۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)    تماس با ما   محصولات 

انواع پایه پرچم رومیزی

انواع پایه پرچم رومیزی

پایه پرچم رومیزی با قرار گیری در موقعیتی بسیار متفاوت نسبت به سایر پرچم ها دارای اهمیتی خاصی می باشد. انواع پایه پرچم رومیزی در نمونه های مختلف و متفاوتی وجود دارد. پرچم رومیزی به این دلیل که یک محصول کاربردی و دارای دید بصری بالا می باشد باید به دقت انتخاب شود. قبل از معرفی انواع پایه پرچم رومیزی ابتدا باید پرچم رومیزی خود را انتخاب نمائید.از اینجا می توانید انواع نمونه های پرچم رومیزی را مشاهده نمائید. پایه پرچم رومیزی با توجه به مدل های متنوع از مواد اولیه متفاوت و مخصوصی تولید و عرضه می گردد.پایه پرچم رومیزی باید با توجه به مدل و نمونه پرچم رومیزی انتخاب گردد.

پایه پرچم رومیزی استیل

همانطور که از نام پایه پرچم رومیزی استیل مشخص است مواد اولیه آن استیل است. استیل یک فلز سبک که دارای مقاوت بالا در برابر شرایط محیطی می باشد. پایه پرچم رومیزی استیل با استفاده از مواد خاصی آبکاری شده است تا مقاومت بالاتری را بدست آورد. پایه پرچم رومیزی استیل در چهار مدل تولید می گردد. پایه پرچم رومیزی اسیتل سه شاخه، دو شاخه، بزرگ و نوع یک. هر کدام از این مدل پایه پرچم رومیزی استیل دارای مشخصه و تفاوت هایی می باشد. پایه پرچم رومیزی استیل سه و دو شاخه قابلیت نصب چند پرچم را دارند. این دو مدل پایه پرچم رومیزی استیل در دیدار مقامات چند کشور یا مجموعه مورد استفاده قرار می گیرند.تفاوت دو مدل دیگر پایه پرچم رومیزی استیل در ابعاد و اندازه آنها می باشد و تفاوت دیگری ندارد.

پایه پرچم رومیزی خاتم

پایه پرچم رومیزی خاتم یکی از پر مخاطب ترین محصولات در بین پایه پرچم رومیزی می باشد. این پایه پرچم رومیزی به دلیل داشتن سبکی ایرانی اسلامی بسیار مورد پسند می باشد. پایه پرچم رومیزی خاتم با استفاده از نوعی چوبی مخصوص تولید می گردد. پایه رومیزی خاتم در دو مدل گل و گرد تولید می گردد. بر روی پایه پرچم رومیزی خاتم طرح های منقوش اسلامی به کار رفته است. این طرح ها به پایه پرچم جلوه ای خاص بخشیده است. پایه پرچم رومیزی خاتم یک محصول سبک بوده که دارای مقاومت مناسبی در برابر ضربه می باشد. این نوع پایه پرچم رومیزی در برابر شرایط محیطی شکل و رنگ خود را از دست نمی دهد.تفاوت بین این دو مدل پایه پرچم رومیزی خاتم فقط شکل ظاهری آنها می باشد. 

پایه پرچم رومیزی

پایه پرچم رومیزی پلکسی

پایه پرچم رومیزی پلکسی از مواد پلاستیکی تولید می شود. پایه پرچم رومیزی پلکسی یکی از جدیدترین مدل ها می باشد. پایه پرچم رومیزی پلکسی دارای چند مدل متنوع و متفاوت می باشد. پایه پرچم رومیزی پلکسی آئینه ای، مشکی و معمولی از جمله این نمونه ها هستند.پایه پرچم رومیزی پلکسی با استفاده از نوعی پلاستیک فشرده تولید می شود. برروی سطوح پایه پرچم رومیزی مشکی و آئینه ای نقوش اسلیمی طراحی و حک شده است. این طرح های باعث شده که این نوع پایه پرچم رومیزی بسیار خاص و شیک باشد. از این نوع پایه پرچم می توان در تمامی محیطهای مدرن و یا رسمی استفاده کرد.

پایه پرچم رومیزی ال و تی

از جدید ترین نمونه های پایه پرچم رومیزی می توان به پایه پرچم رومیزی ال و تی اشاره کرد. این دو نمونه با توجه به شکل ظاهریشان نام گذاری می شوند. شباهت این دو رومیزی به حروف لاتین است. هر دو این مدل پایه پرچم رومیزی با استفاده از استیل ساخته می شوند. در هر دو نمونه آبکاری با استفاده از مواد درجه باعث شده تا کیفیت محصول بالا برود. باید توجه داشت که این پایه رومیزی فقط برای پرچم رومیزی تی و ال استفاده می گردد. انواع دیگر پرچم رومیزی بر روی این نوع پایه پرچم رومیزی قابل نصب نمی باشد. پایه پرچم رومیزی ال و تی دارای عرض مشخصی می باشد که فقط این نوع پرچم رومیزی بر روی آن نصب می شود.

در همه حال پاسخگوی شما هستیم، با ما تماس بگیرید

شماره تماس: ۰۲۱ ۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)   |   ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

      

شرکت ایران پرچم توانسته با تلاش و تجربه خود در زمینه تهیه پرچم امکان ارائه این محصول را با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان عزیز خود فراهم آورد. تولید پرچم در بسیاری از کشورهای جهان همواره به صورت سنتی و دستی انجام می شود. در ایران نیز متأسفانه با توجه به سابقه دیرینه ی تولید پرچم، تمامی مدعیان و سازندگان قدیمی این محصول هنوز از روشهای سنتی و دستی استفاده می کنند. 

میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان دوازدهم، پلاک ۱۹/۲  
۰۹۱۲۳۸۶۸۷۰۰ (حاتمی) 
۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه) 
۰۲۱-۸۸۱۷۸۱۹۳

  تمامی حقوق برای ایران پرچم پارس محفوظ است. 1398