۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)    تماس با ما   محصولات 

خرید پرچم ایستاده لمینت

خرید پرچم ایستاده لمینت

خرید پرچم ایستاده لمینت در بین سایر پرچم ایستاده دارای اقبال بهتری می باشد. اما دلیل استقبال از این محصول را می توان در چه چیزی جستجو کرد.؟ پرچم ایستاده لیمنت یکی از دو نوع پرچم ایستاده تولید شده در شرکت ایران پرچم می باشد. دلیل اصلی برای استقبال از این محصول را می توان در قیمت نهایی این پرچم یافت. حال که این پرچم دارای معایبی نیز می باشد.معایب اصلی این پرچم را می توان در چند نکته عمده پیدا کرد که اصلی ترین آن قابل شستشو نبودن آن می باشد.پرچم ایستاده لمینت در برابر شستشو بسیار آسیب پذیر بوده و در صورت شستشو از بین خواهد رفت.از دیگر معایب این نوع پرچم ایستاده می توان به تک لایه بودن ریشه دوزی آن اشاره کرد. ریشه دوزی در پرچم ایستاده مخروطی به صورت دوبل یا دو لایه انجام می شود.

خرید پرچم ایستاده فوری

شرکت ایران پرچم با استفاده از جدیدترین ماشین آلات چاپ پرچم محصولات خود را در کوتاه ترین زمان تولید می کند. خرید پرچم ایستاده فوری یک از خدمات ویژه در شرکت ایران پرچم میباشد. شما می توانید سفارش پرچم خود را در کوتاه ترین زمان ممکن و حتی در حدود چند ساعت تحویل بگیرد. معمولاً زمان بندی برای تولید پرچم ایستاده با توجه به تعداد سفارش پرچم اعلام می گردد. این زمان از چند ساعت تا حدود 48 ساعت امکان تغییر را خواهد داشت. البته برای پرچم های که تعداد آنها بالای 100 عدد می باشد زمان تولید آن طولانی تر خواهد بود. برای دریافت مشاوره رایگان خرید پرچم ایستاده می توانید از شماره تماس های زیر با ما در ارتباط باشید.

سفارش پرچم

پرچم ایستاده با چاپ دیجیتال

پرچم ایستاده تنها با چاپ دیجیتال قابلیت چاپ و تولید را دارد. چاپ دیجیتال به دلیل اینکه پس از تولید هیچ گونه تغییری ندارد به راحتی می توان بر روی آن روند تولید پرچم لمینت را انجام داد. چاپ دیجیتال فرآیندی چاپی است که با استفاده از ماشین آلات چاپ صورت می گیرد و نیروی کار انسانی کمترین دخالت را در روند تولید آن دارد. در چاپ دیجیتال هیچ گونه محدودیتی در چاپ طرح و رنگ وجود ندارد و سرعت تولید پرچم بسیار بالاتر می باشد. در این روش چاپ آسیب به محیط زیست به حداقل رسیده و آلودگی های سایر چاپ پرچم را ندارد.معمولاً رنگ های مورد استفاده در چاپ پرچم بیشترین آسیب را به محیط زیست وارد می کنند. اما در چاپ دیجیتال از رنگ های با پایه آب استفاده می شود که سبب شده از رنگ های روغنی و نفتی کمتر مورد استفاده قرار گیرد.

پرچم لمینت

نحوه تولید پرچم ایستاده لمینت

پرچم ایستاده لمینت به صورت تک رو تولید می گردد که فقط یک رو دارد.بر روی پشت لایه روی پرچم یک لایه مخصوص با استفاده از حرارت بالا چسبانده می شود. این لایه که به صورت شیشه ای می باشد در برابر تا خوردگی و ضربه بسیار حساس می باشد. اما از نظر ظاهری پرچم ایستاده لمینت تفاوت چندانی با پرچم ایستاده مخروطی ندارد.نکته ای که در زمان خرید پرچم ایستاده لمینت توجه کرد میزان ضخامت پرچم می باشد. لایه مخصوص پلاستیکی که به پرچم چسبانده می شود نباید به هیچ وجه نازک باشد.هیچ ارزانی بی دلیل نیست و کیفیت اتفاقی نیست در زمان خرید پرچم به تمامی مشخصات پرچم توجه داشته باشید.

در همه حال پاسخگوی شما هستیم، با ما تماس بگیرید

شماره تماس: ۰۲۱ ۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)   |   ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

      

شرکت ایران پرچم توانسته با تلاش و تجربه خود در زمینه تهیه پرچم امکان ارائه این محصول را با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان عزیز خود فراهم آورد. تولید پرچم در بسیاری از کشورهای جهان همواره به صورت سنتی و دستی انجام می شود. در ایران نیز متأسفانه با توجه به سابقه دیرینه ی تولید پرچم، تمامی مدعیان و سازندگان قدیمی این محصول هنوز از روشهای سنتی و دستی استفاده می کنند. 

میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان دوازدهم، پلاک ۱۹/۲  
۰۹۱۲۳۸۶۸۷۰۰ (حاتمی) 
۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه) 
۰۲۱-۸۸۱۷۸۱۹۳

  تمامی حقوق برای ایران پرچم پارس محفوظ است. 1398