۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)    تماس با ما   محصولات 

انتخاب نوع پارچه در زمان سفارش و خرید و تولید پرچم

ارسال نمونه های پارچه در هنگام سفارش پرچم

در زمان سفارش پرچم تمامی محصولات چیت و پارچه ای ایران پرچم به صورت عکس و هم به صورت نمونه برای مشتریان ارسال می گردد تا مشتریان بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند. در زمان سفارش پرچم تمامی کارشناسان فروش مجموعه ایران پرچم تمامی خوصیت های پارچه های مورد استفاده در تولید پرچم را برای مشتریان تشریح آنها را نسبت به مزایا و معایب این پارچه های آگاه می کنند تا همواره رسالت خود را در انجام و مشاوره بهترین و تخصصی ترین مطالب به انجام برسانند.در هنگام سفارش پرچم باید با توجه به نوع انتخاب محیط مورد استفاده پرچم بهترین نوع پارچه مورد استفاده قرار گیرد.

اطمینان از انتخاب بهترین پارچه در زمان خرید پرچم

در زمان خرید پرچم ایران پرچم با همکاری بهترین کارخانجات چیت کشور و همکاری با بهترین شرکت های وارد کننده پارچه کشور توانسته رابطه ای ثابت و محصولاتی همواره ثابت در زمینه تولید پرچم برداشته باشد.این رابطه با تولیدکنندگان پارچه کشور باعث شده تا خریدپرچم از ایران پرچم همواره با اطمینان خاطری ثابت نسبت به خرید پرچم خود از ایران پرچم صورت بگیرد. ایران پرچم همواره تمامی محصولاتی چیتی خود را با بالاترین کیفیت تهیه می کند که این امر سبب رضایت مندی بالای مشتریان خود شود.

تولید پرچم با بهترین مواد اولیه و تجهیزات

ایران پرچم با استفاده از بهترین مواد و تجهیزات در تولید پرچم همواره خود را با بالاترین استاندارد های جهانی مطابق ساخته است.تولید پرچم در ایران پرچم از مرحله انتخاب پارچه شروع شده و با چاپ نشان سازمانی شما به مرحله بعد می رود که این انتخاب بهترین محصولات باعث خروجی با بهترین کیفیت شود.تولید پرچم با مواد اولیه با کیفیت موجب شده تا این محصولات پرچم این شرکت با عمری طولانی بیشترین کارایی را داشته باشد.

همکاری با بهترین ها

ایران پرچم در زمینه تولید پرچم همواره با برترین شرکت ها همکاری نموده تا محصولی در خور و شایسته را به مشتریان خود ارائه دهد همچنین در زمینه فروش پرچم ایران پرچم با معتبرترین شرکت های ایران افتخار همکاری داشته که این همکاری ایران پرچم را به یکی از قدرتمند ترین برند های این صنف بدل کند.

 

در همه حال پاسخگوی شما هستیم، با ما تماس بگیرید

شماره تماس: ۰۲۱ ۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)   |   ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

      

شرکت ایران پرچم توانسته با تلاش و تجربه خود در زمینه تهیه پرچم امکان ارائه این محصول را با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان عزیز خود فراهم آورد. تولید پرچم در بسیاری از کشورهای جهان همواره به صورت سنتی و دستی انجام می شود. در ایران نیز متأسفانه با توجه به سابقه دیرینه ی تولید پرچم، تمامی مدعیان و سازندگان قدیمی این محصول هنوز از روشهای سنتی و دستی استفاده می کنند. 

میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان دوازدهم، پلاک ۱۹/۲  
۰۹۱۲۳۸۶۸۷۰۰ (حاتمی) 
۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه) 
۰۲۱-۸۸۱۷۸۱۹۳

  تمامی حقوق برای ایران پرچم پارس محفوظ است. 1398