گوناگون

چاپ پرچم فوری

چاپ پرچم فوری

چاپ پرچم فوری

چاپ پرچم بر اساس محل و موقعیتی که در آن نصب شود باید انتخاب شود.شرکت ایران پرچم چاپ پرچم با استفاده از روش های متفاوت محصولات خود را با بالاترین کیفیت تولید و عرضه می نمائید. چاپ پرچم فوری یک خدمت ویژه بوده که در کوتاه ترین زمان، پرچم شما تولید و برای ارسال می گردد. در ایران پرچم چاپ پرچم بدون محدودیت و با بهترین کیفیت انجام می گیرد.

 

از روش های نوین تبلیغات می توان به استفاده از پرچم با نشان و لوگو شرکت و سازمان شماست. اگر به دنبال معرفی و تبلیغات سودمند و رشد فروش خود هستید به استفاده از پرچم فکر کنید. پرچم در سطح شهر و یا در محیط های داخلی شرکت، نمایشگاه و فروشگاه استفاده می شود. چاپ بر روی پرچم در روش چاپ دیجیتال به صورت سابلیمیشن و با استفاده از حرارت مستقیم انجام می گرد. طرح مورد نظر بر روی کاغذ مخصوص چاپ شده و بر روی پارچه چاپ می شود. البته رنگ کاغذ با استفاده از حرارت بر روی پارچه برگردانده شده و به منافذ پارچه وارد می شود.چاپ پرچم چهار مدل اصلی دارد؛

 • چاپ دیجیتال
 • چاپ سیلک
 • چاپ لیزر
 • چاپ پفکی
 • چاپ گلدوزی

چاپ دیجیتال پرچم

چاپ دیجیتال پرچم روشی با نام سابلیمیشن بوده که دارای بالاترین کیفیت در بین سایر نمونه های چاپ می باشد. در این روش هیچ گونه محدودیتی در چاپ پرچم رومیزی، پرچم تشریفات، پرچم اهتزاز، پرچم ساحلی و… وجود ندارد. نمونه کیفیت این نوع چاپ را می توان در محصولاتی هر رده از پرچم ها مشاهده نمائید. همچنین در ایران پرچم نمونه چاپ پرچم به صورت حضوری و یا ارسال نمونه امکان پذیر می باشد. این نوع چاپ قابل شستشو بوده و در طولانی مدت دارای عمر بالاتری می باشد. در چاپ دیجیتال هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد.

 

چاپ سیلک پرچم

قدیمی ترین و گسترده ترین نوع چاپ، چاپ سیلک می باشد. نام دیگر این نوع چاپ، چاپ شابلون می باشد. استفاده از این نوع چاپ بر روی پارچه های ساتن، جیر، مخمل، پلی استر، آستری، چلوار، تترون و سایر نمونه های پارچه امکان پذیر می باشد.اما این نوع چاپ دارای معایبی هم می باشد که باعث شده تا از چاپ دیجیتال پائین تر باشد. این نوع چاپ قابل شستشو نبوده و استفاده از طرح چاپی دارای محدودیت می باشد. امکان چاپ هر رنگی وجود نداشته و سفارش پرچم آن در تعداد بالا انجام می گیرد.

 

چاپ لیزری پرچم

چاپ لیزری به صورت برش طرح لوگو بر روی متریال و یا پارچه با استفاده از برش لیزری می باشد. در این نوع چاپ طرح به صورت منفک و جدا برش خورده و بر روی پارچه اصلی پرچم چسبانده می شود. از این نوع چاپ برای تولید انواع لوگوهای شرکت های و یا طرح های مذهبی تولید می گردد.

چاپ پرچم با سیلک و شابلون

 • چاپ اورینت
 • چاپ پیکمنت
 • چاپ اسیدی یا دیسپرس
 • چاپ فلور
 • چاپ پفکی یا برجسته

چاپ پرچم لمینت

پرچم لمینت با استفاده از چاپ دیجیتال تولید و چاپ می شود. اما تفاوتی که در این نوع محصول وجود دارد استفاده از یک ورق لمینت در پشت پرچم می باشد. این نوع چاپ پرچم دارای فرمی بسیار زیبا و ایستایی مخروطی شکل می باشد .همچنین پرچم لمینت دارای قیمت بسیار مناسب است. اما این محصول دارای معایبی هم نیز است؛

چاپ پرچم فوری

چاپ پرچم ایستاده که به صورت گسترده در شرکت ها، سازمان ها، نمایشگاه ها و همایش ها مورد استفاده قرار می گیرد باعث ایجاد اقتدار در نام و برند یک مجموعه میشود. علاوه بر این، زیبایی محیط کار به شدت دگرگون شده و زیبایی خاصی به محیط می بخشد. نهاد های نظامی مانند سپاه، ارتش، نیروی انتظامی و یا نهاد های پولی و مالی مانند بانک ها و بیمه ها از مشتریان این محصول می باشند. تنها عیب این محصول غیر قابل شستشو بودن آن و احتمال شکستگی آن می باشد.

