گوناگون

چاپ پرچم تبلیغاتی

چاپ پرچم تبلیغاتی

چاپ پرچم تبلیغاتی

چاپ پرچم تبلیغاتی با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و با مدرن ترین دستگاه های چاپ انجام می شود. شرکت ایران پرچم افتخار دارد تا با چاپ هر نوع پرچم تبلیغاتی در خدمت هموطنان گرامی باشد. چاپ پرچم تبلیغاتی به صورت فوری نیز در شرکت ایران پرچم میسر می باشد. شما می تواند در کوتاه ترین زمان از لحظه سفارش پرچم تا تولید پرچم را در این شرکت تجربه کنید. ما با چاپ انواع پرچم تبلیغاتی سعی در استفاده مشتریان از یک ابزار قدرتمند بازاریابی و تبلیغاتی را داریم. شرکت ایران پرچم با سابقه نزدیک به دو دهه چاپ پرچم یکی از پیشگامان این صنعت می باشد. ما با استفاده از راهکاری های جدید و مدرن چاپ پرچم در تلاشیم تا محصولاتی متفاوت را تولید کنید. استفاده از پرچم مناسب و با کیفیت بالا می تواند بسیار برای مجموعه و یا شرکت شما سودمند باشد.

چاپ پرچم فوری

شرکت ایران پرچم در کوتاه ترین زمان توان چاپ پرچم فوری را خواهد داشت. اگر شما زمان کوتاهی برای خرید پرچم دارید می توانید آن را در کوتاه ترین زمان ممکن از ما بخواهید. دستگاه های مدرن چاپ پرچم این امکان را فراهم کرده تا محصولات ما در کوتاه ترین زمان با بالاترین کیفیت تولید شود . چاپ پرچم فوری باعث از دست رفتن کیفیت و یا ایستایی نمی شود. تمامی محصولات تولید شده در این شرکت ضمانت کیفیت و ماندگاری را دارند. شعار ما تولید پرچم با سرعت و کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد. شما در هر ساعت از شبانه روز می توانید نسبت به ثبت سفارش پرچم خود اقدام کنید. در زمان ثبت سفارش پرچم می توانید زمان مورد نیاز خود را برای خرید پرچم را تعیین نمائید. 

 

چاپ پرچم دیجیتال

چاپ پرچم دیجیتال از جدیدترین متدهای چاپ پرچم می باشد. این تکنیک با استفاده از دستگاه چاپ دیجیتال و رنگ های متفاوت از سایر چاپ های پرچم انجام می شود. تکنیک چاپ دیجیتال سبب شده تا چاپ پرچم در کوتاه ترین زمان ممکن قابل انجام باشد. چاپ پرچم دیجیتال دارای مزیت های متفاوتی و بسیاری نسبت به سایر متدهای چاپ پرچم باشد. چاپ دیجیتال البته نسبت به سایر چاپ پرچم ها دارای قیمتی بیشتر می باشد. یکی دیگر از مزیت های این نوع چاپ قابلیت شستشو آن بوده که در انواع دیگر چاپ پرچم امکان پذیر نمی باشد. شستشو پرچم به هیچ وجه از کیفیت و طول عمر آن کم نکرده و در رنگ و ظاهر پرچم هم هیچ گونه تفاوتی رخ نخواهد داد.البته باید بعد از شستشو پرچم آن را با استفاده از اتو بخار اتوکشی کرد.

چاپ پرچم تبلیغاتی

 

دستگاه چاپ پرچم دیجیتال

چاپ پرچم سیلک

چاپ پرچم سیلک یک نوع دیگر از انواع چاپ پرچم می باشد. این نوع چاپ بعد از چاپ پرچم دیجیتال در رتبه دوم میزان سفارش قرار گرفته است. چاپ سیلک از لحاظ قیمتی ارزان قیمت تر از چاپ دیجیتال می باشد. این نوع چاپ در مدت بین 5 تا 10 روز طول خواهد کشید تا تولید شود در حالی که در چاپ دیجیتال از یک ساعت تا دو روز می باشد. البته این نوع چاپ نیز از نظر ظاهری دارای تفاوتی های عمده ای با چاپ دیجیتال می باشد. در چاپ سیلک نمی توان هر گونه طرح و یا رنگی را چاپ اما در چاپ دیجیتال هیچ محدودیتی در طرح و رنگ وجود ندارد.

 

چاپ پرچم تبلیغاتی

دستگاه چاپ پرچم سیلک

پرچم یک ابزار تبلیغاتی

پرچم می تواند یک ابزار قدرتمند تبلیغاتی و بازاریابی باشد. اما باید طرحی را انتخاب کنید که بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن مخاطب را به خود جذب کند. به یاد داشته باشید که اولین مساله مهم در یک ابزار قدرتمند تبلیغاتی نوع طراحی آن تبلیغ می باشد.البته کیفیت بالا تولید پرچم نیز می تواند بسیار کمک کننده باشد اما مساله اصلی استفاده یک طرح پویا و گویا باشد.شما می توانید با به کارگیری طیفی گسترده از رنگ های جذاب مخاطب خود را جذب کنید. همواره رنگ های پر شور و حرارت توانسته اند اقبالی عالی در تبلیغات داشته باشند.برای دریافت هر گونه مشاوره و یا خرید پرچم با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *