۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)    تماس با ما   محصولات 

سایز پرچم تشریفات چقدر است؟

سایز پرچم تشریفات چقدر است؟

پرچم تشریفات یک محصول برای بازاریابی و یا رعایت پرچم تشریفات در محیط های داخلی شما می باشد. اما سوالی همواره مشتریان گرامی در ذهن دارند؛ سایز پرچم تشریفات چقدر است؟ پرچم تشریفات دارای یک سایز و اندازه متفاوت می باشد.پرچم تشریفات به دلیل داشتن ابعاد و اندازه متفاوت دارای دید و ظاهری بسیار مناسب می باشد.سایز و ابعاد پرچم تشریفات یک سایز استاندارد می باشد که با توجه به ابعاد و اندازه میله پرچم تولید می گردد. پرچم تشریفات اگر بخواهد دارای ابعاد بزرگتر باشد باید پایه پرچم هم تغییر کند. در روند تولید پرچم همانگونه که سایز پرچم ثابت می باشد اندازه لوگو هم ثابت می باشد. ابعاد لوگو باید به نحوی باشد که در زمان نصب پرچم تشریفات خوانا و قابل مشاهده باشد. پس لازم است که ابعاد لوگو پرچم نباید از یک ابعادی بزرگتر باشد. برخی به دنبال چاپ پرچم با ابعاد بزرگ لوگو می باشند که این نوع پرچم تشریفات بسیار اشتباه و گنگ می باشد.لوگو باید به نحوی باشد که به راحتی خوانا و قابل مشاهده باشد.

سفارش پرچم

رابطه مستقیم بین پرچم تشریفات و سایز لوگو

ابعاد پرچم تشریفات 90×150 سانتی متر می باشد که دارای دید عالی می باشد .طول پرچم 150 سانتی بوده و در عرض پرچم 90 سانتی متر را برای پرچم داریم. در این ابعاد و اندازه می توانید به راحتی از محیط خود نهایت استفاده را برده و دید عالی از پرچم به نمایش بگذارید. چاپ لوگو بر روی پرچم تشریفات از مهم ترین نکات در زمان چاپ پرچم تشریفات می باشد. لوگو بر روی پرچم تشریفات باید دارای از یک طرف از 65 سانتی متر تجاوز نکنذ. البته این ابعاد برای لوگوهای با شکل مربعی می باشد. در لوگوهای خطی ابعاد استانداره از سمت چپ به راست پرچم از 110 سانتی متر نباید تجاوز کند. بسیاری تصور می کنند که هرچه سایز لوگو در پرچم تشریفات بزرگتر باشد پرچم زیباتر و بهتر می باشد.در حالی که این نوع انتخاب برای چاپ پرچم بسیار اشتباه و مضر می باشد.همانطور که اشاره شد بسیار مهم است که لوگو در یک نگاه به طورکامل خوانا باشد.

سایز پرچم تشریفات

خوانا بودن نوشته پرچم تشریفات بسیار مهم می باشد. 

انواع ابعاد پرچم تشریفات

انواع ابعاد پرچم تشریفات با توجه به نوع پرچم تشریفات مخروطی و لمینت ثابت و یکسان می باشد. تمامی پرچم های تشریفات در تمامی مدل های دارای یک ابعاد و اندازه می باشد. در زمان خرید پرچم تشریفات از شرکت ایران پرچم مشتریان گرامی یک طرح تائید دریافت خواهند کرد. در این فرم تائید تمامی ابعاد و اندازه پرچم و لوگو درج می گردد. به این ترتیب شما به صورت دقیق از تمامی جزئیات پرچم تشریفات خود آگاهی پیدا می کنید.در این زمان شما می توانید نسبت به تغییر ابعاد پرچم تشریفات اقدام کنید. البته ابعادی که برای پرچم تشریفات انتخاب می گردد استاندارد و مناسب پرچم می باشد. این ابعاد فقط جهت هر چه بهتر دیده شدن پرچم تشریفات می باشد. تصمیم نهایی درباره سایز پرچم تشریفات بر عهده مشتریان گرامی می باشد که می توانند ویرایش نهایی را انجام دهید.

مشاهده انواع پرچم تشریفات

برای مشاهده انواع پرچم تشریفات می توانید از طریق منوی محصولات و سپس پرچم تشریفات تبلیغاتی اقدام کنید. محصولات ما با توجه به ابعادی که دارند می توانند بسیار کمک کننده باشد تا بتوانید محصولی با دید عالی را انتخاب نمائید. کارشناسان فروش شرکت ایران پرچم آماده هستند تا در زمان هر به شما کمک کنند تا بهترین انتخاب پرچم را داشته باشید.

در همه حال پاسخگوی شما هستیم، با ما تماس بگیرید

شماره تماس: ۰۲۱ ۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)   |   ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

      

شرکت ایران پرچم توانسته با تلاش و تجربه خود در زمینه تهیه پرچم امکان ارائه این محصول را با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان عزیز خود فراهم آورد. تولید پرچم در بسیاری از کشورهای جهان همواره به صورت سنتی و دستی انجام می شود. در ایران نیز متأسفانه با توجه به سابقه دیرینه ی تولید پرچم، تمامی مدعیان و سازندگان قدیمی این محصول هنوز از روشهای سنتی و دستی استفاده می کنند. 

میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان دوازدهم، پلاک ۱۹/۲  
۰۹۱۲۳۸۶۸۷۰۰ (حاتمی) 
۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه) 
۰۲۱-۸۸۱۷۸۱۹۳

  تمامی حقوق برای ایران پرچم پارس محفوظ است. 1398