پرچم محرم

پرچم پلاکارد زردوز سایز کوچک

پرچم پلاکارد زردوز سایز کوچک

پرچم پلاکارد زردوز سایز کوچک ویژه محرم

پرچم محرم ویژه نصب بر روی محل های نصب پرچم های اهتزاز و ورودی مجموعه های و استفاده در هیئت ها

محصولات ویژه محرم و صفر

شرکت ایران پرچم یکی از مجموعه های تولیدی خود را به پرچم های ویژه ماه های محرم و صفر و عزاداری امام حسین(ع) اختصاص داده است.این محصولات با استفاده از دستگاه های پیشرفته و تولید در حجم بالا که منجر به کاهش قیمت تمام شده برای خریداران پرچم شده است.این محصولات را می توان در انواع اهتزاز، کتیبه، آویز، ریسه و انواع مختلف پرچم ها نام برد.محصولات ویژه ماه محرم و صفر در کمترین زمان تحویل مشتریان گرامی می گردد. تمامی پرچم ها که در این شرکت تولید شده است.شرکت ایران پرچم با در اختیار داشتن پیشرفته ترین دستگاه های تولید پرچم توانسته کیفیت محصولات تولید خود را به حد مطلوبی افزایش دهد تا طول عمر آنها را ضمانت کند.

تولید پرچم ویژه محرم و صفر

با توجه به نزدیک شدن به ایام شهادت امام حسین(ع) و یاران با وفایش شرکت ایران پرچم بخشی از تولیدات خود را به پرچم های عزاداری ویژه ماه محرم و صفر اختصاص می دهد.تولید پرچم در شرکت ایران پرچم با بالاترین کیفیت و مناسبت ترین قیمت جهت خرید پرچم مشتریان گرامی می باشد.برای خرید پرچم های ویژه محرم و صفر کارشناسان فروش پرچم شرکت ایران پرچم پاسخگوی شما خواهند بود.

خرید پرچم ویژه شهادت امام حسین(ع)

محصولات تولید شده در شرکت ایران پرچم ویژه ایام شهادت امام حسین(ع) با قیمتی مصوب و با کمترین قیمت عرضه می گردد.برای خرید پرچم کافی است که طرح و مدل پرچم را انتخاب کرده و سپس با کارشناس فروش پرچم شرکت ایران پرچم تماس گرفته و محصول خود را در کمترین زمان تحویل بگیرید.

مشخصات پرچم پلاکارد زر دوز ویژه محرم

 ابعاد : 80×260 سانتی متر


 جنس: فلامنت


 ریشه دوزی : دارد


 ویژگی ها : زردوزی شده – بسیار فاخر – مناسب برای نصب بر روی سر ستون ها محل های عبور اصلی – مساجد و هیئت ها و اداره ها و مجموعه ها 


پرچم پلاکارد زردوز سایز کوچک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *