۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)    تماس با ما   محصولات 

نحوه نصب پرچم تشریفات و پرچم رومیزی به چه صورت است؟

تفاوت پایه پرچم تشریفات و پایه پرچم رومیزی

این پرچم ها معمولا با توجه به نوع پارچه و ابعاد مورد نظر متفاوت خواهد بود در پرچم تشریفات پایه ها به صورت دستی تنظیم شده و از دو میله مجزا که در داخل هم قرار دارند به صورت ریلی به بالا و پائین حرکت می کند.میزان حرکت این ریل ها  به اندازه یک متر قابل تغییر ارتفاع می باشد که این تغییر ارتفاع با توجه به مدل پرچم تشریفات باید با ارتفاع خاصی نسبت به زمین نصب گردد.پرچم تشریفات در ارتفاعی که نصب می گردد رابطه مستقیمی با ایستایی بهتر و دید بهتر دارد که می توان این ارتفاع را از بالاترین قسمت پایه پرچم تشریفات دومتر احتساب کرد.این ارتفاع در پرچم تشریفات مخروطی و پرچم تشریفات لمینت بهترین ارتفاع می باشد که با توجه به ابعاد و اندازه پرچم تشریفات این ارتفاع و ابعاد و اندازه در بهترین حالت قرار گیری نصب خواهد شد.در پرچم رومیزی که ارتفاع پایه پرچم رومیزی به سی سانتی متر می رسد نحوه نصب هرکدام از پایه پرچم رومیزی از سایر مدل های دیگر آن متفاوت خواهد بود این تفاوت با توجه به قرار گیری محل عبور نخ کنترلی پرچم رومیزی دارای وجه اشتراکی نسبت به هم می باشند.

در پایه پرچم تشریفات یک پیچ نگهدارنده در بالای میله بالایی و زیر تاج پایه پرچم تشریفات قرار دارد که از آن به عنوان یک نگهدارنده برای ایستایی بهتر پرچم تشریفات از آن استفاده می شود.

نصب پرچم تشریفات

  • در قدم اول پرچم تشریفات را از بسته بندی خارج کرده و پرچم را روبروی خود قرار دهید.
  • در قدم دوم در قسمت سمت راستی پرچم تشریفات یک نوار به صورت نگهدارنده و تسمه ای در کنار پرچم تشریفات دوخته شده است.
  • در قدم سوم در قسمت بالایی نوار نگهدارنده پرچم تشریفات، نوار به صورت بسته و دایره ای دوخته شده است که آن را بندیلک نامیده می شود قرار دارد که آن را در قسمت بالایی پایه پرچم تشریفات و زیر تاج پایه پرچم تشریفات نصب می شود.
  • در قسمت تنه پائینی پایه پرچم تشریفات یک پیچ نگهدارنده دیگر قرار دارد که از آن برای بسته شدن یک طرف دیگر بندیلک استفاده می شود.
  • پس از نصب و بسته شدن نگهدارنده های پرچم تشریفات خوانا بودن یا نبودن پرچم باید رعایت گردد که وقتی روبروی پرچم بعد از نصب قرار می گیرید باید پرچم تشریفات از سمت راست در پرچم های فارسی خوانده شود و در پرچم های لاتین باید از سمت چپ خوانده شود

لازم به ذکر است که در پرچم های کشور های مختلف باید همگی از سمت چپ خوانا شوند ولی در پرچم ایران حتما باید از سمت راست خوانا شود که این نکته برای انجام تشریفات بهتر پرچم نکته ای بسیار مهم می باشد.

نصب پرچم رومیزی در این پرچم که در مدل های پایه های پرچم تقریبا بیشتر مراحل آن یکسان است.

پایه پرچم تشریفات

نصب پرچم رومیزی

  • در قدم اول پرچم رومیزی را از بسته بندی آن را خارج کرده و آن را روبروی خود قرار دهید.
  • در سمت راست پرچم رومیزی یک بند نازک دوخته شده که آنرا بندیلک می نامند را از حفره بالایی میله پرچم رومیزی عبور داده و قسمت انتهایی بندیلک را از حفره پائینی میله پرچم رومیزی عبور داده و ابتدا و انتهای آن را به هم گره می زنیم.
  • پس از نصب پرچم رومیزی باید نسبت به خوانا بودن پرچم رومیزی اقدام کرد. به این صورت که در پرچم رومیزی باید لوگو فارسی از سمت راست خوانا باشد و در لوگو های لاتین باید از سمت چپ خوانا باشد.

لازم به ذکر است که در پرچم رومیزی پرچم کشورها باید از سمت چپ خوانا شود و فقط در پرچم رومیزی ایران است که باید از سمت راست خوانا باشد.

پایه پرچم رومیزی

 

 

در همه حال پاسخگوی شما هستیم، با ما تماس بگیرید

شماره تماس: ۰۲۱ ۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)   |   ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

      

شرکت ایران پرچم توانسته با تلاش و تجربه خود در زمینه تهیه پرچم امکان ارائه این محصول را با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان عزیز خود فراهم آورد. تولید پرچم در بسیاری از کشورهای جهان همواره به صورت سنتی و دستی انجام می شود. در ایران نیز متأسفانه با توجه به سابقه دیرینه ی تولید پرچم، تمامی مدعیان و سازندگان قدیمی این محصول هنوز از روشهای سنتی و دستی استفاده می کنند. 

میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان دوازدهم، پلاک ۱۹/۲  
۰۹۱۲۳۸۶۸۷۰۰ (حاتمی) 
۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه) 
۰۲۱-۸۸۱۷۸۱۹۳

  تمامی حقوق برای ایران پرچم پارس محفوظ است. 1398