پرچم محرم

فروش پرچم محرم 1401

پرچم ایستاده مذهبی

فروش پرچم محرم 1401

با توجه به نزدیک شدن به ایام محرم و صفر و بزرگداشت آئین عاشورایی شرکت ایران پرچم اقدام به فروش پرچم محرم 1401 کرده است. استفاده از طرح‌های متنوع و اسلامی برای تولید محصولات کاربردی در اولویت قرار دارد.تولید ده‌ها محصول ویژه پرچم محرم نشان از توانمندی این شرکت تولیدی پرچم دارد. همچنین امکان چاپ و تولید پرچم با طرح دلخواه مشتریان گرامی نیز فراهم میباشد. ما در ایران پرچم بدون محدودیت در چاپ و ابعاد امکان تولید هر نوع محصولی را داریم. استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه و پارچه سبب تولید محصولاتی با کیفیت و متفاوت شده است. ارسال سفارشات به سراسر کشور امکان خرید پرچم برای تمامی هموطنان را هموار و فراهم کرده است.ما در ایران پرچم در تلاشیم تا بتوانیم محصولات پرچم محرم را در کوتاه ترین زمان با ارزان ترین قیمت به دست مشتریان برسانیم.

 

پرچم تشریفات محرمی

ایران پرچم برای اولین بار اقدام به تولید پرچم تشریفات محرمی ویژه سازمان‌ها، مجموعه‌ها، شرکت‌ها کرده است. پرچم تشریفات محرمی با استفاده از طرح‌های محرمی جهت نصب در ورودی، سالن اجتماعات و انتظار و اتاق مدیران و کارکنان تولید می‌گردد. پرچم تشریفات به دلیل دید عالی خود در محیط‌های داخلی بسیار مناسب و موثر میباشد. پرچم تشریفات با استفاده از طرح پرچم دلخواه شما نیز امکان تولید و چاپ نیز دارد.

فروش پرچم محرم 1401

پرچم کتل محرمی

پرچمی کتل محرمی از دیگر محصولات ویژه محرم 1401 میباشد. در تولید پرچم کتل از پارچه ساتن و جیر استفاده شده که هر دو مشخصات و تفاوت‌هایی دارند. پرچم کتل محرمی دارای ارتفاعی در حدود 3 متر بوده که دید بسیار عالی برای هیئت‌های مذهبی دارد. پرچم کتل محرمی با چاپ پرچم دیجیتال و چاپ پرچم سیلک و بصورت چاپ گلدوزی تولید میگردد. علاوه بر تنوع بالا در طرح پرچم کتل محرمی امکان چاپ طرح دلخواه بر روی این پرچم امکانپذیر می‌باشد.

فروش پرچم محرم 1401

پرچم ساحلی محرمی

یکی دیگر از جدیدترین محصولات تولیدی ایران پرچم، پرچم ساحلی محرمی میباشد. این پرچم به دلیل داشتن ابعاد و ارتفاع مناسب دید بالایی دارد. از این طرح پرچم میتوان در محیط‌های خارجی شرکت‌ها، مجموعه‌ها و سازمان‌ها استفاده کرد. پرچم ساحلی به دلیل استفاده از پارچه مرغوب کیفیت بالاترین نسبت به سایر محصولات دارد.در این نوع پرچم هم میتوان همانند سایر محصولات پرچم چاپ طرح دلخواه شما را بر روی پرچم انجام داد.در این نوع پرچم فقط از چاپ دیجیتال استفاده شده و این به معنی قابل شستشو بودن پرچم ساحلی می‌باشد.

فروش پرچم محرم 1401

پرچم کتیبه محرمی و پشت منبری

پرچم کتیبه محرمی و پشت منبری یکی دیگری از محصولات تولیدی ایران پرچم میباشد. این دو نوع پرچم مناسب نصب بر روی دیوار و ستون و یا پشت منبر سخنران میباشد.این دو نوع محصول با استفاده از چاپ سیلک تولید و پارچه آن فلامنت، جیر، ساتن و یا مخمل میباشد.با توجه به گستردگی تولیدات شرکت ایران پرچم در زمینه محصولات محرمی امکان معرفی تمامی محصولات وجود ندارد. با توجه به این موضوع شما مشتریان گرامی میتونین به منو پرچم محرم و پرچم مذهبی بروید و تمامی محصولات را مشاهده نمائید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *