پرچم رومیزی

تولید پرچم ایستاده لیزری(بدون ریشه)

تولید پرچم ایستاده لیزری

تولید پرچم ایستاده لیزری

تولید پرچم ایستاده لیزری یکی از محصولات مدرن و جذاب در شرکت ایران پرچم می باشد. این محصول به دلیل داشتن ظاهری متفاوت و مدرن از محصولات پر طرفدار در بین محصولات تولید شده می باشد. در روند تولید پرچم لیزری می توان هم پرچم ایستاده و هم پرچم رومیزی را به این روش عرصه کرد. با توجه به این موضوع که در طرح های مدرن زاویه های و لبه های کار بسیار پر اهمیت می باشد پرچم ایستاده لیزری از این قاعده پیروی می کند. این قاعده سبب شده تا لبه های پرچم ایستاده و پرچم رومیزی دارای خطوط موازی و جذابی باشد. روند تولید پرچم ایستاده لیزری با استفاده از دستگاه برش لیزری صورت می گیرد. توجه داشته باشید که این نوع تولید پرچم با چاپ پرچم لیزری کاملاً متفاوت و مجزا می باشد. در این روش چاپ پرچم همان چاپ پرچم دیجیتال می باشد. اما برای دوخت پرچم لیزری به جای روش های تولید سابق از دستگاه های برش لیزری استفاده می شود.

تفاوت چاپ و تولید پرچم لیزری

نکته ای مهم که در بالا ذکر شد تفاوت میان چاپ پرچم لیزری با تولید پرچم لیزری می باشد. در روش چاپ پرچم لیزری که یک چاپ پرچم قدیمی می باشد و امروزه دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرد. در این نوع چاپ طرح مورد نظر برای چاپ بر روی یک پارچه متفاوت با زمینه پرچم برش خورده می شود. بعد از برش خوردن تکه های طرح و نوشته پرچم بر روی زمینه پرچم چسبانده می شود. این روش به دلیل محدودیت فراوان در چاپ و زمانبر بودن به سرعت جای خود را به چاپ دیجیتال داد.چاپ پرچم لیزری نیز قابل شستشو نبوده و طرح ها بصورت تک بعدی و بدون در نظر گرفتن رنگ لوگو انجام می گرفته است.در اینجا لازم بود که به تفاوت تولید پرچم لیزری با چاپ پرچم لیزری اشاره کنم.در تولید پرچم لیزری چاپ مورد استفاده چاپ دیجیتال می باشد. همانطور که می دانید در چاپ دیجتال هیچ گونه محدودیتی برای چاپ طرج های گرافیکی و رنگ های خاص وجود ندارد.

پرچم تشریفات مخروطی و لمینتی

پرچم ایستاده مخروطی و لمینتی

تولید پرچم ایستاده و رومیزی

در تولید پرچم ایستاده و رومیزی می توان از روند تولید لیزری استفاده کرد. در پرچم های دیگر به دلیل اینکه در محیط های خارجی مورد استفاده قرار می گیرد توجیهی برای استفاده از این نوع تولید وجود ندارد.خانواده پرچم رومیزی مانند پرچم رومیزی ال و تی و پرچم رومیزی معمولی از این روش می توان استفاده کرد. در پرچم ایستاده که مشهود ترین مورد استفاده از تولید لیزری بوده که زیبایی خاصی دارد. این روش جایگیزنی برای ریشه دوزی برای پرچم می باشد.با استفاده از این روش دیگر برای پرچم ریشه دوخته نمی شود بلکه لبه ها خود به زیبایی پرچم کمک می کند.این روند تولید پرچم نسبت به ریشه دوزی پرچم کمی زمانبر تر خواهد بود. شما باید در زمان ثبت سفارش پرچم به اینکه مسئله توجه داشته باشید. البته کارشناسان فروش شرکت ایران پرچم در زمان خرید پرچم این مسائل را به شما یادآوری می کنند.

پرچم تشریفات لمینت بدون ریشه

پرچم تشریفات لمینت بدون ریشه

تولید پرچم فوری

شرکت ایران پرچم با در اختیار داشتن مدرن ترین خط تولید پرچم در کشور اصلی ترین تولید کننده پرچم می باشد. این شرکت با سابقه نزدیک به دو دهه در زمینه تولید پرچم توانسته محصولاتی اختصاصی را تولید نمائید. از مهم ترین اهداف این شرکت تولید محصولات اختصاصی با کیفیت و ماندگاری بالا می باشد. این شرکت محصولات خود را در کوتاه ترین زمان تولید و خدمت مشتریان عرضه می کند. در زمان سفارش پرچم زمان تولید پرچم توسط کارشناسان فروش پرچم به شما اطلاع داده می شود.یکی دیگر از خدمات این شرکت تولید پرچم بصورت فورس ماژور یا فوری می باشد. در تولید پرچم فوری پرچم در حدود چند ساعت نسبت به نوع پرچم و تعداد آن تولید می گردد.خدمات متنوع فروش و تولید پرچم را فقط از ما بخواهید. تخصص ما تولید انواع پرچم با گسترده ترین تنوع محصولات می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *