۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)    تماس با ما   محصولات 

لیست قیمت پایه پرچم

لیست قیمت پایه پرچم

محصولات شرکت ایران پرچم در طرح و ابعاد های مختلفی و گسترده ای تولدی می گردد. تمامی پرچم های تولید شده در شرکت ایران باید در یک مکانی و یا محیطی نصب گردد. پایه ها به عنوان نگه دارنده و جایگاه پرچم مورد استفاده قرار می گیرد. پایه های پرچم در مدل و طرح های مختلف بر اساس نوع پرچم تولید می گردد. هر کدام از این پایه ها با توجه به اینکه چه نوع پرچمی بر روی آن نصب می گردد طراحی شده اند. پایه های پرچم تشریفات، پرچم رومیزی و پایه پرچم اهتزاز با یکدیگر متفاوت هسند. پایه های پرچم در زیبایی و دیده شدن بهتر محصول پرچم بسیار موثر و تاثیر گذار می باشد.پایه های پرچم در قیمت و ابعاد های مختلفی ارائه و به فروش می رسند.پایه پرچم با استفاده از یک الگویی قیمت گذاری و تعیین قیمت می گردد. این الگو وزن پایه پرچم و میزان چدن استفاده شده در پایه پرچم می باشد.

سفارش پرچم

نحوه محاسبه قیمت پایه

همان طور که در بالا اشاره شد نحوه محاسبه قیمت پایه پرچم با توجه به وزن محصول می باشد. به دلیل اینکه پایه پرچم از مواد فلزی استفاده می شود بنابراین افزایش قیمت فلزات در محاسبه قیمت نهایی پایه پرچم نیز تاثیر گذار می باشد. مواد استفاده شده در تولید پایه پرچم در شرکت ایران پرچم فلز چدن بدون هیچ گونه مواد متفرقه می باشد. پس توجه داشته باشید که این پایه ها به هیچ وجه کیفیت خود را از دست نخواهد داد. پایه پرچم با استفاده از مواد مخصوصی آبکاری می شود که سبب افزایش طول عمر و عدم تغییر رنگ آن می شود. پایه پرچم هایی که در آن از مواد مناسب برای آبکاری استفاده نشود بعد از مدت کوتاهی پایه به رنگ سبز تغییر خواهد کرد. اما تمامی محصولات تولید شده در این شرکت دارای طول عمر بالا و کیفیت مناسب می باشند. پس قیمت پائین این محصول دلیلی بر مناسب بودن کیفیت آن می باشد.

پایه پرچم

تفاوت پایه با اشکال مختلف

پایه های پرچم به طور کلی در اشکال و رنگ های مختلفی تولید و به فروش می رسد.به عنوان مثال در پایه پرچم تشریفات اشکال مختلف شامل پایه پرچم گرد خورشیدی ممتاز، پایه پرچم خورشیدی معمولی، پایه پرچم خورشیدی کوچک، پایه پرچم پنجه شیری و... از جمله این نمونه ها هستند.برای مشاهده نمونه های پایه پرچم تشریفات کلیک کنید. پایه پرچم تشریفات در مدل و نمونه های ممتاز و درجه یک نسبت به مدل درجه دو دارای وزن و ابعادی بزرگتر می باشد. در مدل های ممتاز پایه پرچم در حدود وزنی دو برابر مدل های پایه پرچم درجه دو دارد. در مدل های دیگر پایه پرچم مانند پایه پرچم اهتزاز قیمت و مبنای محاسبه آن نیز همان وزن و شکل پایه می باشد. در پایه پرچم اهتزاز تفاوتی مدل گرد و یا چند ضلعی وجود نخواهد داشت.

پابه پرچم

قیمت پایه

برای اطلاع از آخرین قیمت های پایه پرچم فقط کافیست با ما تماس بگیرید. شرکت ایران پرچم در زمینه فروش محصولات پرچم به دو روش حضوری و غیرحضوری اقدام کنید.قیمت پایه پرچم در مدل های مختلف با توجه به تعداد دسته بندی می شود. برای دریافت تمامی قیمت های محصولات ما از چت انلاین سایت استفاده نمائید. با استفاده از چت آلاین در کوتاه ترین زمان و در لحظه پاسخگویی شما خواهیم بود. همچنین با استفاده از شماره تماس های شرکت ایران پرچم می توانید خرید را در لحظه انجام دهید. برای خرید حضوری با توجه به آدرس قرار داده شده در قسمت تماس با ما پذیرایی شما هستیم.

در همه حال پاسخگوی شما هستیم، با ما تماس بگیرید

شماره تماس: ۰۲۱ ۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)   |   ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

      

شرکت ایران پرچم توانسته با تلاش و تجربه خود در زمینه تهیه پرچم امکان ارائه این محصول را با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان عزیز خود فراهم آورد. تولید پرچم در بسیاری از کشورهای جهان همواره به صورت سنتی و دستی انجام می شود. در ایران نیز متأسفانه با توجه به سابقه دیرینه ی تولید پرچم، تمامی مدعیان و سازندگان قدیمی این محصول هنوز از روشهای سنتی و دستی استفاده می کنند. 

میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان دوازدهم، پلاک ۱۹/۲  
۰۹۱۲۳۸۶۸۷۰۰ (حاتمی) 
۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه) 
۰۲۱-۸۸۱۷۸۱۹۳

  تمامی حقوق برای ایران پرچم پارس محفوظ است. 1398