تولید پرچم در تهران ارسال به سراسر کشور

مرکز تولید پرچم ایران پرچم با دارا بودن سابقه ای نزدیک به دو دهه در زمینه تولید انواع محصولات پرچم و متعلقات آن با کیفیت ترین محصولات را به بازار عرضه کرده است. شعار اصلی ما تولید محصولاتی با بالاترین کیفیت و بهترین ماندگاری می باشد. شرکت ایران پرچم بزرگترین بانک اطلاعاتی کسب و کار و آرشیوی کامل از لوگو شرکت ها، سازمان ها، نهاد ها، ادارات برای تولید محصولی با کیفیت بالا و در کوتاه ترین زمان را در اختیار دارد.

 

از جمله تولیدات مرکز چاپ ایران پرچم می توان به پرچم اهتزاز، پرچم مذهبی، پرچم تشریفات، پرچم رومیزی، پرچم ساحلی اشاره کرد. این نوع پرچم ها با ریشه و یا بدون ریشه طبق خواسته و سیلقه مشتریان تولید می گردد. رنگ ریشه پرچم بر اساس رنگ لوگو و یا رنگ زمینه پرچم انتخاب می شود تا همخوانی و هماهنگی داشته باشند.

انواع چاپ پرچم در ایران پرچم

 • چاپ پرچم تشریفات

        – چاپ پرچم تشریفات مخروطی

        – چاپ پرچم تشریفات لمینت

 • چاپ پرچم رومیزی
 • چاپ پرچم اهتزاز
 • چاپ پرچم ساحلی
 • چاپ پرچم مذهبی
 • چاپ پرچم تبلیغاتی
 • چاپ پرچم ایستاده
 • چاپ پرچم ایران
 • چاپ پرچم کشورها

چاپ پرچم تشریفات

پرچم تشریفات بارزترین و پرمخاطب ترین محصول در بین محصولات پرچم می باشد.پرچم تشریفات در مراسم های تشریفاتی و تبلیغاتی بسیار کاربرد دارد. در این نوع پرچم می توان از چاپ دیجیتال، چاپ سیلک، چاپ لیزری، چاپ پفکی، چاپ گلدوزی استفاده کرد.پارچه مورد استفاده پرچم تشریفات ساتن، جیر و مخمل بوده که هرکدام زیبایی و ظاهری متفاوتی دارند. ابعاد پرچم تشریفات 90×150 سانتی می باشد.پرچم تشریفات بر روی پایه پرچم نصب می شود که از متعلقات پرچم تشریفات است و در زیبایی آن بسیار تاثیر گذار می باشد.

 

چاپ پرچم رومیزی

پرچم رومیزی مکمل پرچم تشریفات بوده و بر روی میز مدیران و کارمندان قرار می گیرد. امکان چاپ طرح دلخواه یا لوگو بر روی این پرچم با کیفیت بالا امکان پذیر می باشد. چاپ مورد استفاد در تولید پرچم رومیزی هم مانند چاپ پرچم تشریفات می باشد. بهترین نوع پارچه برای سفارش پرچم رومیزی پارچه ساتن، مخمل و جیر بوده و ابعاد آن 20×30 سانتی متر می باشد.برای پرچم رومیزی، پایه پرچم در مدل های مختلف تولید می شود.

 

چاپ پرچم محرم

محرم و صفر و آرمان شهادت و اظهار ارادت به ائمه و سیدالشهدا امام حسین (ع) در بین مردمان این مرز و بوم جایگاهی ویژه دارد. به همین جهت با برگزاری مراسم های بزرگداشت و هیئت های مذهبی ارادت خود را به این شجره طیبه نشان می دهند. از جمله نماد های مورد استفاده برای این آئین، پرچم مذهبی ویژه هیئت ها و تکایا می باشد. از پرچم محرم برای تزئین مراسم های ماه محرم و صفر استفاده می شود. مجموعه چاپ پرچم ایران پرچم محصولات بسیار متنوع با بهترین کیفیت و قیمت را به دوستداران اهل بیت تقدیم می نمائید.

