گوناگون

چاپ پرچم ساحلی

چاپ پرچم ساحلی

چاپ پرچم ساحلی

پرچم ساحلی یک پرچم نمایشگاهی و یک نماد و سمبل تجاری برای یک مجموعه می باشد. از پرچم های ساحلی در تمامی رویداد های تجاری و اقتصادی به صورت گسترده استفاده می کنند. نمایشگاه های تجاری و اکسپو ها و همایش ها از جمله مهم ترین مکان های هدف برای پرچم ساحلی می باشد. رستوران ها و مارکت های فروشگاهی امروزه نیز به اهمیت این نوع پرچم پی برده اند. می توان اعلام کرد که تمامی مارکت ها و فروشگاه های بزرگ می توانند از پرچم ساحلی به عنوان یک نماد اصلی در ورودی های خود استفاده نمایند.پرچم ساحلی را می توان از اصلی ترین نماد های تجاری و اقتصادی در تبلیغات محیطی بر شمرد.پرچم ساحلی دارای ارتفاعی بسیار مناسب و شکل هندسی متفاوتی می باشد. این ابعاد و شکل بصری پرچم ساحلی به جلب نظر بیننده و بهتر دیده شدن پرچم کمک خواهد کرد.

مزیت پرچم ساحلی

پرچم ساحلی دارای مزایا و تفاوت های عمده ای با سایر پرچم ها می باشد. این پرچم با داشتن ارتفاعی در حدود 3 متر و عرضی در حدود 65 سانتی متر بهترین دید را دارد. این ارتفاع پرچم ساحلی اگر با یک طرح گرافیکی متفاوت و جذاب همراه باشد می تواند بسیار در جذب مخاطب مثمر ثمر باشد.طرح گرافیکی استفاده شده در چاپ پرچم بسیار پر اهمیت می باشد. دلیل آن هم این است که پرچم ها معمولاً باید به نحوی طرح آن طراحی شود که خنثی نباشد و بتواند مخاطب را جذب نمائید. پس باید توجه داشت که طرح گرافیکی مکمل اصلی در چاپ پرچم ساحی می باشد. باید از این ارتفاعی که پرچم ساحلی در اختیار استفاده کنندگان قرار می دهد نهایت استفاده را برد.پرچم ساحلی در اشکال هندسی جذابی تولید میشود که میتواند در جذب بیشتر مخاطب کمک ویژه ای کند.

 

معایب پرچم ساحلی

تمامی نمونه های پرچم دارای مزایا و معایبی می باشند که در اینجا به پرچم ساحلی می پردازیم. پرچم ساحلی با استفاده از نوع خاصی پارچه تولید می گردد که در برابر شرایط جوی نامساعد مقاوت زیادی از خود نشان نمی دهد. البته این به معنی کیفیت پائین این محصول نیست.بلکه اگر پرچم به مدت زیادی در برابر آفتاب مستقیم قرار بگیرد عمر و شادابی آن کوتاه می شود. پرچم ساحلی به دلیل اینکه دارای عرض کمی می باشد در برابر باد های شدید مقاومت چندانی ندارد و امکان افتادن آن وجود دارد.اگر به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد پرچم ساحلی و کاربرد پرچم ساحلی هستید برروی لینک کلیک کنید.

چاپ پرچم ساحلی دیجیتال

چاپ پرچم ساحلی فقط با استفاده از چاپ دیجیتال امکان پذیر می باشد. چاپ پرچم ساحلی با استفاده از تکنیک چاپ سیلک امکان پذیر نمی باشد. دلیل آن هم به دلیل وزن و ابعاد پرچم می باشد. وزن پرچم باید به نحوی باشد که در ورزش کوچکترین باد به حرکت در آید. چاپ سیلک در برابر چاپ دیجیتال دارای عمر کوتاه تری میباشد .با توجه به اینکه پرچم ساحلی در محیط های باز بیشترین استفاده می شود باید به نحوی تولید شود که مقاومت آن پائین نباشد.چاپ پرچم ساحلی بدون محدودیت در طرح و رنگ می باشد و شما می تواند از هر متد رنگی برای طراحی خود استفاده نمائید. چاپ دیجیتال به شما امکان می دهد در صورت کثیف شدن پرچم آن را به راحتی بشویید و مجددا استفاده نمائید.

 

پایه پرچم ساحلی

پایه پرچم ساحلی در مدلهای مختلفی تولید میگردد هر کدام از این نمونه های مشخصه های متفاوتی با هم دارند. پایه های پرچم معمولاً بر اساس وزن و مقدار فلز استفاده شده در تولید آن قیمت گذاری می شوند. پایه پرچم ساحلی موجود در شرکت ایران پرچم در چند نمونه موجود می باشد. از مهم ترین پایه پرچم ساحلی نمونه ایرانی و خارجی آن می باشد.پایه پرچم باید دارای بیشترین سطح تماس با زمین باشد تا پرچم ساحلی در برابر افتادن مقاومت داشته باشد.بعضی از پایه پرچم های ساحلی دارای یک وزنه پلاستیکی می باشد که برروی پایه پرچم نصب می گردد. این وزنه با استفاده از شن یا آب پرشده است تا وزن مورد نیاز را به پایه پرچم بدهد.

نمونه های پرچم ساحلی

پرچم ساحلی دارای نمونه و اشکال متفاوتی می باشد. از جمله این نمونه ها می توان به پرچم ساحلی بادبانی، مستطیلی، قطره ای، شمشیری از جمله نمونه های پرچم می باشد. در زمان چاپ پرچم ساحلی از دو نمونه پارچه استفاده می شود. تفاوت میان این دو نمونه پارچه پرچم در وزن و ضخامت آن می باشد.برای مشاهده نمونه های پرچم ساحلی از این قسمت وارد بخش پرچم ساحلی شوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *