۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)    تماس با ما   محصولات 

چاپ پرچم انتخاباتی

چاپ پرچم انتخاباتی

انتخابات یک فرآیند عمومی و تصمیم گیری رسمی است که در آن مردم و یا بخشی از مردم برای اداره عمومی کشور شخص و یا اشخاصی را برای یک مقام رسمی در یک مدت زمان مشخص با ریختن آرا به صندوق انتخاب می کنند. در طول تاریخ انتخابات یک ساز و کار و نماد از دموکراسی بوده است.انتخابات از زمان روم باستان برای انتخاب امپراتور رم و پاپ برگزار می شود.امروزه انتخابات یکی از اصلی ترین ابزار در بین دولت ها در مشارکت دادن مردم در کشور می باشد. برای اینکه بتوان مردم را همراه دولت و یک حکومت کرد لازم است تا آنها را در مسئول انتخاب برخی از مقامات کرد. در معنی لغوی همه پرسی را با انتخاب به اشتباه هم معنی می دانند. در حالی که به این شکل نبوده و انتخابات به معنی گزینش یک نفر و همه پرسی به منظور اصلاحات در یک قانون می باشد.چاپ پرچم یک نماد مهم و اصلی در فرآیند تبلیغات انتخابات می باشد.

انواع چاپ پرچم انتخاباتی

در زمینه چاپ پرچم انتخاباتی با توجه به مدت کوتاه تبلیغات استفاده از یک محصول متفاوت بسیار پر اهمیت می باشد.شرکت ایران پرچم با استفاده از تنوع بالا برای چاپ پرچم متفاوت ترین محصولات را تولید کرده است . کیفیت پرچم و قیمت پرچم با هم در رابطه ای مستقیم قرار دارند. بازه محصولات و قیمت های ما این امکان را فراهم کرده تا مشتریان بتوانند مناسب ترین محصول را انتخاب نمایند. محصول ویژه چاپ پرچم انتخاباتی با استفاده از جدیدترین طرح های گرافیکی تولید و عرضه می گردد. تمامی محصولات ما امکان تولید اختصاصی داشته و می توانید به توجه به نیاز خود ثبت سفارش نمائید.از جمله پر کاربرد ترین محصولات ویژه انتخابات می توان به این محصولات اشاره کرد. پرچم اهتزاز، پرچم دستی، شال پارچه ای با چاپ اختصاصی دیجیتال، سربند، ماسک پارچه ای با چاپ، دستبند از جمله این محصولات می باشند.

سفارش پرچم

استفاده از چاپ اختصاصی

چاپ اختصاصی در چاپ محصولات ما به معنی چاپ طرح مورد نظر شما بر روی محصول می باشد. شما می توانید به راحتی طرح مورد نظر خود را بر روی ماسک بهداشتی و یا ماسک پارچه چاپ کنید. چاپ اختصاصی به شما این امکان را می دهد که از هر نوع ابزار موثر برای تبلیغات خود استفاده کنید.تبلیغات امروزه به خانه و یا به حتی وسایل شخصی ما راه یافته اند پس بهتر از میدان دیده شدن خود را انتخاب کنید. تبلیغاتی همواره موفق خواهد بود که یک نوآوری و یک تکنیک جدید را در خود داشته باشد. تکنیک جدید به بهتر دیده شدن و هدف شما کمک شایان توجهی خواهد کرد.در حال حاضر به روز آوری در فرآیند و استفاده از چاپ نوین محصولات یک امر اجتناب ناپذیر می باشد.تفکرتان پیشتاز در معرفی شما به جامعه می باشد.

چاپ ماسک بهداشتی

چاپ ماسک بهداشتی

چاپ بر روی ماسک بهداشتی یکی از جدیدترین محصولات تولید شده در در شرکت ایران پرچم می باشد. شما می توانید طرح و یا نوشته خود را در یک ابعاد مشخص بر روی ماسک بهداشتی چاپ نمائید. ماسک های بهداشتی در مدل ها و نمونه های مختلفی چاپ می گردد. با توجه به تنوع در پارچه های مورد استفاده در تولید ماسک بهداشتی نیز چاپ آنها متفات خواهد بود. چاپ بر روی ماسک بهداشتی می تواند دیجیتال و یا چاپ سیلک باشد. هر کدام از این دو نوع چاپ بر روی نمونه های مخصوصی از پارچه های ماسک قابل انجام می باشد.لازم به ذکر است که چاپ بر روی ماسک بهداشتی آن را آلوده نکرده و باعث از بین رفتن آن نمی شود.

ثبت سفارش برای چاپ پرچم

برای ثبت سفارش برای چاپ پرچم کارشناسان فروش شرکت ایران پرچم آماده ارائه خدمات فروش به مشتریان گرامی هستند. می توانید با تماس با شرکت ایران پرچم و یا استفاده از چت آنلاین سایت سفارش خود را ثبت کنید.برای ثبت سفارش در کوتاه ترین زمان می توانید از راه های ارتباطی بالا استفاده کنید. البته شما می توانید در شبکه اجتماعی این شرکت نسبت به ثبت سفارش پرچم خود اقدام نمائید.

در همه حال پاسخگوی شما هستیم، با ما تماس بگیرید

شماره تماس: ۰۲۱ ۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)   |   ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

      

شرکت ایران پرچم توانسته با تلاش و تجربه خود در زمینه تهیه پرچم امکان ارائه این محصول را با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان عزیز خود فراهم آورد. تولید پرچم در بسیاری از کشورهای جهان همواره به صورت سنتی و دستی انجام می شود. در ایران نیز متأسفانه با توجه به سابقه دیرینه ی تولید پرچم، تمامی مدعیان و سازندگان قدیمی این محصول هنوز از روشهای سنتی و دستی استفاده می کنند. 

میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان دوازدهم، پلاک ۱۹/۲  
۰۹۱۲۳۸۶۸۷۰۰ (حاتمی) 
۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه) 
۰۲۱-۸۸۱۷۸۱۹۳

  تمامی حقوق برای ایران پرچم پارس محفوظ است. 1398