 

چاپ پرچم اهتزاز

از دیگر انواع پرچم می توان به پرچم اهتزاز اشاره کرد که در محیط های بیرونی یا خارجی مورد استفاده می باشد. از پرچم اهتزاز در خیابان ها، بلوارها، میادین، بزرگراه ها، و مکان های مرتفع جهت برافراشتن پرچم استفاده می شود. تولید پرچم اهتزاز در طرح های مختلف و ابعاد های متنوع و گسترده با بالاترین کیفیت و مدرن ترین ماشین آلات چاپ، انجام می گیرد.

چاپ پرچم فوری

چاپ پرچم ساحلی

پرچم ساحلی یکی از نمادهای نوین و جدید در تبلیغات محیطی و شهری می باشند. پرچم ساحلی به دلیل ظاهری متفاوت و جذاب در جذب مخاطب و مشتری بسیار کمک کننده است. اگر به دنبال خرید پرچم ساحلی با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت هستید حتماً با ما در ارتباط باشید.از این پرچم برای ورودی فروشگاه ها، هایپر مارکت ها، نمایشگاه ها، رستوران ها، پاساژها و مجموعه های رفاهی و… استفاده می شود.

بیشتر بخوانید؛ قیمت پرچم

چاپ پرچم کشورها

استفاده از پرچم کشورها به عنوان مهمترین نماد در مراسم های بین المللی به شمار می رود. پرچم کشورها در مدل های مختلف پرچم مانند پرچم تشریفات، پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز، پرچم ساحلی و… تولید می گردد. پرچم کشورها در آداب و تشریفات بین الملل جایگاهی ویژه دارد که باید در بالاترین کیفیت و با روش های خاص تولید گردد. ما در ایران پرچم، پرچم کشورها را با استفاده از جدیدترین ماشین آلات چاپ تولید کرده که ضامن رعایت آداب و تشریفات بین الملل می باشد.

 

چاپ پرچم ایران

تولید و چاپ پرچم سه رنگ ایران عزیز جزویی از افتخارات شرکت ایران پرچم است .ما افتخار داریم تا پرچم مقدس ایران را در ابعاد و اندازه های مختلف تولید و عرضه نمائیم.اگر به دنبال خرید پرچم ایران با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت همراه با ارسال فوری هستید حتماً با تماس بگیرید و در کوتاه ترین زمان محصول خود را در محل دریافت نمائید.

چاپ پرچم فوری

ایران پرچم با استفاده از دستگاه های چاپ پرچم مدرن و همکاری با کارکنان پر تلاش و متخصص، در زمینه طراحی و تولید پرچم تمامی سفارشات را در کوتاه ترین زمان و به صورت فوری تولید می نمائید. اصل مهم در ایران پرچم تولید محصولی با کیفیت و متمایز از سایر پرچم ها می باشد. همه امور در ایران پرچم به سرعت و با نهایت دقت صورت گرفته تا خیال مشتریان از خرید مطمئن آسوده باشد.برای چاپ پرچم فوری کافیست تا با شماره ارتباطی ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمائید.

چاپ پرچم فوری

قیمت چاپ پرچم

قیمت چاپ پرچم بر اساس لوگو و یا رنگ زمینه(تمپلات یا تمام رنگ بودن طرح) تعیین می گردد. همچنین پارچه مورد استفاده در تولید و چاپ پرچم تعیین کننده قیمت نهایی این محصول می باشد .البته تعداد سفارشات در تغییر قیمت بسیار تاثیر گذار بوده به طوری که هر چه تعداد سفارش پرچم بالا تر باشد قیمت چاپ پرچم کاهش پیدا خواهد کرد.

مرکز چاپ ایران پرچم فعالیت خود را در حدود دو دهه قبل آغاز کرده و از زمان شروع به فعالیت تولید محصولات با کیفیت را در دستور کار خود قرار داده است. در طول این زمان همکاری با مجموعه های و سازمان های مختلف کشور از افتخارات این مجموعه بوده است . همراهی و همکاری با سازمان ها و مجموعه ها باعث شده تا ما محصولاتی متفاوت و مدرن را تولید و در جهت رشد این صنعت تلاش کنیم. ایران پرچم همچنین در زمینه ارائه مشاوره طراحی پرچم و انتخاب در مدل پرچم و سفارشی سازی محصولات گامی بلند برداشته تا مشتریان گرامی برای معرفی سازمان و خدمات خود به بهترین شکل آن را انجام دهند. ارائه مشاوره رایگان و ارسال نمونه پرچم مورد نظر مشتریان از خدمات ویژه ما همچنین تولید و ارائه محصولات در کمترین زمان از مزایا خرید از ایران پرچم می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *