۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)    تماس با ما   محصولات 

میله پرچم و دکل پرچم

میله پرچم و دکل پرچم

شرکت ایران پرچم یکی از بزرگ ترین تولید کننده های میله پرچم و دکل پرچم در کشور می باشد. این شرکت با تکیه بر دانش و نیروی کار متخصص و با استفاده از ماشین آلات پیشرفته در تلاش است تا بتواند محصولی متفاوت تولید نمائید. محصولات تولیدی میله پرچم و دکل پرچم در این شرکت دارای رتبه بندی کیفی بالا بوده که علاوه بر مصارف داخل کشور پتانسیل صادرات را نیز دارد. از این رو این شرکت ایران پرچم محصول میله پرچم و دکل پرچم تولید خود را با ضمانت در کیفیت و قیمت خدمت مشتریان گرامی عرضه می کند. ما همواره در تلاش هستیم تا بتوانیم محصولات تولید خود را با کمترین آسیب به محیط زیست تولید نمائید. تولید میله پرچم و دکل پرچم یک روند صنعتی بوده که ایجاد کمترین آسیب ضروری میباشد.

میله پرچم اهتزاز

میله پرچم گرد

انواع میله پرچم و دکل پرچم

میله پرچم و دکل پرچم در مدل های مختلفی تولید و عرضه می گردد که هر کدام دارای رتبه بندی و ظاهری متفاوت می باشد. میله پرچم به دلیل اینکه دارای وزنی بالا و در مقابل کمترین نقطه ثقل بر روی زمین را دارد باید با محاسبات خاصی تولید گردد. تیم طراحی و تولید میله پرچم و دکل پرچم ایران پرچم پارامترهای مختلف را بررسی می کند. این اطلاعات به ما کمک می کند که محصول تولیدی بتواند در برابر تمامی شرایط مختلف دارای بالاترین مقاومت باشد.میله پرچم اگر دارای ارتفاعی کوتاه باشد باید در نوع گرد تولید شود. ولی برای میله پرچم با ارتفاع بالا باید میله پرچم به صورت هشت ضلعی تولید گردد. این تفاوت شکل ظاهری به دلیل استفاده از سطح اتکاء بالا برای میله و دکل پرچم می باشد.لازم است تا محاسبات به صورت دقیق انجام شود تا در زمان نصب پرچم کوچکترین خطایی صورت نگیرد.

نحوه نصب میله پرچم دکل پرچم

میله پرچم دارای طول بلند و عرضی بسیار کم می باشد و باید شرایطی را برای میله پرچم فراهم کرد که درصد خطا به صفر برسد. نحوه نصب میله پرچم در ابتدا به این صورت می باشد که باید برای میله پرچم فونداسیون سازی انجام داد.باید گودالی به عمق 2 تا 3 متر بنا به ارتفاع دکل پرچم حفر کرد و سپس با استفاده از آرماتور خاک را تقویت کرد. سپس بعد از آرماتور بندی باید با بتن گودال را پر کرد تا که بتن مسلح گردد. مقاومت میله پرچم در برابر شرایط مختلف آب و هوایی و جوی به اجرای فونداسیون و بتن مسلح بستگی دارد. بعد از اجرای فونداسیون نوبت به نصب کفی میله پرچم رسیده که باید به فونداسیون پیچ شود.فونداسیون بعد از خشک شدن باید سوراخ شده و پیچ های کفی را از آن عبور داده و سپس به کفی میله پرچم متصل کرد. 

میله پرچم و دکل پرچم

اجرای فونداسیون صحیح با استفاده از بتن مسلح

بعد از این مرحله نوبت به نصب میله پرچم رسیده که باید با استفاده از جرثقیل اقدام به نصب آن کرد. جرثقیل باید میله پرچم را بالای کفی پرچم به حالت عمود بر آن نگه دارد. سپس سوراخ های میله پرچم و پیچ های کفی پرچم مماس بر هم در یک خط قرار گیرد. سپس با کمک افراد باید میله را آهسته پائین آورد تا پیچ و سوراخ های پیچ داخل هم قرار گیرند. در همین حالت که میله پرچم به انتهای کفی رسید باید هر دو با استفاده از مهره محکم شوند.نباید در این مرحله جرثقیل میله را رها کند و باید تمامی بار میله پرچم بر روی جرثقیل باشد. پیچ ها همزمان باید بسته شوند تا یک فشار بر هر چهار طرف وارد شود.اکنون میله پرچم آماده استفاده شما شده است.

میله پرچم و دکل پرچم

نصب پایه پرچم بر روی فونداسیون

استفاده از دو روش برای بالا کشیدن پرچم

برای اینکه پرچم را به بالا پرچم برده شود به دو روش می توان اقدام کرد. یکی استفاده از کابل به صورت دستی می باشد و دیگر استفاده از موتور الکترونیکی برای بالا بردن پرچم. اگر میله پرچم شما دارای ارتفاعی بلند می باشد باید از موتور الکترونیکی استفاده کنید. زیرا در این حالت پرچم دارای ابعاد بزرگ تر و وزن بالاتر می باشد. این گونه پرچم ها را نمی توان با دست  تا بالای پرچم حرکت داد.بنابراین وجود موتور اکترونیکی در میله پرچم های با ارتفاع بلند بسیار ضروری و مهم می باشد.شرکت ایران پرچم با استفاده تخصص خود توانسته انواع میله پرچم را در ابعاد مختلف تولید نمائید.

در همه حال پاسخگوی شما هستیم، با ما تماس بگیرید

شماره تماس: ۰۲۱ ۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)   |   ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

      

شرکت ایران پرچم توانسته با تلاش و تجربه خود در زمینه تهیه پرچم امکان ارائه این محصول را با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان عزیز خود فراهم آورد. تولید پرچم در بسیاری از کشورهای جهان همواره به صورت سنتی و دستی انجام می شود. در ایران نیز متأسفانه با توجه به سابقه دیرینه ی تولید پرچم، تمامی مدعیان و سازندگان قدیمی این محصول هنوز از روشهای سنتی و دستی استفاده می کنند. 

میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان دوازدهم، پلاک ۱۹/۲  
۰۹۱۲۳۸۶۸۷۰۰ (حاتمی) 
۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه) 
۰۲۱-۸۸۱۷۸۱۹۳

  تمامی حقوق برای ایران پرچم پارس محفوظ است. 1398