۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)    تماس با ما   محصولات 

پرچم کشورها | چاپ پرچم عراق

پرچم کشورها | چاپ پرچم عراق

شرکت ایران پرچم یکی از تولیدکنندگان ویژه پرچم کشورها در کشور می باشد. پرچم کشورها چاپ پرچم عراق به صورت اختصاصی در هر تعداد و در ابعاد مختلف عرضه می گردد.شرکت ایران پرچم چاپ پرچم را با استفاده از جدیدترین متدهای روز دنیا و با استفاده از به روزترین ماشین آلات چاپ پرچم انجام می دهد. تمامی محصولات با تنوع بالا مواد اولیه تولید که مناسب ترین بازه قیمتی را برای مشتریان گرامی فراهم کرده است.چاپ پرچم فوری نیز با استفاده از به روز ترین ماشین آلات چاپ در شرکت ایران پرچم فراهم شده است. علاوه بر چاپ پرچم عراق می توانید تمامی پرچم کشورها که در قانون چاپ آنها منعی نداشته باشد را سفارش و خریداری کنید.اصلی ترین شعار ایران پرچم برای تولید محصولات خود کیفیت بالا، سرعت و دقت در چاپ پرچم می باشد.

سفارش پرچم

درباره پرچم عراق چه می دانیم!

پرچم عراق امروزی متشکل از سه نوار افقی به رنگ های قرمز، سفید و مشکی می باشد.پرچم آزادی عرب نامی است که برای پرچم عراق انتخاب شده است.آخرین تغییری در سال 2008 بر روی پرچم عراق انجام شد. در این تغییر کلمه تکبیر پرچم عراق به رنگ سبز تیره تغییر کرده و ستاره پرچم نیز حذف شد.این ستاره ها از سال 1963 تا 2008 بر روی پرچم عراق نقش بسته بودند.پرچم عراق در زمان تشکیل این کشور در سال 1921 انتخاب و مورد استفاده قرار گرفت.در سال 1963 پرچم عراق به صورت نوارهای عمودی طراحی و انتخاب شد. در وسط این پرچم یک ستاره قرار داده شد تا با پرچم مصر و پرچم سوریه متفاوت باشد. این پرچم از رنگ های سبز، مشکی و سفید تشکیل  شده بود.پرچم عراق در سال 1921 الهام گرفته شده از پرچم شورش اعراب بوده است.

تاریخچه پرچم عراق

تغییر پرچم عراق در ظهور و سقوط حاکمان

 در سال 1991 مجدداً پرچم عراق دچار تغییراتی شده و صدام حسین سه ستاره به معنی اتحاد، آزادی و جامعه را به پرچم اضافه کرد.پرچم عراق با حمله صدام به کویت هم نیز دچار تغییراتی شد. صدام کلمه تکیبر را به دلیل گرفتن حمایت از کشورهای عرب و مسلمانان کلمه تکبیر را به پرچم خود اضافه کرد.کلمه تکبیر بر روی پرچم عراق با استفاده از دست خط شخص صدام طراحی گردید.کلمه تکبیر نیز در بین سه ستاره پرچم عراق گرفت.بعد از سقوط صدام و با روی کار آمدن دولت موقت تغییر پرچم عراق در دستور کار قرار گرفت. دولت موقت نشان داد که توجه ای خاص به نشان دادن تغییر در تمامی مسائل با صدام حسین را دارد.در ابتدا کلمه تکبیر پرچم عراق با استفاده از نگارش کوفی طراحی گردد و جایگزین دست خط صدام شد.

پرچم عراق

در این زمان یک پرچم دیگر برای عراق طراحی گردد که توجه زیادی به آن صورت نگرفت.این پرچم دارای سه نوار افقی بود که به رنگ آبی و زرد طراحی شده بود.دو نوار آبی رنگ یک نوار زرد رنگ را احاطه کرده که دو نوار آبی نشان دجله و فرات و نوار زرد نشان قوم کرد عراق بود.پرچم دارای یک هلال بود که در بالای نوار ها قرار گرفته و در وسط پرچم بود.این طرح پرچم به سرعت به فراموشی سپرده شد و دلیل آن هم شباهت این پرچم با پرچم اسرائیل بود.طرح امروزی پرچم عراق را یک معمار مشهور عراق که در لندن زندگی می کرد طراحی کرد. در این مسابقه بیش از 30 طرح به شورای حکومتی که توسط آمریکا تعیین شده بود ارسال شد. 

چاپ پرچم

چاپ پرچم در ایران پرچم بدون محدودیت و با بالاترین کیفیت انجام می گیرد. شما می توانید هر گونه طرح مورد نظر خود را بر روی پرچم چاپ کنید. در چاپ پرچم دیجیتال شما هیچ گونه محدودیتی در انتخاب رنگ و طرح نخواهید داشت.چاپ فوری پرچم در کوتاه ترین زمان و با بالاترین کیفیت در شرکت ایران پرچم قابل انتخاب می باشد.

در همه حال پاسخگوی شما هستیم، با ما تماس بگیرید

شماره تماس: ۰۲۱ ۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)   |   ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

      

شرکت ایران پرچم توانسته با تلاش و تجربه خود در زمینه تهیه پرچم امکان ارائه این محصول را با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان عزیز خود فراهم آورد. تولید پرچم در بسیاری از کشورهای جهان همواره به صورت سنتی و دستی انجام می شود. در ایران نیز متأسفانه با توجه به سابقه دیرینه ی تولید پرچم، تمامی مدعیان و سازندگان قدیمی این محصول هنوز از روشهای سنتی و دستی استفاده می کنند. 

میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان دوازدهم، پلاک ۱۹/۲  
۰۹۱۲۳۸۶۸۷۰۰ (حاتمی) 
۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه) 
۰۲۱-۸۸۱۷۸۱۹۳

  تمامی حقوق برای ایران پرچم پارس محفوظ است. 1398