پرچم محرم

فروش ویژه پرچم محرم 1400

فروش ویژه پرچم محرم 1400

فروش ویژه پرچم محرم 1400

شرکت ایران پرچم مانند سال های قبل اقدام به فروش ویژه پرچم محرم 1400 با متنوع ترین محصولات کرده است. محصولات تولیدی این شرکت دارای بالاترین کیفیت و بهترین قیمت می باشد. شرکت ایران پرچم متنوع ترین محصولات را برای این ایام محرم و صفر آماده فروش کرده است. از محصولات مهم در این ایام می توان به پرچم کتبیه، پرچم ریسه، پرچم پلاکارد، پرچم اهتزاز، پشت منبری و… اشاره کرد. تمامی محصولاتی که در این شرکت به تولید شده است هم به صورت آنلاین و هم و به صورت حضوری به فروش می رسد. اما شما با ثبت سفارش به صورت آنلاین می توانید کوتاه ترین زمان برای خرید پرچم را اختصاص دهید. از محصولات ما می توانید برای سیاه پوش کردن محیط ها و یا برای محیط های هیات استفاده نمائید.در این مقاله سعی داریم تا تمامی محصولات ویژه این ایام را به شما معرفی نمائیم.

فروش ویژه پرچم محرم 1400

فروش پرچم کتیبه محرم 1400

یکی از محصولاتی که بیشترین استقبال در بین پرچم محرمی، پرچم کتیبه می باشد. این پرچم به دلیل اینکه محیط وسیعی را می پوشاند مورد استقبال قرار می گیرد. همچیین پرچم کتبیه به دلیل اینکه دارای دید و طرح های عالی می باشد بسیار موثر و مفید است. این پرچم بصورت متری و طاقه ای تولید و به فروش می رسد. طاقه های پرچم محرمی کتیبه در ابعاد و اندازه 50 متر آماده فروش می شود. از این پرچم می توان در تمامی محیط های داخلی و یا محیط های بیرونی استفاده کرد. پرچم کتیبه دارای بیشترین و متنوع ترین طرح ها برای این نوع پرچم می باشد. قیمت پرچم کتیبه به دلیل اینکه به صورت عمده تولید می گردد بسیار مناسب می باشد. در زمان سفارش پرچم می توانید کاتالوگ محصولات محرمی را دریافت و مشاهده نمائید.

فروش ویژه پرچم محرم 1400

پرچم آویز محرم

پرچم آویز محرم از سایر محصولات ویژه این ایام می باشد. این محصول برای نصب در تمامی ورودی ها و یا دیوارهای هیات، مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع پرچم دارای بیشترین دید و مناسب ترین ظاهر بصری می باشد. این پرچم دارای طرح های ویژه و زیبا محرمی می باشد که اثر بخشی فراوانی برای مخاطبین دارد. پرچم آویز در ابعاد های مختلف و گسترده ای تولید و عرضه می گردد. این نوع پرچم محرمی با استفاده از چاپ فلامنت تولید می گردد. البته اگر به دنبال محصولی با کیفیت بالا می باشد می توانید این محصول را با چاپ دیجیتال خریداری نمائید.

فروش ویژه پرچم محرم 1400

پرچم ریسه محرم

پرچم ریسه محرم جزئی دیگر از مهم ترین محصولات ویژه ایام محرم و صفر می باشد. این پرچم هم به دلیل قابلیت پوشانندگی بالا می تواند همواره مورد استفاده مشتریان گرامی قرار گیرد. پرچم ریسه به شما این امکان را می دهد که بتوانید با ساده ترین محصولات بهترین محیط را بسازید. پرچم ریسه نیز ماننده پرچم کتیبه به صورت متری و طاقه ای به فروش می رسد. البته خرید پرچم ریسه بصورت طاقه ای بسیار قیمت پرچم را کاهش خواهد داد. پرچم ریسه مناسب ستون ها، دیوار ها، ورودی ها می باشد. این محصول دارای قیمت و کیفیتی بسیار مناسب و عالی می باشد.

پرچم کتل محرمی

پرچم کتل محرمی پرچمی است که در هیات ها و مجالس عزاداری بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. کتل محصولی است که پرچم به صورت استوانه ای تا ارتفاع 3.50 سانتی متر قرار می گیرد. این پرچم دارای نوشته هایی گلدوزی شده و یا تکه دوزی شده می باشد. از پرچم کتل می توان در هیات و یا دسته های عزاداری استفاده کنید. کتل های دارای چوب های مخصوص و ظاهری بسیار متفاوت می باشند. این نوع پرچم را می توانید به راحتی در تمامی مجالس و یا دسته های عزاداری استفاده نمود. پرچم کتل با توجه به ابعادی که دارد و هم نحوه تولید آن دارای دید بصری عالی می باشد.

 

فروش فوری محصولات محرمی

محصولات محرمی را با توجه به زمان باقی مانده می توانید در کوتاه ترین زمان و با بهترین قیمت خریداری کنید. شرکت ایران پرچم در طول سال محصولات محرم خود را به فروش می رساند. اما در ایام محرم تنوع و گستردگی این محصولات بسیار بیشتر و مناسب تر می باشد.با استفاده از شماره تماس بالا می توانید نسبت به خرید پرچم مورد نظر خود اقدام نمائید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *