۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)    تماس با ما   محصولات 

چاپ پرچم ایران

چاپ پرچم ایران

پرچم ایران در بین محصولات چاپ پرچم دارای بیشترین تیراژ و استفاده می باشد.پرچم ایران یک نماد هویتی که استفاده از آن جزئی مهم در تشریفات اداری می باشد. اما تماماً استفاده از پرچم ایران برای تشریفات اداری مورد استفاده قرار نمی گیرد. پرچم ایران یکی از نمادهای بسیار مهم در المان های شهری می باشد. شما به طور گسترده استفاده از پرچم ایران را در معابر و خیابان های اصلی می توانید مشاهده نمائید. اما چاپ پرچم ایران با توجه به استفاده از پرچم در مکان مشخصی متفاوت خواهد بود.معمولاً پرچم های اهتزاز که در محیط های بیرونی و شهری مورد استفاده قرار می گیرد چاپ سیلک و یا تکه دوزی می باشد. در محیط های داخلی و یا اداری چاپ دیجیتال و چاپ گلدوزی پرطرفدارترین های می باشند.

سفارش پرچم

چاپ پرچم دیجیتال ایران

چاپ دیجیتال پرچم امروزه یکی از جدیدترین تکنیک های تولید پرچم در کشور می باشد. با استفاده از این روش می توان محصولات با کیفیت بالا و ماندگاری طولانی تر را تولید کرد. چاپ پرچم دیجیتال با استفاده از دستگاه های مدرن چاپ تولید می گردد و انسان در روند تولید آن کمترین دخالت را دارد. معمولاً در محیط های داخلی از چاپ پرچم دیجیتال استفاده می شود. دلیل این هم نزدیک بودن میدان دید به پرچم می باشد که پرچم باید از نمای نزدیک دارای کیفیت بالایی باشد. اما چون در محیط های بیرونی میدان دید از پرچم زیاد می باشد میتوان از چاپ سیلک استفاده کرد. چاپ پرچم دیجیتال دارای کیفیت بالاتری و نسبت به سایر چاپ های دارای قیمت بالاتری می باشد.پارچه های مورد استفاده در این نوع چاپ بسیار باکیفیت تر می باشند.

چاپ پرچم ایران

استفاده از چاپ دیجیتال در چاپ پرچم تشریفات

چاپ پرچم سیلک ایران

چاپ پرچم سیلک یکی دیگر از روش های تولید پرچم می باشد. در این روش با استفاده از الگو به روش دستی کار چاپ بر روی پرچم صورت می گیرد.طول عمر این نوع چاپ بسیار پائین بوده ولی قیمت آن هم پائین از سایر چاپ پرچم ها می باشد.همانطور که در بالا اشاره شد تمامی پرچم های شهری با استفاده از این نوع چاپ تولید می گردد. این نوع چاپ به علت قیمت پائین برای تولید در تعداد بالا بسیار به صرفه می باشد. پارچه های مورد استفاده در این نوع چاپ پرچم ساتن های نازک و دارای طول عمر کمتر می باشد. این نوع چاپ برای استفاده در محیط های داخلی مناسب نبوده زیرا دارای کیفیت بالایی در چاپ پرچم نمی باشد.

پرچم اهتزاز

پرچم اهتزاز یکی از محصولاتیست که با چاپ سیلک تولید می گردد.

چاپ پرچم گلدوزی ایران

چاپ پرچم گلدوزی ایران جزء یکی از پر طرفدارترین محصولات در بین چاپ پرچم می باشد. این نوع چاپ به دلیل استفاده از پارچه جیر که دارای وزن و ضخامت خاصی محصول خاص می باشد.چاپ گلدوزی دارای ظاهری متفاوت و برجسته بوده که به پرچم نمایی خاص می بخشد. چاپ گلدوزی قابل شستشو نبوده و طرح و رنگ ها به طور محدود بر روی پرچم قابل اجرا می باشند.این نوع چاپ نسبت به قیمت دارای قیمتی بالا می باشد که به دلیل زمان زیاد در روند تولید این نوع پرچم می باشد. از پرچم گلدوزی ایران در محیط های داخلی استفاده می شود و به هیچ عنوان برای محیط های خارجی مناسب نمی باشد.

پرچم ایران

چاپ پرچم با تکنیک گلدوزی در سه پرچم از سمت راست

خرید پرچم مناسب با محیط آن

در زمان خرید پرچم با اعلام محل نصب پرچم می توانید مناسب ترین محصول پرچم را خریداری نمائید. پرچم ایران نسبت به محل که نصب گردد دارای مدل های متنوعی برای عرضه می باشد. هر کدام از این محصولات با توجه به نیاز مشتریان گرامی تولید می گردد. معمولاً این تنوع محصولات به دلیل خرید پرچم با مناسب ترین قیمت می باشد.کارشناسان فروش شرکت ایران پرچم در زمان خرید پرچم به شما مشاوره رایگان ارائه می دهد. تمامی محصولات که در شرکت ایران پرچم چاپ و تولید میشوند با مناسب ترین قیمت خدمت مشتریان عرضه می گردد.راه های گسترده ارتباطی ما با شما راهی آسوده برای خرید پرچم شما می باشد.

در همه حال پاسخگوی شما هستیم، با ما تماس بگیرید

شماره تماس: ۰۲۱ ۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)   |   ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

      

شرکت ایران پرچم توانسته با تلاش و تجربه خود در زمینه تهیه پرچم امکان ارائه این محصول را با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان عزیز خود فراهم آورد. تولید پرچم در بسیاری از کشورهای جهان همواره به صورت سنتی و دستی انجام می شود. در ایران نیز متأسفانه با توجه به سابقه دیرینه ی تولید پرچم، تمامی مدعیان و سازندگان قدیمی این محصول هنوز از روشهای سنتی و دستی استفاده می کنند. 

میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان دوازدهم، پلاک ۱۹/۲  
۰۹۱۲۳۸۶۸۷۰۰ (حاتمی) 
۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه) 
۰۲۱-۸۸۱۷۸۱۹۳

  تمامی حقوق برای ایران پرچم پارس محفوظ است. 1398