دانستی پرچم

نحوه سفارش پرچم با طرح دلخواه

نحوه سفارش پرچم با طرح دلخواه

نحوه سفارش پرچم با طرح دلخواه

در مقاله امروز قصد معرفی راههای ارتباط با ایران پرچم و محصولات تولیدی ما و نحوه سفارش پرچم با طرح دلخواه را داریم. ابتدا بطور مختصر درباره ایران پرچم برای دوستانی که تازه با ما آشنا شدن توضیحاتی را ارائه میدهیم. ایران پرچم یکی از قدیمی‌ترین مراکز چاپ و تولید پرچم در کشور با سابقه دو دهه میباشد. شعار و هدف ایران پرچم تولید پرچم با بالاترین کیفیت و فروش پرچم با قیمت مناسب بدون واسطه میباشد. تمامی محصولات تولیدی این مجموعه با توجه به نیاز مشتریان امکان تولید اختصاصی با طرح دلخواه را دارد. در ادامه به معرفی سریعترین راه سفارش پرچم میپردازیم.

هدف ایران پرچم در طول سابقه دو دهه خود تولید پرچم با بالاترین کیفیت و فروش پرچم با قیمت عمده و بدون واسطه میباشد.

ثبت سفارش پرچم حضوری و آنلاین

ما برای وقت شما بالاترین ارزش را قائل هستیم و برای رفاه حال مشتریان آسانترین راه‌های ارتباطی را برای ثبت سفارش پرچم تعیین کرده‌ایم. از هر نقطه از کشور میتوان در کوتاهترین زمان بصورت آنلاین نسبت به ثبت سفارش خود اقدام کنید. اگر شما در شهر تهران هستین امکان ثبت سفارش و خرید حضوری برای شما فراهم میباشد. برای مشاهده شماره تماس و آدرس مجموعه ایران پرچم بر روی منو تماس با ما کلیک کنید. سفارش آنلاین بدلیل صرف کوتاهترین زمان و بدون نیاز به تردد و با پشتیبانی آنلاین لحظه‌ای بهترین و سریعترین راه برای انجام است.

مقاله پیشنهادی: سریعترین راه برای سفارش و خرید پرچم

تماس با ما

معرفی محصولات تولیدی ایران پرچم

بالاترین تنوع در تولید محصولات تبلیغاتی و چاپ محصول تبلیغاتی با طرح دلخواه در این مجموعه صورت میگیرد. علاوه بر تولید و چاپ انواع پرچم، محصولات تبلیغاتی دیگر این مجموعه شامل بج سینه، ساک دستی پارچه‌ای، ماگ تبلیغاتی و… میباشد. با انتخاب هر کدام از این محصولات امکان چاپ برند و لوگو یا عکس دلخواه برروی آنها امکانپذیر است. محصولات پرچم این شرکت نیز شامل پرچم تشریفات و پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز و پرچم ساحلی، پرچم بادبانی و پرچم لمینت است.

نحوه سفارش پرچم محصولات ایران پرچم

شبکه اجتماعی ما

ایران پرچم از فعالترین مجموعه‌های کشور در شبکه‌های اجتماعی است. جدیدترین محصولات ما و آفرهای ویژه فروش پرچم در این شبکه‌ها به مشتریان گرامی معرفی میشود. همچنین پست‌های آموزشی ما درباره محصولات تبلیغاتی و محصولات تشریفات در این پلتفرم‌ها قابل مشاهده میباشد. لیست شبکه اجتماعی که ایران پرچم در آن فعالیت روزانه دارد در زیر آورده شده است.

صفحه آپارت ایران پرچم

صفحه توییتر ایران پرچم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *