دانستی پرچم

چاپ پرچم فوری و ارزان

چاپ پرچم فوری و ارزان

چاپ پرچم فوری و ارزان

قصد خرید پرچم در کمترین زمان رو داری؟ می تونی خیلی راحت خرید پرچم رو با ایران پرچم شروع کنی . چاپ پرچم فوری و ارزان قیمت در شهر تهران آماده دریافت سفارش پرچم شما می باشد. ما در تلاش هستیم تا با استفاده از جدید ترین فناوری روز دنیا بهترین محصولات را تولید و به شما مشتریان گرامی عرضه کنیم. چاپ پرچم در کوتاه ترین زمان با استفاده از دستگاه های روز دنیا در تخصص ماست. دستگاه های چاپ پرچم دیجیتال و چاپ پرچم سیلک -چاپ اسکرین- شرکت ایران پرچم هر نوع محصول پرچم مورد نظر شما را بالا بهترین کیفیت چاپ می نمایند.ما بر این باور هستیم که نماد شما و هویت سازمانی شما باید در شایسته ترین شکل چاپ و مورد استفاده قرار گیرد.

قیمت چاپ فوری پرچم

چاپ پرچم به صورت فوری به صورتی تعیین قیمت می شود که محصول مورد نظر شما چه نوع پرچمی باشد. پرچم ها معمولاً در زمانی بین چند ساعت تا 72 ساعت زمان تولید آنها خواهد بود.پرچم با استفاده از پارچه های خاص که مورد استفاده در چاپ پرچم می باشند تولید می گردد. اما شما می توانید نوع پارچه پرچم خود را به راحتی از بین محصولات موجود در این شرکت انتخاب نمائید. هر کدام از این نوع پارچه ها دارای کیفیتی متفاوت می باشند.با تعیین نوع پارچه پرچم خود و نوع چاپ پرچم قیمت پرچم را به قیمت مد نظر خود تغییر دهید. محصولات تولید شده در این شرکت قابل تولید با استفاده از انواع مختلف چاپ دیجیتال و چاپ سیلک را دارند.

چاپ دیجیتال پرچم

چاپ دیجیتال پرچم برای شما این امکان را فراهم می کند تا هر نوع طرحی را بر روی پرچم چاپ کنید. این نوع چاپ با استفاده از فناوری های روز دنیا تولید می گردد و با چاپ اسکرین تفاوتی بسیاری دارد. چاپ دیجیتال و چاپ سیلک دارای تفاوت های می باشد که یکی از آنها کیفیت چاپ پرچم و تفاوت در روند تولید می باشد.در چاپ های مدرن هیچ محدودیتی برای چاپ پرچم وجود ندارد اما در چاپ سیلک یا چاپ اسکرین محدودیت در چاپ طرح و رنگ وجود خواهد داشت. برای آشنایی با چاپ پرچم سیلک کلیک کنید.

 

زمان چاپ پرچم

چاپ پرچم در شرکت ایران پرچم معمولاً در کوتاه ترین زمان انجام می گیرد. اما گاهی به دلیل وجود ترافیک کاری زمان چاپ پرچم کمی طولانی تر خواهدبود. در زمان خرید پرچم کارشناسان فروش پرچم شرکت ایران پرچم زمان نسبی را اعلام می کنند. با اعلام زمان دقیق تولید پرچم نسبت به دریافت محصول خود می توانید اقدام کنید. تمام تیم ما در تلاش است تا محصول شما را در کوتاه ترین زمان تولید و آماده تحویل نمائید.البته زمان در تولید چاپ پرچم سیلک کمی متفاوت تر خواهد بود زیرا روند تولید آن متغیر است.این تغییر زمان برای خشک شدن محصول پرچم می باشد.

 

زمان تولید پرچم تشریفات

زمانی که برای خرید پرچم تشریفات باید در نظر بگیرید کمی طولانی تر می باشد. دلیل این امر هم روند متفاوت تولید پرچم در این نوع محصول می باشد.پرچم تشریفات به دلیل ابعاد بزرگ تر و طولانی تر بودن روند تولید آن زمابر است. البته این زمان برای تعداد زیر 5 عدد معمولاٌ منظور نمی گردد. ولی اگر محصول شما بالای این عدد باشد روند تولید آن طولانی تر خواهد شد. این زمان بندی در چاپ پرچم دیجیتال بوده و در چاپ پرچم سیلک بین یک هفته تا ده رو متغیر می باشد.البته تعداد در زمان سفارش پرچم بسیار مهم می باشد.تعداد در چاپ سیلک هر چه بالاتر باشد زمان تحویل در آن کوتاه تر خواهد بود برخلاف چاپ دیجیتال.

زمان تولید پرچم رمیزی

یکی از محصولاتی که در کمترین زمان ممکن چاپ و تولید آن طول می کشد پرچم رومیزی می باشد. پرچم رومیزی در ابعاد و اندازه استاندارد که دارد زمان کمتری را در روند تولید پرچم به خود اختصاص می دهد.البته این موضوع در هر نوع پرچم رومیزی صدق نمی کند. معمولاً محصولات پرچم رومیزی لمینت زمان بر می باشد. این زمان در این نوع پرچم به دلیل اینکه یک لایه پلاستیکی بر روی آن قرار می گیرد طولانی تر می شود.رومیزی لمینت به صورت تک رو چاپ و به فروش می رسد. این نوع محصول دارای طول عمر کوتاه تری می باشد.در چاپ پرچم رومیزی سیلک زمانبدی آن کمی متفاوت تر از چاپ پرچم دیجیتال می باشد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *