۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)    تماس با ما   محصولات 

پرچم رومیزی لیزری

پرچم رومیزی لیزری

پرچم رومیزی لیزری یکی از محصولات است که دارای ظاهری متفاوت و مدرن می باشد. این محصولات به دلیل اینکه در روند تولید آن از دستگاه برش لیزری استفاده می شود این نام را به خود گرفته است. پرچم رومیزی لیزری بدون ریشه بوده و دارای لبه های با حالت ایستایی عالی می باشد. پرچم رومیزی لیزری با استفاده از دستگاه چاپ دیجیتال تولید و چاپ می گردد. از این رومیزی در تمامی مکان ها و موقعیت های می توان استفاده کرد. در چاپ و تولید این نوع پرچم هیچ گونه محدودیت وجود ندارد و می توان به هر تعداد از این پرچم خریداری کرد. پرچم رومیزی لیزری با استفاده از پارچه های مات تولید و عرضه می گردد. امکان خرید و سفارش هر تعداد از پرچم رومیزی در شرکت ایران پرچم امکان پذیر می باشد. ما تمامی محصولات خود را در کوتاه ترین زمان و با بالاترین کیفیت تولید و عرضه می نمائیم. 

سفارش پرچم

چاپ پرچم رومیزی

چاپ پرچم رومیزی لیزری در شرکت ایران پرچم با استفاده از دستگاه های مدرن چاپ دیجیتال پرچم انجام می گیرد. این دستگاه های چاپ دیجیتال قابلیت تولید و چاپ هر گونه طرح و یا تصویری را بر روی پرچم دارند. با استفاده از دستگاه های چاپ دیجیتال پرچم می توان محصولاتی با کیفیت بالا تولید نمود. چاپ پرچم رومیزی با استفاده از چاپ دیجیتال در کوتاه ترین زمان تولید و چاپ می گردد. دستگاه های چاپ دیجیتال طیفی وسیع از رنگ های را بدون کوچکترین تغییر چاپ می کنند. ورود دستگاه های چاپ دیجیتال سبب ایجاد یک انقلاب در صنعت چاپ پرچم شده است. البته امروزه از چاپ های دیگری برای تولید پرچم اسفاده می شود که امروزه تقریباً منسوخ شده است. این نوع چاپ ها به دلیل داشتن محدودیت های بسیار زیاد در حال از بین رفتن هستند.

پرچم رومیزی لیزری

ابعاد پرچم رومیزی

پرچم رومیزی لیزری دارای ابعادی یکسان با سایر نمونه های پرچم رومیزی می باشد. ابعاد این نمونه پرچم 20×30 سانتی متر بوده که این ابعاد می تواند به دید آن بسیار کمک کند. ابعاد پرچم رومیزی باید به نحوی باشد که در محل قرار گیری برای محیط زمینه خود مشکل ساز نشود. پرچم رومیزی باید با تمامی عناصر محیطی که در آن قرار داده می شود همخوانی داشته باشد. برای اینکه پرچم رومیزی شما دید بهتر و زیباتری داشته باشد باید به یک نکته توجه کنید. در زمان خرید پرچم رومیزی استفاده از پایه پرچم رومیزی زیبا بسیار در جذب مخاطب تاثیرگذار می باشد. پایه پرچم رومیزی هر چه ظاهر متفاوت تری داشته باشد در جذب مخاطب بسیار تاثیر گذارتر می باشد.برای مشاهده محصولات پایه پرچم رومیزی از اینجا وارد شوید.

پرچم رومیزی لیزری استقلال

نحوه سفارش پرچم

برای سفارش پرچم رومیزی می تونین به راحتی و در کوتاه ترین زمان اقدام به ثبت سفارش نمائید. پیشنهاد ما برای ثبت سفارش پرچم فوری استفاده از راه های غیرحضوری و آنلاین می باشد. به این منظور در چت آنلاین سایت و یا شبکه های اجتماعی می توانید به راحتی این کار را انجام دهید.شبکه های اجتماعی اینستاگرام ما و سایر شبکه های ما به صورت شبانه روزی آماده دریافت سفارشات شما می باشد.همچنین راه های ارتباطی بالا نیز به همین صورت و در ساعات اداری آماده دریافت سفارش پرچم شما می باشند.

 

در همه حال پاسخگوی شما هستیم، با ما تماس بگیرید

شماره تماس: ۰۲۱ ۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)   |   ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

      

شرکت ایران پرچم توانسته با تلاش و تجربه خود در زمینه تهیه پرچم امکان ارائه این محصول را با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان عزیز خود فراهم آورد. تولید پرچم در بسیاری از کشورهای جهان همواره به صورت سنتی و دستی انجام می شود. در ایران نیز متأسفانه با توجه به سابقه دیرینه ی تولید پرچم، تمامی مدعیان و سازندگان قدیمی این محصول هنوز از روشهای سنتی و دستی استفاده می کنند. 

میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان دوازدهم، پلاک ۱۹/۲  
۰۹۱۲۳۸۶۸۷۰۰ (حاتمی) 
۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه) 
۰۲۱-۸۸۱۷۸۱۹۳

  تمامی حقوق برای ایران پرچم پارس محفوظ است. 1398