پرچم کشورهای خارجی

چاپ پرچم کشورها | پرچم اسپانیا

چاپ پرچم کشورها | پرچم اسپانیا

چاپ پرچم کشورها | پرچم اسپانیا

پرچم هر کشوری نمایانگر قوانین و مقررات و یا هویت یک ملت می باشد که بر روی پرچم هر کشوری نقش می بندد. به عنوان مثال در پرچم ایران از نماد های ملی و انقلابی استفاده شده است. به پرچم هر کشور که در مراجعه کنیم می توان عواملی چون انقلاب، پویش مردمی، گرایش های مذهبی، نوع حکومت را در طراحی پرچم مشاهده کرد. هر کدام از این المان ها برای اینکه برای مردم آن سرزمین به عنوان یک هویت و یک ارق ملی شناخته شود روی پرچم نقش بسته می شود. قدمت پرچم کشورها به طور دقیق مشخص نیست. از آن زمان که انسان ها شروع به گسترش حاکمیت خود پرداختند از یک نماد استفاده کرده اند.پرچم کشورها علاوه بر ماهیت ملی خود نیز استفاده جغرافیایی گسترده دارند. از پرچم برای مرز بندی و یا ورودی هر کشوری استفاده می شود.چاپ پرچم کشورها پرچم اسپانیا با توجه به تغییر هر حکومتی تغییر پیدا کرده است. ولی معمولاً رنگ ها و نماد های آن به صورت اشتراکی استفاده شده است.

چاپ پرچم کشورها | پرچم اسپانیا

چاپ پرچم کشورها

شرکت ایران پرچم یکی از بزرگ ترین تولید کننده پرچم در کشور می باشد. این شرکت پرچم تمامی کشورها را با توجه به قوانین و مقررات کشور چاپ و تولید می نمائید. چاپ پرچم کشورها در ابعاد و اندازه های مختلفی و با استفاده از پارچه های مختلفی تولید می گردد.پرچم کشورها را می توان جزئی مهم تشریفات اداری و یا نظامی هر کشوری دانست. در هر کشوری می توانید به وضوح استفاده از پرچم کشورها را مشاهده کرد.از معابر هر کشوری تا رویداد های ورزشی همه در سیطره استفاده از پرچم هر کشوری می باشد. ابعاد تولید پرچم در شرکت ایران پرچم از جمله پرچم تشریفات، پرچم اهتزاز، پرچم رومیزی، پرچم ساحلی می باشد.در تولید پرچم کشورها از انواع ساتن ها استفاده می شود که دارای زیبایی و کیفتی متفاوتی نسبت به سایر پارچه ها می باشد. البته در برخی از محصولات با توجه به درخواست مشتریان برروی پارچه فلامنت تولید می گردد.

 

تاریخچه پرچم کشور اسپانیا

پرچم کشور اسپانیا در سال 1978 میلادی در قانون اساسی این کشور به ثبت و تائید رسید. پرچم اسپانیا دارای سه نوار عرضی می باشد که در دو رنگ می باشد. اندازه دو نوار قرمز که در بالا و پائین قرار دارد با اندازه نوار زرد وسط برابر می باشد.ریشه پرچم کشور اسپانیا به نشان نیروی دریایی این کشور برمی گردد که در زمان پادشاهی چالز سوم مورد استفاده بوده است. پرچم اسپانیا از میان 12 طرح که پیشنهاد شده است با انتخاب چارلز سوم انتخاب شده است.این پرچم با ماهیت تمرکز بر پایگاه های دریایی و قلعه ها و استفاده از نیروی دریایی این کشور طراحی گردیده است.تقریباً از قرن 19 و 20 میلادی رنگ پرچم ها دست نخورده باقی مانده است.

قوانین و مقررات پرچم کشور اسپانیا

از پرچم اسپانیا طبق قانون می توان در ادارات، خانه های شخصی، بنادر، کشتی ها، میادین و در رویداد های رسمی به صورت افقی استفاده کرد.پرچم در داخل کشور باید از طلوع آفتاب تا غروب به اهتزاز در آید. اما در خارج از کشور پرچم باید در 24 ساعته برافراشته باشد و پرچم باید با استفاده از نورپردازی به صورت مناسب نورانی گردد. پرچم در زمان به اهتزاز در آمدن به هیچ وجه نباید کثیف و یا آسیب دیده باشد.برای مراسم عزاداری از پرچم می توان به دو صورت استفاده کرد. یکی اینکه پرچم ابتدا به اهتزاز در آید و بعد به موقعیت یک سوم میله پرچم پائین آورده شود. در روش دوم باید یک روبان مشکی به عرض ده سانتی متر به پرچم وصل گردد.از پرچم می توان در هنگام تشییع جنازه سربازان و یا مقام های دولتی و افرادی که رئیس جمهوری تعیین می کند استفاده کرد.این پرچم بعداً به خانواده های آنها به صورت تا شده تقدیم می شود.

چاپ پرچم کشورها | پرچم اسپانیا

نصب پرچم کشور اسپانیا

در زمان نصب پرچم کشور اسپانیا و در کنار پرچم دیگر کشورها قوانینی وجود دارد. در زمان نصب ابتدا باید پرچم اسپانیا نصب گردد و بعد از آن پرچم کشورها خارجی که ترتیب آنها براساس نام حروف الفبا می باشد.بعد ازاین پرچم ها پرچم اتحادیه اروپا و نیروهای نظامی باید قرار بگیرد.پرچم در زمان نصب حتماً باید در مکانی که برجسته و شریف باشد نصب گردد. به هیچ وجه نباید پرچم در زمان نصب نسبت به سایر پرچم ها دارای ابعاد کوچکتری باشد.از این قسمت می توانید وارد بخش پرچم کشورهای خارجی شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *