۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)    تماس با ما   محصولات 

وبلاگ

مقالات

در این قسمت از سایت، اطلاعاتی در مورد خرید بهتر، اطلاع و اطمینان از نحوه تولید محصولات و در مورد پرچم کشورها گردآوری شده است.تمام این اطلاعات تماماً توسط کارشناسان زبده ایران پرچم گرد آوری شده تا باعث پیشرفت و به روزشدن این صنعت شود.در همین راستا سعی شده تا با استفاده از تجربه سالهای متمادی در زمینه تولید و چاپ پرچم بهترین مطالب به صورت ویژه جمع آوری شود و در اختیار مشتریان و مردم عزیر ایران قرار گیرد.ایران پرچم با تجربه نزدیک به دو دهه در زمینه تولید پرچم و چاپ پرچم و فروش پرچم یکی از تولید کنندگان و فروشندگان اصلی این صنف می باشد.تکیه ما در ایران پرچم بر تجربه و دانش کارکنان خود بوده تا بتوانیم خود را به عنوان یکی از اصلی ترین برند های این صنعت برسانیم.

در همه حال پاسخگوی شما هستیم، با ما تماس بگیرید

شماره تماس: ۰۲۱ ۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)   |   ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

      

شرکت ایران پرچم توانسته با تلاش و تجربه خود در زمینه تهیه پرچم امکان ارائه این محصول را با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان عزیز خود فراهم آورد. تولید پرچم در بسیاری از کشورهای جهان همواره به صورت سنتی و دستی انجام می شود. در ایران نیز متأسفانه با توجه به سابقه دیرینه ی تولید پرچم، تمامی مدعیان و سازندگان قدیمی این محصول هنوز از روشهای سنتی و دستی استفاده می کنند. 

میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان دوازدهم، پلاک ۱۹/۲  
۰۹۱۲۳۸۶۸۷۰۰ (حاتمی) 
۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه) 
۰۲۱-۸۸۱۷۸۱۹۳

  تمامی حقوق برای ایران پرچم پارس محفوظ است. 1398