۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)    تماس با ما   محصولات 

پرچم ساحلی؛کاربردها و نوع جنس پرچم

پرچم ساحلی؛کاربردها و نوع جنس پرچم

پرچم ساحلی در ابعاد سه متری تولید پرچم می شوند.پرچم ساحلی از جدیدترین نوع پارچه که با توجه به موارد استفاده آنها نسبت به مابقی پرچم از جمله پرچم تشریفات، پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز تفاوت چشمگیری دارند.تولید پرچم در ایران پرچم با استفاده از بهترین نوع پارچه پرچم ساحلی تولید می شوند.پرچم ساحلی باید از نوع خاصی از پارچه پرچم تولید شود تا در محیط های که مورد استفاده قرار می گیرد بیشترین کاربرد را داشته باشند.علی رغم اسم پرچم ساحلی این نوع پرچم همیشه در محیط های مرطوب مورد استفاده قرار نمی گیرد بلکه با ابعاد و اشکال متفاوت و خاص پرچم ساحلی می تواند در تمامی محیط های مدرن امروزی مورد استفاده قرار می گیرد.پرچم ساحلی در تولید پرچم با توجه به اینکه چاپ دیجیتال بر روی آن انجام می گیرد از نظر طرح محدودیتی برای پرچم ساحلی وجود ندارد.

خرید پرچم

 خرید پرچم ساحلی به صورت آنلاین و یا حضوری انجام می گیرد.تولید پرچم ساحلی از نظر جنس پارچه پرچم ساحل به رویت مشتریان برسد تا ذهنیت دقیق تری از تولید پرچم ساحلی به دست آید.خرید پرچم ساحلی همواره با توجه به قیمت های بازار با نوساناتی همراه است که این مسئله موجب شد تا ایران پرچم خود را در این مسّر بداند که قیمت های ثابتی برای مشتریان خود اعلام نمائید.پرچم ساحلی در هنگام سفارش باید بتواند تمامی نیازهای مشتریان را برآورده نماید.اما به علت اینکه پرچم ساحلی نیازهای متفاوتی را برآورده می سازد.باید در انتخاب این نوع پرچم تمامی موارد مورد توجه قرار گیرد.خرید پرچم ساحلی ویژه تمامی محیط های که دید وسیعی دارند می تواند انجام گیرد.

پایه پرچم ساحلی

پایه پرچم ساحلی در ابعاد و اندازه های متفاوتی تولید می گردد.پرچم ساحلی که دید بالایی دارد پایه آن بسیار مورد اهمیت قرار دارد از این رو پایه پرچم ساحلی با اشکال بسیار متنوعی به فروش می رسد.پایه پرچم ساحلی در بیشتر موارد با توجه به وزن آن قیمت گذاری می شوند.زیرا پرچم ساحلی در هنگام استفاده با توجه به ارتفاع باید نقطه سقل مناسبی داشته باشد.پایه پرچم ساحلی که با توجه به عرض ان عرض بیشتر نسبت به بقیه پایه پرچم ها دارد.

پرچم ساحلی ایران

میله پرچم ساحلی

میله های پرچم ساحلی از دو قسمت جدا از هم تشکیل شده اند که این دو قسمت به صورت پیستون داخل هم عمل می کنند تا ارتفاعی مناسب را به وجود آورند در پائین میله پرچم ساحلی نگهدارنده ای وجود دارند که پرچم ساحلی به آنها بسته می شود تا پرچم ساحلی بر روی میله پرچم ساحلی به صورت ثابت قرار گیرد.میله پرچم ساحلی از آلومینیوم تهیه شده است که با آلیاژ مقاوم شده است تا در برابر تغییرات محیط مقاومت کافی را داشته باشد لازم به ذکر است این مقاومت باعث نشده که میله پرچم انعطاف بالای خود را از دست بدهد بلکه نسبت به انعطاف خود دارای مقاومتی بالا می باشد.

خرید پرچم ساحلی و سفارش پرچم ساحلی در کمترین زمان

مشتریان گرامی می تواند از تمامی راه های ارتباطی با ایران پرچم استفاده کنند تا خرید پرچم ساحلی را با بهترین قیمت و سفارش پرچم ساحلی را در کمترین زمان از طریق ایران پرچم انجام دهند.

در همه حال پاسخگوی شما هستیم، با ما تماس بگیرید

شماره تماس: ۰۲۱ ۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)   |   ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

      

شرکت ایران پرچم توانسته با تلاش و تجربه خود در زمینه تهیه پرچم امکان ارائه این محصول را با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان عزیز خود فراهم آورد. تولید پرچم در بسیاری از کشورهای جهان همواره به صورت سنتی و دستی انجام می شود. در ایران نیز متأسفانه با توجه به سابقه دیرینه ی تولید پرچم، تمامی مدعیان و سازندگان قدیمی این محصول هنوز از روشهای سنتی و دستی استفاده می کنند. 

میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان دوازدهم، پلاک ۱۹/۲  
۰۹۱۲۳۸۶۸۷۰۰ (حاتمی) 
۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه) 
۰۲۱-۸۸۱۷۸۱۹۳

  تمامی حقوق برای ایران پرچم پارس محفوظ است. 1398