۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)    تماس با ما   محصولات 

پرچم رومیزی

پرچم رومیزی

پرچم رومیزی که تولید آن یکی از ملزومات در محیط های اداری و شغلی می باشد بناگری روشن از نماد و قدرت مجموعه شما می باشد.در این نوع پرچم که جایگاه نصب آن از اسم آن مشخص است بر روی میز تمامی افراد شاغل در یک مجموعه قرار می گیرد.

پرچم رومیزی معمولی

در این نوع پرچم رومیزی در ابعاد cm 20*30 تولید می شود و دارای پارچه ساتن مات و ساتن براق می باشد در چاپ دیجیتال تمامی طراح ها و رنگ ها قابل پیاده سازی است ولی در چاپ سیلک و مابقی چاپ ها که پارچه جیر است قدرت مانور دهی در تولید رنگ ها و طرح ها بسیار محدود است.

پرچم رومیزی معمولی

پرچم رومیزی مخروطی

در این نوع پرچم رومیزی یک لایه چسب به پرچم رومیزی اضافه می گردد تا ایستایی و زیبایی کار دو برابر شود در این روش که بهتر است بدون ریشه تولید شود معمولا این نوع پرچم رومیزی را بر روی پارچه ساتن براق سفارش می دهند تا لوگو زیباتر به نظر بیایدو کار دارای حس تازگی باشد.

پرچم رومیزی مخروطی

پرچم رومیزی اِل و تی

این نوع پرچم رومیزی که سایز آن کوچک تر از رومیزی های معمولی می باشد ولی دارای پایه های مخصوص و دارای مدل های بسیار خاص می باشد که این نوع پرچم رومیزی طرفداران خود را دارد در این نوع پرچم رومیزی که معمولا بدون ریشه است بوسیله لیزر لبه های آن بریده می شود و با دستگاه چاپ دیجیتال چاپ می شود که در زمینه طرح رنگ هیچ گونه محدودیت وجود ندارد.

پرچم رومیزی ال و تی دیجیتال

پرچم رومیزی سیلک

در این نوع پرچم رومیزی که به وسیله شابلن و رنگ شیمیایی تولید می گردد و این نوع رومیزی دارای محدودیت در طرح و رنگ می باشد و جنس پارچه آن جیر می باشد که تولید آن بازه زمانی طولانی تری نسبت به چاپ دیجیتال طی می کند که از لحاظ زمانی دارای بار منفی است.

پرچم رومیزی سیلک

 نحوه سفارش پرچم رومیزی

برای سفارش پرچم رومیزی و خرید پرچم رومیزی می توانید به راحتی از تمامی راه های ارتباطی ما خرید پرچم رومیزی خود را انجام دهید.تولید پرچم رومیزی در ایران پرچم با بالاترین کیفیت و سرعت انجام خواهد گرفت.

 

در همه حال پاسخگوی شما هستیم، با ما تماس بگیرید

شماره تماس: ۰۲۱ ۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)   |   ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

      

شرکت ایران پرچم توانسته با تلاش و تجربه خود در زمینه تهیه پرچم امکان ارائه این محصول را با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان عزیز خود فراهم آورد. تولید پرچم در بسیاری از کشورهای جهان همواره به صورت سنتی و دستی انجام می شود. در ایران نیز متأسفانه با توجه به سابقه دیرینه ی تولید پرچم، تمامی مدعیان و سازندگان قدیمی این محصول هنوز از روشهای سنتی و دستی استفاده می کنند. 

میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان دوازدهم، پلاک ۱۹/۲  
۰۹۱۲۳۸۶۸۷۰۰ (حاتمی) 
۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه) 
۰۲۱-۸۸۱۷۸۱۹۳

  تمامی حقوق برای ایران پرچم پارس محفوظ است. 1398