۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)    تماس با ما   محصولات 

تولید پرچم ایران

تولید پرچم ایران

تولید پرچم ایران در شرکت ایران پرچم یکی از مهم ترین محصولات ما می باشد. پرچم ایران به دلیل استفاده گسترده در مدل های متنوع بخش زیادی از تولید پرچم را به خود اختصاص داده است. تولید پرچم ایران در شرکت ایران پرچم با استفاده از دستگاه های مختلف چاپ پرچم صورت می گیرد.پرچم ایران به دلیل داشتن ماهیت تشریفاتی و ملی در تمامی طول سال مورد استفاده قرار می گیرد. تولید پرچم در حال حاضر از ابعاد پرچم رومیزی و یا پرچم دستی شروع و در پرچم تشریفات و پرچم های بزرگ به اوج خود می رسد.هر کدام از ابعاد های پرچم در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. پرچم تشریفات و رومیزی در محیط های داخلی و پرچم اهتزاز و ابر پرچم در محیط های بیرونی. در ادامه با ما باشید تا درباره روند تولید پرچم ایران در شرکت ایران پرچم بیشتر بدانیم.

آغاز تولید پرچم؛ تولد یک پرچم

شروع تولید پرچم از مرحله چاپ رنگ ها آغاز و به یک پارچه بی روح، رنگ و زندگی می بخشد. ابتدا با استفاده از دستگاه چاپ دیجیتال تولید پرچم آغاز می گردد. رنگ ها با گذشت از مسیرهای دستگاه بر روی یک کاغذ نقش می بندند.رنگ ها روح را به کاغذ مخصوص منتفل می کنند و در کنار هم شکل یک پرچم واحد را می گیرند. رنگ سبز، قرمز و سفید همگی در کنار هم شروع یک داستان را نوید می دهند. بعد از آن نوبت به حرکت رنگ ها از کاغذ به پارچه رسیده که در این در دل یک دستگاه دیگر جای گیرند. همزمان پارچه و پرچم بر روی هم قرار گرفته و به داخل دستگاه اتو فرستاده می شود. این همان مرحله دیگر دیسی هستش که رخ میده در کمتر از یک دقیقه رنگ و طرح از کاغذ به پارچه منتقل می شه.

سفارش پرچم

افتخار شرکت ایران پرچم تولید پرچم ایران در ابعاد و اندازه مختلف و با مناسب ترین قیمت می باشد. شعار ما سرعت و کیفیت بالا در تولید محصولات پرچم می باشد. ما با استفاده از تکنیک های روز دنیا، تولید پرچم را در مدل و نمونه های متنوعی گسترش داده ایم.قیمت پرچم در شرکت ایران پرچم بسیار مناسب بوده و نسبت به کیفیت تولید پرچم بسیار پائین تر می باشد.برای سفارش پرچم می توانید از راه های ارتباطی بالا استفاده کنید و در کمترین زمان نسبت به خرید پرچم خود اقدام کنید.

تولید پرچم ایران

قدمت پرچم ایران

قدمت پرچم ایران به سالهای دور و در دوره کاوه آهنگر و ضحاک باز می گردد. زمانی که کاوه به دادخواهی برخواست و برضد ظلم ضحاک قیام کرد از پیش بند آهنگری خود برای نماد این قیام استفاده کرد. تا مدت ها و بعد از گذشت دوره های مختلف این نماد به پرچم کاویانی شهرت پیدا کرد.پرچم ایران تا زمان فتح به دست مسلمانان همین پرچم کاویانی بود.پرچم کاویانی توسط مسلمانان از بین رفت و در هر دوره ای ایران پرچمی مخصوص و متفاوت را دید.اما در دوره های بسیار پرچم ایران دارای یک نماد ثابت بود. آنهم رنگ های پرچم ایران بود. در طول تاریخ رنگ های قرمز و سفید سبز همواره جزئی از نماد های پرچم ایران بوده است.پرچم ایران در دوره قاجاریه تقریباً به رنگ فرم اصلی خود دست پیدا کرد. 

انقلاب اسلامی سبب شد تا دوباره پرچم ایران برای تغییراتی خود را آماده کند. اما رنگ پرچم ثابت بود و قرار بود نماد هایی به آن اضافه شود.در آخر پرچم ایران با نشان و شمایل امروزی ثبت و مورد استفاده قرار گرفت. پرچم ایران نماد های انقلاب و اسلامی را به خود گرفت و نماد شیر و خورشید و تاج از روی آن حذف شد.رنگ های مورد استفاده در پرچم ایران به مردمان رشید سرزمین مان و صلح و اسلام اشاره دارد.نماد لا اله الا الله که در مرکز پرچم نشانه ای از وحدانیت پروردگار و نشانه ای مهم از اسلام بر روی پرچم ایران می باشد.نماد الله اکبر نیز اشاره به تاریخ پیروزی انقلاب اسلامی اشاره دارد که در دو نوار افقی بر روی پرچم قرار گرفته است.اگر تمایل به اطلاعات بیشتر درباره تاریخ پرچم ایران دارید به مقاله تاریخچه پرچم ایران چیست مراجعه کنید.

در همه حال پاسخگوی شما هستیم، با ما تماس بگیرید

شماره تماس: ۰۲۱ ۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)   |   ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

      

شرکت ایران پرچم توانسته با تلاش و تجربه خود در زمینه تهیه پرچم امکان ارائه این محصول را با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان عزیز خود فراهم آورد. تولید پرچم در بسیاری از کشورهای جهان همواره به صورت سنتی و دستی انجام می شود. در ایران نیز متأسفانه با توجه به سابقه دیرینه ی تولید پرچم، تمامی مدعیان و سازندگان قدیمی این محصول هنوز از روشهای سنتی و دستی استفاده می کنند. 

میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان دوازدهم، پلاک ۱۹/۲  
۰۹۱۲۳۸۶۸۷۰۰ (حاتمی) 
۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه) 
۰۲۱-۸۸۱۷۸۱۹۳

  تمامی حقوق برای ایران پرچم پارس محفوظ است. 1398