۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)    تماس با ما   محصولات 

پرچم ها چه ابعاد و اندازه ای دارند؟

ابعاد استاندارد پرچم تشریفات چیست؟

در پرچم های تشریفات ابعاد استاندارد عبارت است از cm 90*150 که بنا به سفارش مشتریان می تواند سایز دلخواه خود را سفارش دهند اما تمامی شرکت ها و ارگان ها این سایز را مرجع قرار داده اند که باتوجه به ابعاد پایه های پرچم از لحاظ فنی و زیبایی در تناسب هستند.

ابعاد استاندارد در پرچم رومیزی معمولی چیست؟

در پرچم رومیزی ابعاد مورد استفاده cm 20*30 می باشد که به راحتی برروی تمامی سطوح قرار می گیردو دارای دید بصری بسیار عالی می باشد در این نوع پرچم هم می توان ابعاد مورد نظر مشتریان را چاپ و تولید نمود.

ابعاد استاندارد و رومیزی ها اِل و تی چیست؟

در پرچم های رومیزی اِل و تی که یکی از جدیدترین مدل های رومیزی اند ابعاد استاندارد در این نوع پرچم cm 10*26 است این نوع پرچم دارای سبک ظاهری عالی میباشد که می تواند دید بصری بسیار بالایی داشته باشد و بسیار مناسب محیط های کسب و کار شما می باشد.

ابعاد پرچم اهتزاز چیست؟

اهتزاز در ابعاد بسیار متنوع تولید می شوند اما ابعاد مورد استفاده با توجه به ابعاد میله یا سازه که بر روی آن نصب می گردد متنوع است بیشترین ابعاد مورد استفاده cm 90*150 و 70*100 و 100*200 می باشد.این نوع پرچم باید با توجه به فاصله آن از زمین ابعاد آن را انتخاب کرد .

ابعاد پرچم ساحلی چیست؟

پرچم ساحلی دارای ابعاد و طرح های متفاوتی است که این ابعاد ها هم متغیر است و دارای سایز ثابتی نیستند وبیشترین ابعاد مورد استفاده آن cm 60*270 می باشد.

ابعاد پرچم ایران چیست؟

پرچم های ایران بسیار مورد استفاده قرار می گیرند و لازمه و مکمل پرچم شما در محیط کاری شماست ابعاد مورد استفاده در پرچم ایران همان ابعاد پرچم تشریفات می باشد که بتواند در کنار پرچم تشریفات شما نمایی یکسان و هم تراز داشته باشد.

ابعاد پرچم های مناسبتی چیست؟

پرچم های مناسبتی با توجه به اینکه پلاکارد یا اهتزاز یا ریسه باشند متنوع هستند این ابعاد که یا به صورت آویز یا به صورت جا چوب یا برای دکل ها یا سازه ها مورد استفاده قرار می گیرد متغیر هستند.

ابعاد پرچم دستی چیست؟

این نوع پرچم که در جشن ها و تجمع ها مورد استفاده قرار می گیرد و بسیار می تواند به هرچه با شکوه برگزار شددن مراسم شما کمک کند ابعاد این پرچم معمولا با ابعاد پرچم رومیزی یکسان می باشد و به صورت یک رو تولید می شوند.

 

در همه حال پاسخگوی شما هستیم، با ما تماس بگیرید

شماره تماس: ۰۲۱ ۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)   |   ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

      

شرکت ایران پرچم توانسته با تلاش و تجربه خود در زمینه تهیه پرچم امکان ارائه این محصول را با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان عزیز خود فراهم آورد. تولید پرچم در بسیاری از کشورهای جهان همواره به صورت سنتی و دستی انجام می شود. در ایران نیز متأسفانه با توجه به سابقه دیرینه ی تولید پرچم، تمامی مدعیان و سازندگان قدیمی این محصول هنوز از روشهای سنتی و دستی استفاده می کنند. 

میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان دوازدهم، پلاک ۱۹/۲  
۰۹۱۲۳۸۶۸۷۰۰ (حاتمی) 
۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه) 
۰۲۱-۸۸۱۷۸۱۹۳

  تمامی حقوق برای ایران پرچم پارس محفوظ است. 1398