۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)    تماس با ما   محصولات 

قیمت پرچم رومیزی چقدر است؟

قیمت پرچم رومیزی چقدر است؟

پرچم رومیزی از محصولات تولیدی در شرکت ایران پرچم می باشد. شرکت ایران پرچم بزرگترین تولید کننده پرچم در کشور محصولات متنوعی از گروه پرچم رومیزی را تولید می نمائید. تولید پرچم رومیزی با استفاده از چاپ پرچم دیجیتال و چاپ پرچم سیلک صورت می گردد. هر کدام از این نوع چاپ پرچم دارای مزیت و معایبی نسب به یکدیگر می باشند. پرچم رومیزی با توجه به استفاده در محیط های مختلف دارای تنوع محصولی بالایی می باشد.

قمیت پرچم رومیزی به مولفه های زیادی بستگی دارد. از جمله معیار های قیمت گذاری در قیمت پرچم رومیزی نوع چاپ پرچم رومیزی و نوع پارچه استفاده شده در تولید آن می باشد. پرچم رومیزی می تواند به صورت تک رو نیز تولید شود که قیمت پرچم رومیزی را کاهش دهد.مدت زمان مورد نیاز برای تولید در پرچم رومیزی بین 2 تا 3 روز کاری نسبت به تعداد سفارش پرچم رومیزی می باشد.

قیمت پرچم رومیزی چقدر است | شروع تولید پرچم رومیزی

یکی از مولفه های دیگر در قیمت گذاری پرچم رومیزی زمان در تولید پرچم رومیزی می باشد. اگر شما سفارش پرچم رومیزی خود را در کمترین زمان ممکن نیاز دارید سفارش پرچم رومیزی شما با هزینه ای اضافی روبرو می شود. زیرا زمان مورد نیاز برای تولید پرچم کاهش پیدا کرده و خارج از نوبت چاپ پرچم رومیزی تولید شده است. پس زمان یکی از معیار های مهم در تعیین قیمت پرچم رومیزی می باشد.توجه داشته باشید که سفارش پرچم رومیزی خود را در زمان مناسب انجام دهید و آن را به ساعات آخر  موکول نکنید.

شروع روند چاپ پرچم رومیزی

در زمان سفارش پرچم رومیزی باید نوع چاپ پرچم رومیزی خود را انتخاب کنید. چاپ پرچم رومیزی با استفاده از چاپ پرچم سیلک نسبت به چاپ پرچم دیجیتال هزینه ای کمتر دارد. البته این تمام ماجرا نمی باشد. چاپ پرچم سیلک دارای محدودیت در رنگ و طرح چاپ پرچم رومیزی می باشد. چاپ سیلک قابلیت شستشو ندارد و پارچه مورد استفاده در آن کیفیت پائینی دارد.پارچه مورد استفاده در این نوع چاپ به دلیل اینکه برخورد با مواد شیمیایی دارد مقاومت خود را از دست می دهد.

چاپ پرچم سیلک در چاپ رنگ و طرح بسیار محدود می باشد و قابلیت تولید طرح های گرافیکی پیچیده را ندارد.در چاپ پرچم دیجیتال طرح و رنگ پرچم بدون محدودیت می باشد و هر نوع طرح و رنگ قابلیت چاپ پرچم را دارد.این نوع چاپ قابلیت شستشو دارد و در زمانی که پرچم کثیف شود می توان به راحتی آن را شستشو داد.چاپ دیجیتال به نسبت چاپ سیلک دارای قیمت بالاتری می باشد و دلیل آن هم کیفیت و ماندگاری متفاوت آن می باشد.از اینجا می توانید تمام محصولات پرچم رومیزی را مشاهده نمائید.

قیمت پرچم رومیزی لمینت

پرچم رومیزی لمینت محصولی است که به صورت تک رو تولید می گردد. پرچم رومیزی لمینت یک لایه مخصوص به آن چسبیده شده تا ایستایی پرچم عالی به نظر برسد. پرچم رومیزی لمینت بدون استفاده از ریشه دوزی تولید می گردد.پرچم رومیزی لمینت فقط با استفاده از چاپ دیجیتال قابلیت تولید را دارد و با چاپ سیلک تولید نمی گردد.پرچم رومیزی لیمنت با توجه به تعداد آن قیمت گذاری می شود باید توجه داشت که این نوع پرچم بدون ریشه دوزی تولید می گردد. قیمت پرچم رومیزی لمینت از حدود 25 هزار تومان شروع و تا 35 هزار تومان ادامه دارد. تفاوت این قیمت در تعداد آن می باشد.البته این قیمت کمی هم به نوسانات ارز بستگی دارد. دلیل آن هم وارداتی بودن پارچه مورد استفاده در تولید پرچم رومیزی می باشد.

قیمت پرچم رومیزی چقدر است؟

قیمت پرچم رومیزی بدون ریشه

از نمونه های دیگر در تولید پرچم رومیزی نمونه پرچم رومیزی چاپ دیجیتال بدون ریشه می باشد. پرچم رومیزی چاپ دیجیتال بدون ریشه بدون یکی از پر طرفدارترین محصولات تولید شده در شرکت ایران پرچم می باشد. پرچم رومیزی بدون ریشه دارای ایستایی بسیار مناسبی می باشد و بصورت دو رو  تولید می گردد. پرچم رومیزی بدون ریشه دارای دید بصری بسیار عالی می باشد.قیمت پرچم رومیزی بدون ریشه با توجه به تعداد آن و نوع پارچه مورد استفاده از 30 تا 45 هزار تومان می باشد. شرکت ایران پرچم تمامی محصولات تولید شده خود را با ضمانت کیفیت و دوام به مشتریان گرامی عرضه می کند. 

قیمت پرچم رومیزی چقدر است؟

قیمت پرچم رومیزی چاپ سیلک

قیمت پرچم رومیزی چاپ سیلک از حدود 20 تا 30 هزار تومان می باشد. باید توجه داشت که تعداد حداقل در تولید پرچم رومیزی چاپ سیلک 10 عدد می باشد. دلیل این امر روند متفاوت چاپ سیلک نسبت به چاپ دیجیتال می باشد. در چاپ دیجیتال هر تعدادی قابل سفارش می باشد.

 

 

در همه حال پاسخگوی شما هستیم، با ما تماس بگیرید

شماره تماس: ۰۲۱ ۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)   |   ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

      

شرکت ایران پرچم توانسته با تلاش و تجربه خود در زمینه تهیه پرچم امکان ارائه این محصول را با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان عزیز خود فراهم آورد. تولید پرچم در بسیاری از کشورهای جهان همواره به صورت سنتی و دستی انجام می شود. در ایران نیز متأسفانه با توجه به سابقه دیرینه ی تولید پرچم، تمامی مدعیان و سازندگان قدیمی این محصول هنوز از روشهای سنتی و دستی استفاده می کنند. 

میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان دوازدهم، پلاک ۱۹/۲  
۰۹۱۲۳۸۶۸۷۰۰ (حاتمی) 
۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه) 
۰۲۱-۸۸۱۷۸۱۹۳

  تمامی حقوق برای ایران پرچم پارس محفوظ است. 1398