۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)    تماس با ما   محصولات 

آموزش نصب پرچم رومیزی

آموزش نصب پرچم رومیزی

پرچم رومیزی یکی از محصولات پرکاربرد و مفید در بین محصولات پرچم می باشد. پرچم رومیزی در برخی از موقعیت های به نحوی نصب می گردد که به اشتباه پرچم دیده می شود. هر پرچم در زمان نصب باید به گونه ای استفاده شوند که به صورت خوانا دیده شوند پس نصب پرچم یکی از مهم ترین اصول استفاده از پرچم رومیزی می باشد. پرچم رومیزی یک محصولی است که در مقابل دیده بیننده به صورت مستقیم قرار دارد. پس باید در زمان نصب پرچم به این نکته دقت کرد که یک اشتباه می تواند چه آثار سوئی بر تبلیغات شما داشته باشد. باید توجه داشت که محصول مورد استفاده شما برای تشریفات می باشد و یا برای تبلیغات.این نکته است که تعیین می کند پرچم در چه مکانی و در چه موقعیتی نصب گردد.در ادامه به آموزش نصب پرچم رومیزی می پردازیم.

پرچم رومیزی در چه مکانی نصب گردد!

پرچم رومیزی به دلیل اینکه دارای یک ابعاد کوچکتر از سایر پرچم ها می باشد محل نصب آن بسیار مهم می باشد. پرچم رومیزی باید با دید بیننده فاصله استاندارد داشته باشد. پرچم رومیزی معمولاً باید بر روی میزهای پیشخوان و یا میز های کارمندان قرار گیرد.پرچم رومیزی باید همواره پاک و تمیز باشد.پاک و تمیز بودن  پرچم بسیار مهم می باشد نکته ای که در پرچم چاپ سیلک به وفور مشاهده می شود. اما اگر شما از چاپ پرچم دیجیتال برای سفارش پرچم رومیزی خود استفاده کنید در هر زمان قادر به شستشو آن خواهید بود.پرچم رومیزی چون یک نشان بسیار مهم از مجموعه و یا کسب و کار شما می باشد همواره باید پاک و تمیز باشد.در چاپ پرچم دیجیتال به راحتی می توانید پرچم رومیزی خود را شستشو دهید.

نحوه نصب پرچم رومیزی

نحوه نصب پرچم رومیزی

در پرچم رومیزی دورتا دور پرچم با استفاده از ریشه دوخته شده است به جز یک طرف آن. یک طرف پرچم با استفاده از یک نوار تولید میشود.با استفاده از این نوار باید پرچم رومیزی را بر روی میله پرچم رومیزی ثابت و محکم کرد. در زمان نصب پرچم برای پرچمی که دارای طرح فارسی می باشد نوشته آن باید سمت راست شما قرار داشته باشد. به این معنی که وقتی روبروی پرچم قرار می گیرد حروف فارسی از سمت راست شروع شوند. وقتی به شکل پرچم قرار گرفته با استفاده از نوار پرچم، پرچم را بر روی پایه پرچم محکم کنید. سمت بالا نوار را از حفره بالای میله پرچم عبور داده و قسمت پائین نوار را از حفره پائین میله عبور دهید.بعد از عبور هر دو قسمت از حفره ها نوار ها را به هم نزدیک کنید و به هم گره بزنید.

نصب پرچم رومیزی

ایستایی مناسب پرچم رومیزی

پرچم رومیزی باید به صورتی نصب گردد که پرچم از قسمت بالایی پایه جدا نباشد. پرچم رومیزی در زمان نصب باید مماس با پایه پرچم رومیزی باشد.برای مماس بودن پایه و پرچم باید در حد امکان هر دو نوار را کشیده و به هم گره بزنید.اگر پرچم با استفاده از پارچه با کیفیت تولید شده باشد در هنگام نصب پرچم بصورت مخروطی قرار می گیرد.اما اگر در تولید پرچم از پارچه بی کیفیت استفاده شده باشد ایستایی مطلوبی برای شما همراه نخواهد داشت.برای اینکه پرچم شما ایستایی بسیار مناسبی داشته باشد لازم است که کیفیت تولید پرچم بالا باشد.نکته ای دیگر فروش محصول با پارچه های بی کیفیت می باشد. برخی از پرچم ها فقط نام پارچه با کیفیت را بر خود دارند و کیفیتی در آن ها نیست.

کیفیت واقعی پارچه پرچم

برخی از تولید کنندگان پرچم، محصولات خود را با اسم پارچه های با کیفیت تولید می کنند. اما زمانی که محصول خود را تحویل می گیرند شاید متوجه کیفیت پائین پارچه می شوند.اما از کجا می توان متوجه شد که محصول خریداری شده دارای کیفیت بالایی می باشد. اول راه استفاده از مشاوره رایگان از شرکت ایران پرچم می باشد.میتوانید با ارسال عکس به کارشناسان ما ازکیفیت پارچه به راحتی و رایگان اطلاع پیدا کنید. راه دوم آشنایی با نوع پارچه می باشد، پارچه ساتن مات دارای کمترین میزان پلاستیک می باشد. پارچه ساتن دارای وزنی مشخص میباشد وقتی در دست گرفته شود وزن آن مشخص و متمایز از سایر پارچها میباشد. برای سهولت کار پیشنهاد ما به شما استفاده از مشاوره رایگان از شرکت ایران پرچم می باشد.

در همه حال پاسخگوی شما هستیم، با ما تماس بگیرید

شماره تماس: ۰۲۱ ۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)   |   ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

      

شرکت ایران پرچم توانسته با تلاش و تجربه خود در زمینه تهیه پرچم امکان ارائه این محصول را با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان عزیز خود فراهم آورد. تولید پرچم در بسیاری از کشورهای جهان همواره به صورت سنتی و دستی انجام می شود. در ایران نیز متأسفانه با توجه به سابقه دیرینه ی تولید پرچم، تمامی مدعیان و سازندگان قدیمی این محصول هنوز از روشهای سنتی و دستی استفاده می کنند. 

میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان دوازدهم، پلاک ۱۹/۲  
۰۹۱۲۳۸۶۸۷۰۰ (حاتمی) 
۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه) 
۰۲۱-۸۸۱۷۸۱۹۳

  تمامی حقوق برای ایران پرچم پارس محفوظ است. 1398