۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)    تماس با ما   محصولات 

نکات مهم در استفاده از پرچم تشریفات لمینت

نکات مهم در استفاده از پرچم تشریفات لمینت

این نوع پرچم تشریفات که پارچه ساتن پرچم برروی یک لایه پلاستیک لمینت قرار می گیرد تا هزینه برای مشتریان به حداقل برسد اما این مزیت باعث نشده تا پرچم تشریفات لیمینت ایستایی بهتری نداشته باشد بلکه این نوع پرچم بسیار ایستایی خوبی دارد پرچم تشریفات لمینت باید با احتیاط حمل و نصب گردد تا پرچم دچار تا خوردن یا خط افتادن نشود. پرچم تشریفات لمینت یکی از جدیدترین نوع پرچم های می باشد که بسیار مناسب برای همایش ها، نمایشگاه ها و مناسبت های میباشد.لمینت که با حرارت مستقیم و درجه بالا به پرچم تشریفات می چسبد و به هیچ عنوان از پارچه پرچم جدا نمی شود.

پرچم تشریفات لمینت

پرچم های تشریفات در مدل های دیجیتال مخروطی،دیجیتال لمینت،سیلک،گلدوزی،پفکی،لیزری و به صورت تک ریشه و دو ریشه دوخته می شود. پرچم تشریفات لمینت غیرقابل شستشو می باشد و وزن بسیار سبک تری نسبت به بقیه پرچم تشریفات ها دارد.پرچم تشریفات لمینت در بین تمامی سازمان ها و ارگان ها دارای محبوبیت خاصی است که دلیل آن را می توان در سرعت تولید پرچم تشریفات لمینت یافت.پرچم های تشریفات که دارای ریشه هستند و دورو می باشد باید مراحل بیشتری نسبت به پرچم لمینت طی کنند تا به دست مشتریان برسند اما پرچم تشریفات لمینت به دلیل یک رو بودن آن سرعت سریع تری برای تحویل پرچم به مشتریان را طی می کند.پرچم تشریفات لمینت با داشتن افکت های خاص رنگی بسیار پرچم گیرا و جذابی است.رنگ های چاپ در پرچم تشریفات مخروطی بدون محدودیت است و تمامی استایل و افکت های گرافیکی برروی آن قابل پیاده سازی است و از این جهت دست مشتریان خود را برای انتخاب زیبا ترین طرح های گرافیکی باز می گذارد.

پرچم تشریفات مخروطی هم به صورت بدون ریشه هم به صورت با ریشه تولید می شود که هیچ گونه تغییر ظاهری نسبت به پرچم های تشریفاتی مخروطی و دیگر چاپ ها ندارد بلکه مزیت آن به مراتب بیشتر از پرچم های دیگر است.ایران پرچم با سابقه طولانی و یکی از پیشگامان این صنعت در ایران توانسته تولید انحصاری پرچم تشریفات لمینت را داشته باشد و مدیران مجموعه ایران پرچم همواره سعی در ارائه جدیدترین محصولات روز دنیا را دارند.

 

در همه حال پاسخگوی شما هستیم، با ما تماس بگیرید

شماره تماس: ۰۲۱ ۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)   |   ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

      

شرکت ایران پرچم توانسته با تلاش و تجربه خود در زمینه تهیه پرچم امکان ارائه این محصول را با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان عزیز خود فراهم آورد. تولید پرچم در بسیاری از کشورهای جهان همواره به صورت سنتی و دستی انجام می شود. در ایران نیز متأسفانه با توجه به سابقه دیرینه ی تولید پرچم، تمامی مدعیان و سازندگان قدیمی این محصول هنوز از روشهای سنتی و دستی استفاده می کنند. 

میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان دوازدهم، پلاک ۱۹/۲  
۰۹۱۲۳۸۶۸۷۰۰ (حاتمی) 
۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه) 
۰۲۱-۸۸۱۷۸۱۹۳

  تمامی حقوق برای ایران پرچم پارس محفوظ است. 1398