دانستی پرچم

کاربرد پرچم تشریفات چیست؟

کاربرد پرچم تشریفات چیست؟

پرچم تشریفات

پرچم تشریفات به پرچمی گفته می شود که دارای ابعاد Cm 90*150 می باشد و دارای ارتفاعی با پایه نزدیک به cm 215 می باشد این پرچم بسیار موفق در دید بصری و محیطی عمل می کند در تمامی اتاق های مدیران و کارکنان مجموعه ها ،همایش ها و سالن ها و اجتماعات مورد استفاده گیرد این نوع پرچم که همیشه طلایه دار تمامی پرچم های می باشد تمامی ماهیت مجموعه شما برای کسانی که پرچم در خط دید آنها باشد.

کاربرد های متفاوت

کاربردهای پرچم تشریفات می تواند بنا به مناسبت های متفاوت متغیر باشد در ایام مذهبی این نوع پرچم ها می تواند به عنوان یکی پیشقدم برای تشریفات شما باشد. در مجموعه های مختلف با توجه به پارچه و رنگ و طرح آن

نشان از اعلان آن پرچم برای بازدید کننده های شما داشته باشد.

چه طرح هایی به پرچم های تشریفاتی زیبایی خاص می دهد

در مدل های متنوع پرچم تشریفات می توان به مدل مخروطی اشاره کرد که دارای زیبایی بسیار خاص می باشد در این مدل تمامی رنگ های خاص که گیرایی بیشتری دارند به زیبایی بر این پرچم چاپ می شوند که می تواند به خوبی تمامی طرح های که در مابقی پرچم ها قابلیت چاپ ندارند بر روی این محصول چاپ کرد.

پرچم تشریفات قابلیت شستشو دارند؟

پرچم تشریفات در چاپ های دیجیتال قابلیت شستشو دارند البته پرچم تشریفات دیجیتال مخروطی باید با دقت خاصی شسته شوند که بهتر است از در معرض رطوبت قرار دادن خود داری شود بهتر است که این پرچم تشریفات توسط خشک شویی شسته شود بعدا به وسیله اتوبخار در معرض حرارت مستقیم قرار گیرد تا به حالت سابق خود بلافاصله برگردد.اما در چاپ های سیلک و گلدوزی و پفکی قابلیت شستشو وجود ندارد و با توجه به جنس پارچه آن درصد از بین رفتن این پرچم تشریفات بالا است و به نحوی قابل ذکر است که این پرچم تشریفات بعد از کثیف شدن دیگر قابلیت استفاده ندارند.

چه شرکت هایی به پرچم تشریفات احتیاج دارند؟

می توان با قاطعیت است که این پرچم باید در تمامی اتاق های شرکت ها،ارگان ها نصب شود تا به صورت یک تابلو اعلان در شرکت شما بینندگان را به سوی خود جلب نماید. طیف گسترده از مجموعه ها پرچم تشریفات را در سطر ویژه ای از جایگاه مجموعه خود قرار داده است.

مبنای محاسبه قیمت پرچم تشریفات چیست؟

پرچم تشریفات در قیمت گذاری های معمول که با توجه به تغییر قیمت لحظه ای کالاها در ایران پرچم این قیمت چندین سال است که به رغم تغییرات ناگهانی تمامی قیمت های در کشور ثابت مانده تا بتواند رضایت مشتریان را در پی داشته باشد معمولا این پرچم نسبت به مابقی پرچم ها و کاربرد آن کاملا  پرچم کاربردی می باشد و دارای کارایی بالایی می باشد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *