۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)    تماس با ما   محصولات 

چاپ پرچم رومیزی

چاپ پرچم رومیزی

تبلیغات را می توان یکی از گسترده ترین و پرکابردترین صنعت ها در جهان دانست. چاپ با بکارگیری ابزار نوین به دنبال ایجاد تولیدهایی نوین برای دستیابی به مدلهای نوین کسب و کار می باشد. شما در صنعت تبلیغات می توانید معنی و مفهومی خاص به محصول و یا مجموعه خود ببخشید. در این صنعت باید توجه داشت که رعایت برخی از موارد از الزامات این صنعت می باشد. تبلیغات و چاپ دو صنعتی هستند که مکمل یکدیگر می باشند.چاپ با کیفیت عالی می تواند تبلیغات محیطی شما را دگرگون نمائید. باید این مثال را زد که انسان به شیشه کثیف بهتر جذب می شود یا یک شیشه پاک و تمیز. دیدن یک قوه اصلی در انسان می باشد که مفاهیم را به مغز انسان صادر می کند.پس اولین جرقه در ارتباط برقرار کردن با هر موضوعی اول از چشم شما و یا بیننده آغاز می گردد.

چاپ پرچم رومیزی

قدیمی ترین دستگاه چاپ

چاپ پرچم با تکنیک های نوین

چاپ پرچم رومیزی در گذشته با تکنیک های قدیمی انجام می شده است. اما امروزه این تغییرات را می توان به وضوح در صنعت چاپ مشاهده کرد. صنعت چاپ یک صنعت مدرن در جهان امروز به شمار می آید. چاپ پرچم با استفاده از دستگاهای مدرن چاپ باعث تولید محصولی با کیفیت و دید بصری عالی میگردد.چاپ پرچم رومیزی در یک مدل قدیمی به نام چاپ پرچم سیلک هنوز انجام می گردد. دلیل آنهم قیمت پائین تر نسبت به چاپ پرچم دیجیتال می باشد. این به معنی داشتن کیفیت برابر با چاپ پرچم رومیزی دیجیتال نمی باشد. در چاپ سیلک محدودیت های زیادی در انتخاب رنگ طرح و یا نوع طرح گرافیکی وجود دارد. در چاپ دیجیتال نمیتوان هر گونه طرح و یا رنگی را چاپ کرد و دلیل آن محدودیت در اجرای میباشد.از اینجا می توانید درباره چاپ دیجیتال بیشتر بخوانید.

چاپ پرچم؛ مزیت یا نقص در چاپ

آیا این یک مزیت و یا نقص است؟ در چاپ پرچم رومیزی نمی توان هر گونه طرحی را در آن چاپ و یا هر رنگی را انتخاب کرد.در مقام مقایسه باید توجه داشت که در چاپ پرچم سیلک شما می توانید تعداد بالایی از پرچم را با قیمت بسیار پائین تر از چاپ پرچم دیجیتال سفارش دهید. دلیل آن هم داشتن یک روند تولید و چاپ دستی در فرآیند چاپ سیلک می باشد. اما با استفاده از ماشین آلات مدرن چاپ می توان هر گونه طرح و هر رنگی را روی پرچم چاپ کرد.اما قیمتی که در مقایسه با کیفیت خروجی ارتباط برابر باهم دارند. با توجه به اینکه این نوع چاپ یک چاپ مدرن میباشد پس قیمت آن در برابر چاپ سیلک متفاوت میباشد.باید نوع استفاده از پرچم رومیزی مشخص شود تا بتوان محصولی مناسب را سفارش داد.

زمان در فرآیند چاپ پرچم رومیزی

امروزه زمان یکی از اصلی ترین و مهم ترین معیار ها در تمامی جوامع بشر می باشد. سرعت در انجام کارها و یا به حداقل رساندن اتلاف زمان از با اهمیت ترین مسائل در بین انسان ها شده است.شما می توانید در سفارش پرچم رومیزی در کمترین زمان آن را سفارش و دریافت نمائید.در چاپ دیجیتال پرچم به دلیل استفاده از ماشین آلات و به حداقل رساندن دخالت انسان در روند تولید پرچم بنابراین این چاپ در کوتاه ترین زمان ممکن تولید و عرضه می گردد.اما در چاپ پرچم سیلک این زمان به دلیل اینکه تمامی روند آن دستی صورت می گیرد بسیار طولانی تر خواهد بود.باید توجه داشت که در چاپ سیلک تعداد از مهم ترین معیار ها می باشد و نمی توان از تعداد 15 عدد پائین تر پرچم رومیزی چاپ سیلک را سفارش داد.

قیمت پرچم رومیزی

قیمت پرچم رومیزی در این دو نوع چاپ پرچم رومیزی بسیار متفاوت می باشد. تقریباً می توان گفت که قیمت پرچم رومیزی در چاپ دیجیتال دو برابر چاپ سیلک می باشد. قیمت پرچم رومیزی چاپ سیلک با توجه به پارچه به کار رفته در این نوع تولید نیز متاثر می باشد. در چاپ پرچم رومیزی دیجیتال از بهترین نوع پارچه های ساتن مورد استفاده قرار می گیرد.درباره چاپ دیجیتال باید اشاره کرد که این نوع چاپ به دلیل کیفیت بالا حتماً مورد پسند شما خواهد بود.قیمت پرچم رومیزی با توجه به این دو نوع چاپ صورت می گیرد. همانطور که اشاره شد از دیگر نکات مهم در قیمت پرچم رومیزی نوع پارچه پرچم می باشد.در این باره کارشناسان فروش شرکت ایران پرچم آماده ارائه مشاوره رایگان به شما خواهند بود.

در همه حال پاسخگوی شما هستیم، با ما تماس بگیرید

شماره تماس: ۰۲۱ ۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)   |   ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

      

شرکت ایران پرچم توانسته با تلاش و تجربه خود در زمینه تهیه پرچم امکان ارائه این محصول را با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان عزیز خود فراهم آورد. تولید پرچم در بسیاری از کشورهای جهان همواره به صورت سنتی و دستی انجام می شود. در ایران نیز متأسفانه با توجه به سابقه دیرینه ی تولید پرچم، تمامی مدعیان و سازندگان قدیمی این محصول هنوز از روشهای سنتی و دستی استفاده می کنند. 

میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان دوازدهم، پلاک ۱۹/۲  
۰۹۱۲۳۸۶۸۷۰۰ (حاتمی) 
۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه) 
۰۲۱-۸۸۱۷۸۱۹۳

  تمامی حقوق برای ایران پرچم پارس محفوظ است. 1398