۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)    تماس با ما   محصولات 

جنس پرچم مورد استفاده در تولید پرچم چیست؟

پارچه پرچم 

ایران پرچم در تولید پرچم همیشه از بهترین نوع پارچه موجود در بازار استفاده می کند که این می تواند یکی از بزرگترین حُسن های ایران پرچم می باشد .

جنس پرچم تشریفات

در تولید پرچم تشریفات همیشه باید دارای بهترین نوع پارچه پرچم باشد این نوع پرچم در جنس های ساتن مات یا آمریکایی و ساتن براق یا ژاپنی تولید می شود در تهیه پرچم تشریفات در ایران پرچم فقط از این دو مدل پارچه پرچم استفاده می شود و جنس متفرقه ای دیگری مرود استفاده قرار نمی گیرد.

پرچم تشریفات مخروطی

جنس پرچم رومیزی

در تولید پرچم رومیزی هم همیشه باید با بهترین نوع پرچم باشد تا همیشه زیبایی خود را حفظ کند جنس این مدل پرچم هم ساتن مات یا آمریکایی یا ساتن براق یا ژاپنی تولید می شود.مدل های مختلف این نوع پرچم رومیزی شامل چاپ دیجیتال معمولی و چاپ دیجیتال مخروطی و چاپ سیلک و جیر از جمله آن می باشد.

پرچم رومیزی چاپ دیجیتالپرچم رومیزی مخروطی

 

جنس پرچم رومیزی اِل و تی

در تولید این نوع پرچم بدلیل اینکه گیرایی بهتری داشته باشد معمولا از پارچه ساتن براق استفاده می شود اما می توان از پارچه ساتن آمریکایی هم استفاده کرد که نسبت ساتن براق از زیبایی کمتری برخوردار است.

پرچم رومیزی ال وتی

 

جنس پرچم اهتزاز

 در تولید این نوع پرچم از ساتن براق و ساتن مات کمتر استفاده شده ولی در چاپ های متنوع از پارچه چینی یا سبک تر استفاده می وشد تا بتواند در زمان نصب بیشترین حرکت را در آسمان داشته باشد .

تماس با ایران پرچم

جنس پرچم ساحلی

در تولید این نوع پرچم معمولا از ساتن های سبک استفاده می شود اما می توان برروی ساتن براق هم آن را تولید کرد تا بتواند زیبایی مورد نظر مشتریان را داشته باشد.

پرچم ساحلی ایران

جنس پرچم در چاپ سیلک و گلدوزی

در تولید این نوع چاپ بدلیل استفاده از رنگ های شیمیایی برروی آن باید از جنس خاصی تهیه شود این نوع پارچه جیر می باشد که دارای عمر طولانی تر و یکی از مدل های قدیمی تولید پرچم می باشد که دیگر با توجه به قیمت آن نسبت به چاپ دیجیتال و محدود بودن رنگ ها در آن دیگر مورد استقبال نمی باشد.

پرچم تشریفات گلدوزی

 

 

در همه حال پاسخگوی شما هستیم، با ما تماس بگیرید

شماره تماس: ۰۲۱ ۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)   |   ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

      

شرکت ایران پرچم توانسته با تلاش و تجربه خود در زمینه تهیه پرچم امکان ارائه این محصول را با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان عزیز خود فراهم آورد. تولید پرچم در بسیاری از کشورهای جهان همواره به صورت سنتی و دستی انجام می شود. در ایران نیز متأسفانه با توجه به سابقه دیرینه ی تولید پرچم، تمامی مدعیان و سازندگان قدیمی این محصول هنوز از روشهای سنتی و دستی استفاده می کنند. 

میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان دوازدهم، پلاک ۱۹/۲  
۰۹۱۲۳۸۶۸۷۰۰ (حاتمی) 
۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه) 
۰۲۱-۸۸۱۷۸۱۹۳

  تمامی حقوق برای ایران پرچم پارس محفوظ است. 1398