۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)    تماس با ما   محصولات 

پرچم روز قدس

پرچم روز قدس

تولید و چاپ پرچم‌های مناسبتی یکی از خدمات ویژه شرکت ایران پرچم می باشد. ایران پرچم با تولید پرچم بصورت فوری و در کوتاه‌ترین زمان در خدمت مشتریان گرامی است. پرچم روز قدس در طرح‌های پرچم اهتزاز، پرچم تشریفات، پرچم رومیزی، پرچم دستی و... تولید می‌گردد.روز قدس یکی از مهمترین مناسبت‌های تقویم ملی ایران است. در این روز که ملت ایران همصدا با مسلمانان جهان بر علیه ظلم و خشونت استکبار جهانی یک صدا می‌شوند. ایران پرچم همزمان با این روز برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر این روز کنار مردم ایران است.برای ثبت سفارش خرید پرچم می توانید با شماره ارتباط زیر تماس حاصل کرده و در کوتاه‌ترین زمان محصول خود را دریافت کنید.

سفارش پرچم

تولید گسترده پرچم

برای این روز قدس شرکت ایران پرچم پرچم‌های مختلف با طرح متفاوت را تولید میکند. پرچم جبهه مقاومت یکی از تولیدات این شرکت برای این ایام می‌باشد. برای خرید پرچم ویژه روز قدس بصورت حضوری و آنلاین می توانید اقدام کرد. پرچم تولید شده در ایران پرچم بالاترین کیفیت و بهترین قیمت را خواهد داشت. ما با استفاده از ‌ساتن‌های مختلف محصولات خود را تولید می‌کنیم.استفاده از چاپ دیجیتال سبب شده تا محصولات ما بالاترین ماندگاری را داشته باشند. پرچم روز قدس در طرح های مختلف فقط در ایران پرچم.

پرچم جهت سوزاندن

شرکت ایران پرچم، محصولاتی خاص را نیز برای روز قدس تولید می کند. از جمله آن می توان به پرچم آمریکا و پرچم اسرائیل و استکبار جهانی اشاره کرد.پرچم آمریکا و پرچم اسرائیل و استکبار جهانی جهت سوزاندن تولید شده که بروی پرچم آنها چاپ شده است. این پرچم ها با بهترین قیمت و جهت برگزاری هر چه بهتر روز قدس تولید می‌گردد.این پرچم‌ها بصورت پرچم اهتزاز و در ابعاد مختلف تولید می‌گردد.پرچم جهت سوزاندن با استفاده از پارچه مخصوص تولید شده که قیمت پائینی داشته باشد.پارچه مورد استفاده در این نوع پرچم‌ها ساتن معمولی بوده که دارای ظاهر و رنگ مناسبی هستند.

پرچم اسرائیل

ارسال پرچم به سراسر کشور

در زمان خرید تفاوتی ندارد از کجا اقدام به ثبت سفارش پرچم کرده اید. ما در کوتاه ترین زمان خرید پرچم شما را برایتان ارسال خواهیم. سرعت و تولید محصول در ایران پرچم اولیت اول ما است. ما با استفاده از جدیدترین ماشین آلات چاپ پرچم سفارش پرچم مشتریان را تولید و ارسال می کنیم. اگر به دنبال خرید یک محصول با قیمت مناسب و کیفیت مناسب در کوتاه ترین زمان هستید ایران پرچم را انتخاب کنید.

در همه حال پاسخگوی شما هستیم، با ما تماس بگیرید

شماره تماس: ۰۲۱ ۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)   |   ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

      

شرکت ایران پرچم توانسته با تلاش و تجربه خود در زمینه تهیه پرچم امکان ارائه این محصول را با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان عزیز خود فراهم آورد. تولید پرچم در بسیاری از کشورهای جهان همواره به صورت سنتی و دستی انجام می شود. در ایران نیز متأسفانه با توجه به سابقه دیرینه ی تولید پرچم، تمامی مدعیان و سازندگان قدیمی این محصول هنوز از روشهای سنتی و دستی استفاده می کنند. 

میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان دوازدهم، پلاک ۱۹/۲  
۰۹۱۲۳۸۶۸۷۰۰ (حاتمی) 
۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه) 
۰۲۱-۸۸۱۷۸۱۹۳

  تمامی حقوق برای ایران پرچم پارس محفوظ است. 1398