نوع پرچم می پردازیم.

 

معایب پرچم تشریفات لمینت

معایب این پرچم شاید به دلیل قیمت پائین این محصول همواره از دیده ها محفوظ می ماند. این نوع پرچم به دلیل استفاده از یک لایه پلاستیک فشرده همواره در معرض شکستگی و از بین رفتن است. پس شما همواره باید در زمان حمل و نقل بیشترین توجه را داشته باشید. کوچکترین فشار بر روی پرچم سبب شکستگی و خط افتادگی بر روی پرچم می شود. این پرچم به همان دلیل استفاده از پلاستیک فشرده قابل شستشو و تمیز کاری نمی باشد. اگر پرچم شما آلوده و یا کثیف شود به هیچ عنوان قابل شسته شدن نمی باشد. تک رو بودن پرچم سبب استفاده مداوم از یک طرف پرچم باعث کوتاه تر شدن عمر این پرچم می شود. به طور کلی می توان این نوع پرچم را یک پرچم با طول عمر کوتاه دانست. همانطور که بالا اشاره شد این محصول بیشتر جنبه استفاده در یک زمان خاص می باشد.

تحول در تولید پرچم

امروزه با گسترش صنعت و تکنولوژی و ورود جدیدترین و دقیق ترین ماشین آلات به صنعت چاپ سبب تولید محصولاتی با کیفیت بالا شده است. استفاده از ماشین آلات مدرن چاپ و تولید پرچم محدودیت های تولید را کنار زده و شما می توانید هر نوع محصولی را با توجه به نیازتون سفارش بدین. فراموش نکنیم که سرعت و دقت بالا را به لیست مزایا ورود تکنولوژی جدید به صنعت چاپ باید اضافه کنیم. شما برای خرید از ما می توانید با روش های حضوری و یا آنلاین اقدام به خرید پرچم کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *