۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)    تماس با ما   محصولات 

پرچم تشریفات چیست؟

پرچم تشریفات

باتوجه به پیشرفت های روز افزون و توجه خاص به تشریفات تمامی کسب و کارها لازم است نسبت به تولید پرچم تشریفات برای کسب و کار خود گامی مهم برداشته شود.این پرچم همیشه در تمامی مناسبت های اقتصادی،سیاسی،نظامی و... به عنوان نشانه ای مهم از آن کشور یا شرکت به حساب می آید پرچم تشریفات با توجه به سابقه طولانی پرچم در فرهنگ و رسوم ایران دارای جایگاه ویژه ای می باشد که نشان از درک بالا نسبت به تمامی تشریفات های کاری خود می باشد.

انواع پرچم تشریفات

 پرچم های تشریفات با توجه به نیازهای مختلف در انواع گوناگون تولید می شود پرچم تشریفات از چاپ دیجیتال و سیلک و گلدوزی و پفتکی تا لیزر قابل تولید می باشد.پرچم تشریفات به صورت مخروطی یا معمولی تولید می شوند در کناره های پرچم تشریفات ریشه دوخته می شود که در بعضی از مدل ها می توان آن را به صورت بدون ریشه تهیه کرد.پرچم تشریفات در جدیدترین نوع خود به شکل مخروطی تولید می شوند این مدل پرچم زیباترین نوع این مدل پرچم می باشد.

پرچم تشریفات مخروطی

پرچم تشریفات مخروطی که ویژگی های خاص دارد یکی از محبوب ترین مدل های پرچم در بین پرچم تشریفات می باشد.پرچم تشریفات مخروطی با یک لایه چسب حرارتی که بین رو و پشت پارچه تشریفات قرار می گیرد به پرچم تشریفات ایستایی قابل قبولی می دهد و آن را به صورت کاملا فریز شده و ثابت نگه می دارد این نوع پرچم تشریفات قابل شستشو دارد که لازم است بعد از خشک شدن باید توسط حرارت مستقیم اتو صاف شود تا به حالت اولیه باز گردد.

پرچم تشریفات مخروطی

پرچم تشریفات معمولی

این نوع پرچم تشریفات که بیشترین استفاده را دارد توسط دستگاه های دیجیتال چاپ می شود.در پرچم تشریفات معمولی ایستایی به میزان 15% کمتر از است پرچم تشریفات مخروطی است.اما در مقایسه با مابقی مدل های پرچم تشریفات دارای برتری بالایی از نظر ایستاتی و زیبایی است این نوع پرچم تشریفات هم قابل شستشو است و نیاز به حرارت مستقیم توسط اتو را دارد.

پرچم تشریفات معمولی

پرچم تشریفات سیلک

این نوع پرچم تشریفات که با استفاده از شابلون و رنگ تولید می شود و به دلیل قیمت آن مناسب برای تعداد سفارشات بالا می باشد و مقرون به صرفه تر است .در این نوع پرچم تشریفات جنس پارچه آن جیر بوده و رنگ های به صورت شابلون و دستی بر روی پارچه برگردانده می شوند تا طرح مورد نظر برروی آن حک گردد.این نوع چاپ پرچم بدلیل اینکه به توسط انسان چاپ می گردد در چاپ طرح ها بسیار دارای محدودیت می باشد که مدل های کم و تعداد رنگ های کمتری قابلیت چاپ روی پارچه را دارند.پرچم تشریفات سیلک قابلیت شستشو ندارد چرا که رنگ های آن در آب قابل حل شدن هستند و با برخورد با آب رنگ و شکل خود را از دست می دهند.

پرچم تشریفات سیلک

پرچم تشریفات گلدوزی

این نوع پرچم تشریفات که به وسیله چرخ های صنعتی حک می شوند یکی دیگر از مدل های پرچم تشریفات می باشد. در این روزش طرج مورد نظر به وسیله کامپیوتر به دستگاه های چرخ خیاطی صنعتی فرستاده می شود و چرخ های آن را به صورت گلدوزی بر روی پارچه حک می کند دراین مدل پرچم پشریفات جنس پارچه جیر می باشد.در این مدل پرچم تشریفات چاپ این نوع پرچم هم دارای محدودیت های است که به اندازه چاپ سیلک نمی باشد ولی محدودیت های خود را دارد.در این پرچم تشریفات گلدوزی قابل شستشو می باشد.

پرچم تشریفات گلدوزی

پرچم تشریفات پفکی

در این نوع پرچم تشریفات طرح مورد نظر که باید برروی پرچم چاپ شود به وسیله قالب رنگ و حرارت برروی پرچم چسبانده می شود در این مدل پرچم که برروی پارچه جیر انجام می گیرد محدودیت طرح و رنگ هم وجود دارد.پرچم تشریفات پفکی که یکی دیگر از روش های قدیمی می باشد.در این نوع پرچم تشریفات که به صورت ریشه دار دوخته می شود و نوع بدون ریشه آن تولید نمی شود.این مدل پرچم تشریفات پفکی غیرقابل شستشو می باشد.

پرچم تشریفات پفکی

پرچم تشریفات لیزر

در این نوع پرچم تشریفات طرح مورد نظر باید به صورت تکه تکه توسط دستگاه لیزر برش خورده و بعدا برروی پارچه چسبانده شوند.این روش هم یکی دیگر از روش های منسوخ شده است که با توجه به دامنه چاپ طرح نسبت به پرچم تشریفات دیجیتال سفارشات کمتری را به خود اختصاص داده است.پرچم تشریفات لیزر هم قابل شستشو نمی باشد.

تماس با ایران پرچم

 

در همه حال پاسخگوی شما هستیم، با ما تماس بگیرید

شماره تماس: ۰۲۱ ۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)   |   ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

      

شرکت ایران پرچم توانسته با تلاش و تجربه خود در زمینه تهیه پرچم امکان ارائه این محصول را با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان عزیز خود فراهم آورد. تولید پرچم در بسیاری از کشورهای جهان همواره به صورت سنتی و دستی انجام می شود. در ایران نیز متأسفانه با توجه به سابقه دیرینه ی تولید پرچم، تمامی مدعیان و سازندگان قدیمی این محصول هنوز از روشهای سنتی و دستی استفاده می کنند. 

میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان دوازدهم، پلاک ۱۹/۲  
۰۹۱۲۳۸۶۸۷۰۰ (حاتمی) 
۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه) 
۰۲۱-۸۸۱۷۸۱۹۳

  تمامی حقوق برای ایران پرچم پارس محفوظ است. 1398