۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)    تماس با ما   محصولات 

از طراحی پرچم تا چاپ پرچم در ایران پرچم 

طراحی پرچم و چاپ پرچم

 ایران پرچم با کادری حرفه ای از طراحان توانسته پاسخگو تمامی نیازهای مشتریان خود باشد.ایران پرچم از اولین مرحله طراحی تا آخرین لحظه تحویل سفارش در کنار شما عزیزان می باشد.

طراحی پرچم

طراحان ایران پرچم با به کارگیری جدیدترین نرم افزارهای طراحی توانسته اند گامی بلند در طراحی تمامی لوگوها و طرح های مشتریان بردارد.به دلیل اینکه چاپ پرچم همواره باید با دقت بالا و نکته سنجی این کارمندان ایران پرچم همراه باشد این مسئولیت خطیر به عهده طراحان زبده این مجموعه می باشد.

چاپ پرچم تشریفات

چاپ پرچم

چاپ پرچم باید با رنگی متناسب با محیط خود باشد که برای انتخاب بهترین ها همواره طراحان این مجموعه در کنا شما هستند تا بهترین انتخاب ها در زمینه چاپ پرچم صورت گیرد. دستگاه های چاپ پرچم در ایران پرچم با توجه به تغییر روز به روز سفارشات در حال تغییر است.ایران پرچم دستگاهای چاپ پرچم خود را با همکاری از معروف ترین شرکت های صنعت چاپ تهیه کرده تا پرچم ها با بالاترین کیفیت چاپ و عرضه شوند رنگ های که در دستگاه های چاپ پرچم،ایران پرچم مورد استفاده قرار می گیرد دارای بالاترین کیفیت می باشد تا بتواند خاص ترین رنگ های پرچم را چاپ نماید.

چاپ پرچم تشریفات و پرچم رومیزی

طراحی فونت های خاص در چاپ پرچم 

طراحان ایران پرچم در زمینه طراحی خط و فونت و المان های خطی توانایی بخصوصی دارند لازم به ذکر است که یک نماد نوشتاری از مجموعه شما بسیار می تواند در زیبایی و گیرا بودن پرچم کمک شایانی نماید.چاپ پرچم با متن همیشه می تواند بهترین مدل تولید پرچم باشد.

طراحی فونت پرچم تشریفات

چاپ تصویر در چاپ پرچم

می توان از تصاویر در چاپ پرچم استفاده کرد که با توجه به دستگاه های چاپ پرچم در ایران پرچم با بالاترین کیفیت امکان پذیر است البته لازم به ذکر است که این ویژگی در همه پرچم ها توصیه نمی شود از تصاویر در پرچم های طرفداری یا مناسبتی می توان استفاده کرد.

تماس با ایران پرچم

طراحی پرچم مناسبتی

طراحان ایران پرچم در تمامی مناسبت ها و روزهای ویژه سال می تواند در کمترین زمان طرح مورد نظر شما را طراحی نمایند.همچنین دستگاه های چاپ ایران پرچم در می تواند در کوتاه ترین زمان طرح شما را چاپ و آماده تحویل نماید.

پرچم اهتزاز مذهبی

مبنای قیمت گذاری در طراحی پرچم چیست؟

طراحی پرچم در ایران پرچم بر اساس المان های دریافتی از شما می باشد که با توجه به زمانی که برای طراحی آن صرف شود قیمت آن محاسبه می گردد.لازم به ذکر است که این قیمت گذاری هم با توافق صورت خواهد گرفت.همیشه ما خود را موظف به انجام طراحی با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت می دانیم.

 

در همه حال پاسخگوی شما هستیم، با ما تماس بگیرید

شماره تماس: ۰۲۱ ۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)   |   ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

      

شرکت ایران پرچم توانسته با تلاش و تجربه خود در زمینه تهیه پرچم امکان ارائه این محصول را با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان عزیز خود فراهم آورد. تولید پرچم در بسیاری از کشورهای جهان همواره به صورت سنتی و دستی انجام می شود. در ایران نیز متأسفانه با توجه به سابقه دیرینه ی تولید پرچم، تمامی مدعیان و سازندگان قدیمی این محصول هنوز از روشهای سنتی و دستی استفاده می کنند. 

میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان دوازدهم، پلاک ۱۹/۲  
۰۹۱۲۳۸۶۸۷۰۰ (حاتمی) 
۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه) 
۰۲۱-۸۸۱۷۸۱۹۳

  تمامی حقوق برای ایران پرچم پارس محفوظ است. 1398