پرچم کشورهای خارجی

خرید پرچم | پرچم فلسطین

پرچم فلسطین

خرید پرچم | پرچم فلسطین

استفاده از پرچم در حال حاضر یک نماد و یک نشان واحد از یک منطقه جغرافیایی خاص می باشد. پرچم کشورها می تواند نمادی و نماینده ای مهم از یک کشور باشد. پرچم کشورها امروزه یکی از مهم ترین نمادهای بین المللی و اجتماعی می باشد.اما در زمانی برخی از پرچم های هویت فراتر از نشان دادن یک ملت و یک جغرافیا دارند. برخی از پرچم کشورها به نمادی از مهم ترین معیار های انسانی تبدیل می شوند. به عنوان مثال پرچم فلسطین امروزه به یک نماد مهم از ایستادگی و مقاومت در برابر یک قدرت تبدیل شده است.در این بین لازم است که شما در مورد تاریخچه پرچم فلسطین و این سرزمین مقدس بیشتر اطلاعات کسب کنیم. این مقاله مطالبی درباره خرید پرچم پرچم فلسطین را تقدیم نگاه شما خوبان می کند.

خرید پرچم

تاریخچه پرچم فلسطین

پرچم فلسطین مشتکل از سه نوار افقی و یک مثلث که در سمت میله پرچم قرار دارد.نوارهای افقی پرچم فلسطین به رنگ سیاه، سفید، سبز و رنگ مثلث پرچم به رنگ قرمز می باشد.پرچم فلسطین که به شکل امروزی شناخته می شود از سال 1988 به رسمیت شناخته شد.پرچم فلسطین الهام و برداشته شده از پرچم هاشمی حجاز می باشد.این پرچم که زمانی مربوط به حکومتی در بحش غربی عربستان بوده است.این حکومت که کشورهای عراق و اردن را نیز شامل می شد در راه مبارزه با استبداد عمری کوتاه داشت خیلی زود از بین رفت. این حکومت فدراسیون عربی نام داشت که در برابر حکومت و سلطه عثمانی دست به قیام زد. چیزی که امروزه آن حکومت عربی باقی مانده است شباهت ظاهری پرچم های این کشورها می باشد.

 

بعد از جنگ شش روزه میان اعراب و اسرائیل استفاده از پرچم فلسطین ممنوع شد.استفاده از این پرچم می توانست تعقیب قانونی و دستگیری افراد را در مناطق اشغالی در پی داشته باشد.اما این قوانین و سخت گیری های بعد از عقد قرار اسلو در سال 1993 کم کم از بین رفت .

خرید پرچم

سرزمین مقدس؛ تلاقی سه مذهب

فلسطین در حال حاضر از کرانه رود اردن تا مدیترانه کشیده شده است .این سرزمین در زمانی سرزمین های اردن، سوریه، لبنان را نیز شامل می شده است.در ابتدای قرن بیستم و بعد از شکست عثمانی در جنگ جهانی اول این سرزمین از قلمرو عثمانی جدا شد. اما بعد از جنگ این بریتانیا بود که سلطه خود را به این منطقه دیکته کرد و قیومیت فلسطین را در دست گرفت.این منطقه در کتب مقدس یهودی به نام کنعان استفاده شده و بعد از آن به نام اسرائیل آمده است.از شواهد که در کتب مذهبی می توان یافت اشاره به حضور قوم اسرائیل و دیگر اقوام در این منطقه به وضوح اشاره شده است.تمامی وقایع کتاب انجیل در این منطقه رخ داده است و می توان به اهمیت این منطقه پی برد.مسلمانان فلسطین را قبله اول خود میدانستند و بعد از مکه این مکان از مقدس ترین مکان ها برای فلسطینیان میباشد.

 

خرید پرچم کشورها

شرکت ایران پرچم از بزرگ ترین تولید کننده های پرچم کشورها می باشد. این شرکت با داشتن سابقه ای نزدک به دو دهه از پیشگامان و پیشتازان این صنعت می باشد. تمامی محصولات این شرکت به صورت ویژه و با استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه تولید می گردد.برای خرید پرچم کشورها می توانید در کوتاه ترین زمان خرید پرچم خود را به صورت فوری انحام دهید.خرید پرچم کشورها به استثنایی ترین قیمت در شرکت ایران پرچم عرضه می گردد.پرچم کشورها در نمونه های پرچم تشریفات، پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز و پرچم ساحلی تولید می گردد. برای خرید پرچم و دریافت مشاوره رایگان خرید پرچم با ما در ارتباط باشید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *